Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.57
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.00
3 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.20
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.40
5 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.65
6 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.06
7 Tim HangstörferTim Hangstörfer 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.39
2 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.69
3 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.91
4 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.97
5 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.34
6 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.17
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.34
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.91
4 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.20
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162/7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.51
2 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.59
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.74
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.10
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.20
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.60
Jakub KubinecJakub Kubinec 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.17
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.34
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.39
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.51
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.57
6 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.59
7 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.69
8 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.74
9 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.91
9 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.91
11 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.97
12 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.00
13 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.10
14 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.20
14 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.20
14 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.20
17 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.34
18 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.40
19 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.60
20 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.65
21 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.68
22 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.06
23 Tim HangstörferTim Hangstörfer 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.14
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DQ
Jakub KubinecJakub Kubinec 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.08
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.17
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.24
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.38
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.38
6 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.39
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:55) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.57
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.73
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.74
4 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.85
5 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.00
6 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.42
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.55
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.83
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.24
5 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 13.51
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.55
7 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.61
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.91
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.00
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.02
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.23
5 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.54
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.61
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.79
8 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 14.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.47
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.88
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 12.94
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.95
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.33
6 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.80
7 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.85
8 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.94
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.42
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.47
3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.55
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.83
5 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.88
6 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.91
7 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 12.94
8 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.95
9 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.00
10 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.02
11 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.23
12 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.24
13 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.33
14 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 13.51
15 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.54
16 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.55
17 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.61
17 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.61
19 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.79
20 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.80
21 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.85
22 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.94
23 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 14.40
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS

100 m - Ženy (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.47
2 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 14.68
Celkem 2 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.60
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.87
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.94
4 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.04
5 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 13.04
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.07
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.74
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.76
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 13.00
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.08
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.21
6 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.40
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.55
2 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.94
3 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.18
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.46
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.19
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 23.49
David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.64
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.74
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.03
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.03
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.18
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.27
7 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.73
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23.00
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 23.14
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.32
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.58
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.60
6 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.75
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 23.60
2 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.72
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.90
4 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.97
5 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.13
6 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 24.81
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.83
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.19
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.13
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 24.49
5 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.11
6 Tim HangstörferTim Hangstörfer 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.65
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.55
2 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.94
3 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.18
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.46
5 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.64
6 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.74
7 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.83
8 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23.00
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.03
9 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.03
11 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 23.14
12 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.18
13 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.19
13 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.19
15 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.27
16 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.32
17 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 23.49
18 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.58
19 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.60
19 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 23.60
21 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.72
22 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.73
23 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.75
24 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.90
25 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.97
26 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.13
26 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.13
28 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 24.49
29 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 24.81
30 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.11
31 Tim HangstörferTim Hangstörfer 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.65
David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.21
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.79
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 25.25
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 25.46
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 25.47
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 25.82
7 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.36
Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.49
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 26.30
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.31
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 26.54
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 27.18
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.76
7 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 28.07
Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.32
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 27.81
3 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.07
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.18
5 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.89
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.96
7 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 30.68
8 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 31.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.21
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.79
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 25.25
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 25.46
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 25.47
6 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.49
7 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 25.82
8 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 26.30
9 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.31
10 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.36
11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 26.54
12 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 27.18
13 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.32
14 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.76
15 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 27.81
16 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 28.07
16 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.07
18 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.18
19 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.89
20 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.96
21 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 30.68
22 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 31.28
Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.81
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.93
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 50.63
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 50.73
5 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.10
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.21
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.61
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 50.90
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.08
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.48
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 52.11
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 53.62
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.54
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.65
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 53.77
4 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 54.13
5 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 54.65
6 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 55.09
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.81
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.93
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.21
4 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.61
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 50.63
6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 50.73
7 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 50.90
8 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.08
9 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.10
10 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.48
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.54
12 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 52.11
13 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.65
14 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 53.62
15 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 53.77
16 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 54.13
17 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 54.65
18 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 55.09
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.61
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 56.11
3 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 57.65
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 58.93
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 59.59
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.01
7 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.47
8 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.93
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.69
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 61.69
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.89
5 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 69.69
Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.61
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 56.11
3 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 57.65
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 58.93
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 59.59
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.01
7 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.47
8 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.93
9 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.00
10 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.69
10 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 61.69
12 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.89
13 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 69.69
Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNF

