Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 19:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bednář, Ceplý, Gross, Warisch Bednář, Ceplý, Gross, Warisch TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 35.40
2 Jarolím, Ďurina, Malohlava, Šeděnka Jarolím, Ďurina, Malohlava, Šeděnka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 35.52
3 Urbánek, Stanjura, Brigula, Jelínek Urbánek, Stanjura, Brigula, Jelínek TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 37.46
4 Kněžík, Skácel, Volný, Starý Kněžík, Skácel, Volný, Starý Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 38.30
5 Šmiřák, Stanovský, Kocián, Cagala Šmiřák, Stanovský, Kocián, Cagala Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 39.59
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gruberová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Gruberová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.71
2 Kotzianová, Přibylová, Svobodová, Vontrobová Kotzianová, Přibylová, Svobodová, Vontrobová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 35.24
3 Mošťková, Maierová, Káňová, Bartoňová Mošťková, Maierová, Káňová, Bartoňová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 36.02
4 Belásová, Pošvancová, Malinková, Šurková Belásová, Pošvancová, Malinková, Šurková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 38.01
5 Ningerová, Zahradníková, Čapandová, Boboková Ningerová, Zahradníková, Čapandová, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.29
Hubertová, Šinková, Přečková, Hošťáková Hubertová, Šinková, Přečková, Hošťáková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hruzíková, Holoubková, Králová, Krchová Hruzíková, Holoubková, Králová, Krchová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 36.01
2 Janků, Janků, Kavanová, Řemelková Janků, Janků, Kavanová, Řemelková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 36.10
3 Ticová, Šímová, Ruferová, Machková Ticová, Šímová, Ruferová, Machková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 37.03
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Gruberová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Gruberová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.71
2 Kotzianová, Přibylová, Svobodová, Vontrobová Kotzianová, Přibylová, Svobodová, Vontrobová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 35.24
3 Hruzíková, Holoubková, Králová, Krchová Hruzíková, Holoubková, Králová, Krchová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 36.01
4 Mošťková, Maierová, Káňová, Bartoňová Mošťková, Maierová, Káňová, Bartoňová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 36.02
5 Janků, Janků, Kavanová, Řemelková Janků, Janků, Kavanová, Řemelková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 36.10
6 Ticová, Šímová, Ruferová, Machková Ticová, Šímová, Ruferová, Machková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 37.03
7 Belásová, Pošvancová, Malinková, Šurková Belásová, Pošvancová, Malinková, Šurková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 38.01
8 Ningerová, Zahradníková, Čapandová, Boboková Ningerová, Zahradníková, Čapandová, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.29
Hubertová, Šinková, Přečková, Hošťáková Hubertová, Šinková, Přečková, Hošťáková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 DNS