Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 31 53.27 0.0
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 33 51.94 0.0
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 37 49.89 0.0
4 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 39 49.02 0.0
5 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 35 47.27 0.0
6 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 10 46.15 0.0
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 34 45.01 0.0
8 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 24 44.14 0.0
9 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 22 44.04 0.0
10 Tomáš HarazimTomáš Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 20 44.01 0.0
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 38 43.92 0.0
12 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4 43.24 0.0
13 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 25 43.16 0.0
14 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 36 42.74 0.0
15 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 27 41.71 0.0
16 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 32 40.89 0.0
17 Miroslav AndrleMiroslav Andrle
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 1 39.42 0.0
18 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 9 38.79 0.0
19 Aleš HaburaAleš Habura
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 23 38.74 0.0
20 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 26 38.13 0.0
21 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 30 38.01 0.0
22 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 6 37.71 0.0
23 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 21 36.49 0.0
24 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 34.21 0.0
25 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 33.77 0.0
26 Tomáš KolpakTomáš Kolpak
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 19 33.64 0.0
27 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 29 33.32 0.0
28 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 3 33.13 0.0
29 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 2 33.10 0.0
30 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 32.60 0.0
31 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 28 30.45 0.0
32 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 8 30.38 0.0
33 Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 11 29.17 0.0
34 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 18 27.95 0.0
35 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 25.93 0.0
36 Adam MelicharAdam Melichar
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 13 25.09 0.0
37 Eduard MališEduard Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 25.01 0.0
38 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 18.52 0.0
39 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 15.00 0.0
40 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 14.55 0.0
Celkem 40 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 37 45.49 0.0
2 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 38 43.45 0.0
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 39 41.79 0.0
4 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 34 38.69 0.0
5 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 36 37.34 0.0
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 31 37.25 0.0
7 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 8 36.32 0.0
8 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 3 35.83 0.0
9 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 27 35.57 0.0
10 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 35.18 0.0
11 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 29 35.00 0.0
12 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 35 34.37 0.0
13 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 30 33.28 0.0
14 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 33 32.72 0.0
15 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26 32.43 0.0
16 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 25 31.85 0.0
17 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 28 30.74 0.0
18 Alice GermekováAlice Germeková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1 30.41 0.0
19 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 32 30.09 0.0
20 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 29.04 0.0
21 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 28.63 0.0
22 Michaela KopečkováMichaela Kopečková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 24 28.24 0.0
23 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 6 27.08 0.0
24 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 19 25.65 0.0
25 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 25.50 0.0
26 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 20 25.40 0.0
27 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 25.32 0.0
28 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 25.25 0.0
29 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 23 24.70 0.0
30 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 22.61 0.0
31 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 14 21.62 0.0
32 Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 21.21 0.0
33 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 20.61 0.0
34 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 19.83 0.0
35 Terezia TulejováTerezia Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10 19.45 0.0
36 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 19.03 0.0
37 Laura BenedikováLaura Benediková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 17.71 0.0
38 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 21 17.49 0.0
Melánie HorkáMelánie Horká
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 13 DNS
Celkem 39 závodníků