Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 20 10.58 10.5810.0909.8510.5809.3410.0108.64
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 09.95 08.7509.5209.9509.9509.4409.9109.15
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 09.14 09.1407.5208.0509.1409.0308.4408.77
4 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 5 08.65 -07.9808.1108.1107.3708.5508.65
5 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 17 08.42 07.3807.2308.4208.4208.1607.9307.60
6 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 7 07.86 07.8607.3607.6607.8607.4207.1406.70
7 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 16 07.80 -07.2307.6107.6107.2807.6207.80
8 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 07.66 07.3207.6607.2307.6606.9607.3507.43
9 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 8 07.43 07.4307.3606.8907.430.00.00.0
10 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 07.32 06.5406.3907.3207.320.00.00.0
11 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 07.07 -07.0107.0707.070.00.00.0
12 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 11 06.83 06.4206.2906.8306.830.00.00.0
13 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 13 06.80 06.8006.27-06.800.00.00.0
14 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 06.74 06.7406.6705.3406.740.00.00.0
15 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 4 06.37 05.9706.3705.9706.370.00.00.0
16 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 06.25 06.2505.5406.0706.250.00.00.0
17 Adéla JelenováAdéla Jelenová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 1 06.12 06.1205.8206.1206.120.00.00.0
18 Alena VaškováAlena Vašková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 10 05.87 05.5305.8705.1305.870.00.00.0
19 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 3 05.60 04.9305.4405.6005.600.00.00.0
20 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 9 04.94 04.4904.7804.9404.940.00.00.0
Celkem 20 závodníků