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:55.14
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:58.53
3 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.43
4 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:02.36
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:03.73
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:05.25
7 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:06.29
MS Kristian KampczykKristian Kampczyk 02 AŠK Slavia SpišskáNová VesAŠK Slavia SpišskáNová Ves 8 2:15.98
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:08.58
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:09.59
3 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:14.64
4 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:15.19
5 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.45
MS Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:01.43
MS Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:05.17
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:55.14
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:58.53
3 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.43
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:01.43
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:02.36
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:03.73
7 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:05.17
8 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:05.25
9 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:06.29
10 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:08.58
11 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:09.59
12 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:14.64
13 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:15.19
14 Kristian KampczykKristian Kampczyk 02 AŠK Slavia SpišskáNová VesAŠK Slavia SpišskáNová Ves 8 2:15.98
15 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.45

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:13.33
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:13.88
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:14.55
4 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:14.86
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:16.70
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:22.05
7 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:22.25
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:27.19
9 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:30.66
Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:26.22
2 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:27.22
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:29.73
4 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:30.52
5 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:31.51
6 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:31.63
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:31.70
8 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.84
9 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:34.87
10 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:39.19
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:13.33
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:13.88
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:14.55
4 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:14.86
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:16.70
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:22.05
7 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:22.25
8 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:26.22
9 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:27.19
10 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:27.22
11 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:29.73
12 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:30.52
13 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:30.66
14 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:31.51
15 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:31.63
16 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:31.70
17 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.84
18 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:34.87
19 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:39.19
Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNF

1500 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20 3:56.17
2 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:56.24
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 3:57.75
4 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:58.13
5 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:58.26
6 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 4:02.72
7 Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:02.88
8 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 4:04.16
9 Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 4:05.71
10 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:17.69
11 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:21.45
12 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:21.86
13 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:23.29
14 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 4:26.06
15 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 4:31.41
16 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 4:35.28
17 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 4:35.84
18 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 4:36.65
19 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16 4:41.33
MS Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19 4:12.64
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:44.44
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 4:46.15
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:47.41
4 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:48.84
5 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 4:49.91
6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:54.27
7 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:55.62
8 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 4:57.73
9 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 5:11.28
10 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:25.80
11 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 5:43.78
Celkem 11 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 18:49.63
2 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 18:55.88
3 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 19:10.07
4 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 20:09.54
5 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 20:52.80
6 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 22:03.72
7 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 22:16.01
8 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 22:38.63
9 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 24:01.23
Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 10 závodníků

10000 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 31:55.79
2 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 32:30.10
3 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 33:32.57
4 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 33:58.57
5 Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 34:56.60
6 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 35:00.90
7 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 37:39.15
8 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 37:41.49
9 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 38:59.34
10 Jiří WaisJiří Wais 62 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 47:37.38
Daniel OrálekDaniel Orálek 70 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 12:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.65
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 14.76
3 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 15.47
4 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 18.73
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.59
Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNF
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.18
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 15.59
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.59
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.66
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.27
6 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 16.56
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 16.89
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.43
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.59
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.74
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 18.00
5 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.50
Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.18
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.43
3 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 15.59
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.59
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.66
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.27
7 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 16.56
8 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.59
9 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 16.89
10 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.74
11 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 18.00
12 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.50
Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.86
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.93
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.55
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 58.79
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNF
Erik MartinecErik Martinec 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.17
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.89
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 63.16
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 70.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.86
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.93
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.55
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.17
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 58.79
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.89
7 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 63.16
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 70.91
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNF
Erik MartinecErik Martinec 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNF

400 m překážek - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.74
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 65.01
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 65.50
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 66.09
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 67.06
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 69.30
7 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 69.40
8 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 70.96
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Husek, Kolarčík, Ščibráni, Vácha Husek, Kolarčík, Ščibráni, Vácha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.08
2 Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 44.02
3 Kunt, Majerčák, Jurák, Běhávka Kunt, Majerčák, Jurák, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 44.08
4 Formánek, Holuscha, Kaštovský, Lampa Formánek, Holuscha, Kaštovský, Lampa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 44.15
5 Polák, Ondriska, Hromčík, Klézl Polák, Ondriska, Hromčík, Klézl VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 44.36
6 Kadla ml., Sláčík, Holý, Majer Kadla ml., Sláčík, Holý, Majer Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 44.87
7 Zelinka, Lacina, Pazderka, Oberndorfer Zelinka, Lacina, Pazderka, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.26
8 Zawada, Otruba, Pavelka, Wojnar Zawada, Otruba, Pavelka, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 46.43
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakubík, Brzuchanski, Vašíček, Szkatula Jakubík, Brzuchanski, Vašíček, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.69
2 Růža, Růža, Lošťák, Řezníček Růža, Růža, Lošťák, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.67
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Husek, Kolarčík, Ščibráni, Vácha Husek, Kolarčík, Ščibráni, Vácha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.08
2 Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 44.02
3 Kunt, Majerčák, Jurák, Běhávka Kunt, Majerčák, Jurák, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 44.08
4 Formánek, Holuscha, Kaštovský, Lampa Formánek, Holuscha, Kaštovský, Lampa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 44.15
5 Polák, Ondriska, Hromčík, Klézl Polák, Ondriska, Hromčík, Klézl VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 44.36
6 Kadla ml., Sláčík, Holý, Majer Kadla ml., Sláčík, Holý, Majer Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 44.87
7 Zelinka, Lacina, Pazderka, Oberndorfer Zelinka, Lacina, Pazderka, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.26
8 Zawada, Otruba, Pavelka, Wojnar Zawada, Otruba, Pavelka, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 46.43
9 Jakubík, Brzuchanski, Vašíček, Szkatula Jakubík, Brzuchanski, Vašíček, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.69
10 Růža, Růža, Lošťák, Řezníček Růža, Růža, Lošťák, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.67

