Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 2:23.04
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:30.98
3 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:31.55
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 2:38.20
5 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:44.46
6 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 2:49.66
7 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:50.25
8 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 18 2:53.94
9 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 2:55.23
10 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 9 2:58.06
11 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 2:59.16
12 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12 3:00.05
13 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 3:00.34
14 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 13 3:03.20
15 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 3:03.75
16 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 3:03.82
17 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 14 3:05.87
Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 15 DNS
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:38.58
2 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:41.57
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:43.88
4 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:45.42
5 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 26 2:49.12
6 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22 2:49.96
7 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:50.14
8 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 21 2:50.97
9 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 2:51.54
10 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:51.95
11 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19 2:52.14
12 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 2:53.45
13 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:55.97
14 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 14 2:57.06
15 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 23 2:59.79
16 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:59.85
17 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:00.94
18 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 3:01.47
19 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 15 3:03.19
20 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 13 3:06.17
21 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 3:07.14
22 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 16 3:09.90
23 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 17 3:09.94
24 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 27 3:18.57
25 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 3:22.03
26 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 25 3:25.14
27 Veronika VackováVeronika Vacková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 28 3:30.48
Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 24 DNS
Celkem 28 závodníků