Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 23 11.79 10.9010.8911.2911.2910.9111.6211.79
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 22 10.84 10.4510.8410.2910.8408.7309.7410.79
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 21 09.05 09.0508.3108.5009.0508.5908.5108.59
4 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 08.67 07.6108.0606.6208.0608.4108.2008.67
5 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 3 08.58 07.4908.5808.0908.5808.3207.8807.22
6 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 20 08.51 07.8908.1907.9208.1908.2008.5108.35
7 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 11 08.01 07.8107.1706.8107.8108.0107.7207.81
8 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 18 07.91 07.9107.5007.0507.9107.1507.3507.30
9 Jiří KusJiří Kus
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 8 07.73 06.6006.8607.7307.730.00.00.0
10 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 07.69 07.6906.7706.1107.690.00.00.0
11 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 15 07.31 07.3106.9207.0407.310.00.00.0
12 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 19 07.17 -07.17-07.170.00.00.0
13 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 07.10 07.1006.6506.7707.100.00.00.0
14 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 14 06.94 06.9406.8906.8006.940.00.00.0
15 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 12 06.79 06.79-06.5006.790.00.00.0
16 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 10 06.73 06.7305.7906.4806.730.00.00.0
17 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 06.69 06.3906.2006.6906.690.00.00.0
18 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 06.61 06.4506.2306.6106.610.00.00.0
19 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 06.15 05.6806.0606.1506.150.00.00.0
20 Viktor SůraViktor Sůra
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 05.59 --05.5905.590.00.00.0
21 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 05.57 05.5705.0704.2405.570.00.00.0
22 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 05.19 -05.19-05.190.00.00.0
23 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků