Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 45.96
2 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 46.89
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.51
4 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.30
5 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 52.82
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 59.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 43.02
2 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.77
3 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 52.48
4 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 55.62
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 55.25
2 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 57.25
3 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 58.92
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 43.02
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 45.96
3 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 46.89
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.51
5 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.30
6 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.77
7 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 52.48
8 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 52.82
9 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 55.25
10 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 55.62
11 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 57.25
12 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 58.92
13 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 59.06

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 47.20
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.47
3 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 49.82
4 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.32
5 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 57.89
Melánie HorkáMelánie Horká 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 48.47
2 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 54.26
3 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.30
4 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 55.56
5 Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 57.40
6 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 58.49
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 47.70
2 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 53.35
3 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 55.23
4 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 59.63
Markéta MikušováMarkéta Mikušová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 48.92
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 49.94
3 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 53.26
4 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 56.52
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 47.20
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 47.70
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.47
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 48.47
5 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 48.92
6 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 49.82
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 49.94
8 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.32
9 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 53.26
10 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 53.35
11 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 54.26
12 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 55.23
13 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.30
14 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 55.56
15 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 56.52
16 Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 57.40
17 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 57.89
18 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 58.49
19 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 59.63
Melánie HorkáMelánie Horká 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Markéta MikušováMarkéta Mikušová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNS