Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:20.43
2 Daniel KaletaDaniel Kaleta 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:34.06
3 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 5:36.82
4 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:37.66
5 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:38.57
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:43.11
7 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 5:44.47
8 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:53.39
9 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 5:56.82
10 Robin LipowskiRobin Lipowski 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 6:02.77
11 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 14 6:08.01
12 Tomáš UherTomáš Uher 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 13 6:20.43
13 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 6:20.61
14 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 6:52.64
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 5:45.22
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 5:46.88
3 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 5:49.64
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 5:53.48
5 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 15 6:07.11
6 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10 6:08.01
7 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 6:13.02
8 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 6:16.05
9 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 6:21.78
10 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 6:32.31
11 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 14 6:35.17
12 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 17 6:38.38
13 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 9 6:40.52
14 Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 13 6:46.21
Karolina TymanKarolina Tyman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 DNS
Marlena CzyżMarlena Czyż 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
MS Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 6:31.15
Celkem 17 závodníků