Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 37.74 0.0
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 19 29.58 0.0
3 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 27.61 0.0
4 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 7 27.01 0.0
5 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1 24.18 0.0
6 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 24.11 0.0
7 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 8 21.06 0.0
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 20.75 0.0
9 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 18 19.82 0.0
10 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 16 18.73 0.0
11 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 18.31 0.0
12 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 17.93 0.0
13 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 17.76 0.0
14 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 10 16.19 0.0
15 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 15.29 0.0
16 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 11 15.02 0.0
17 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 6 14.30 0.0
18 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 12 14.04 0.0
19 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 12.85 0.0
Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 13 NM
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 17 NM
Celkem 21 závodníků