Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 28.59 0.0
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 29 28.17 0.0
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 31 26.48 0.0
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 28 24.34 0.0
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 27 22.06 0.0
6 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 25 21.39 0.0
7 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 20.69 0.0
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 20.49 0.0
9 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 9 20.30 0.0
10 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 24 18.75 0.0
11 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 26 18.47 0.0
12 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 18.13 0.0
13 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 21 18.02 0.0
14 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 30 17.46 0.0
15 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 23 16.68 0.0
16 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 16.33 0.0
17 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 16.26 0.0
18 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 1 16.17 0.0
19 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 17 15.52 0.0
20 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 15.51 0.0
21 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 20 15.06 0.0
22 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 3 14.69 0.0
23 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 14.56 0.0
24 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 13 13.47 0.0
25 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 19 13.43 0.0
26 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 8 11.63 0.0
27 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 10.92 0.0
28 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 12 10.16 0.0
29 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 15 09.60 0.0
30 Silvie HomolováSilvie Homolová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
07 5 07.01 0.0
Tereza KovalskáTereza Kovalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 10 DNS
Celkem 31 závodníků