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malatincová, Petrášová, Tomková, Vavříková Malatincová, Petrášová, Tomková, Vavříková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.92
2 Bumbálková, Lánská, Křížková, Herzová Bumbálková, Lánská, Křížková, Herzová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 48.96
3 Cidoríková, Kiedroń, Sajdoková, Teofilová Cidoríková, Kiedroń, Sajdoková, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.27
4 Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 49.55
5 Täuberová, Janáčková, Langerová, Garčárová Täuberová, Janáčková, Langerová, Garčárová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 50.50
6 Ondrigová, Brázdilová, Polášková, Jelínková Ondrigová, Brázdilová, Polášková, Jelínková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 50.97
7 Stratilová, Stratilová, Valíková, Smolková Stratilová, Stratilová, Valíková, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 51.32
8 Vilčková, Krtková, Lisníková, Kopcová Vilčková, Krtková, Lisníková, Kopcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 53.29
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klišíková, Klišíková, Jakešová, Müllerová Klišíková, Klišíková, Jakešová, Müllerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 52.34
2 Matejíčková, Preissová, Kulichová, Bojková Matejíčková, Preissová, Kulichová, Bojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.64
3 Fajkusová, Klapuchová, Lampová, Bittnerová Fajkusová, Klapuchová, Lampová, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.35
4 Marčíková, Freibergerová, Smejkalová, Kleiblová Marčíková, Freibergerová, Smejkalová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Malatincová, Petrášová, Tomková, Vavříková Malatincová, Petrášová, Tomková, Vavříková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.92
2 Bumbálková, Lánská, Křížková, Herzová Bumbálková, Lánská, Křížková, Herzová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 48.96
3 Cidoríková, Kiedroń, Sajdoková, Teofilová Cidoríková, Kiedroń, Sajdoková, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.27
4 Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 49.55
5 Täuberová, Janáčková, Langerová, Garčárová Täuberová, Janáčková, Langerová, Garčárová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 50.50
6 Ondrigová, Brázdilová, Polášková, Jelínková Ondrigová, Brázdilová, Polášková, Jelínková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 50.97
7 Stratilová, Stratilová, Valíková, Smolková Stratilová, Stratilová, Valíková, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 51.32
8 Klišíková, Klišíková, Jakešová, Müllerová Klišíková, Klišíková, Jakešová, Müllerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 52.34
9 Matejíčková, Preissová, Kulichová, Bojková Matejíčková, Preissová, Kulichová, Bojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.64
10 Vilčková, Krtková, Lisníková, Kopcová Vilčková, Krtková, Lisníková, Kopcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 53.29
11 Fajkusová, Klapuchová, Lampová, Bittnerová Fajkusová, Klapuchová, Lampová, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.35
12 Marčíková, Freibergerová, Smejkalová, Kleiblová Marčíková, Freibergerová, Smejkalová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.28

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaštovský, Lampa, Sadil, Mynařík Kaštovský, Lampa, Sadil, Mynařík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:25.65
2 Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:26.42
3 Korejz, Pazourek, Klézl, Juránek Korejz, Pazourek, Klézl, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:30.19
4 Romanchenkov, Majerčák, Habarta, Běhávka Romanchenkov, Majerčák, Habarta, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:30.78
5 Szkatula, Chrascina, Otruba, Wojnar Szkatula, Chrascina, Otruba, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:33.13
6 Salamon, Meca, Sigmund, Kováčech Salamon, Meca, Sigmund, Kováčech SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:33.84
7 Holý, Kovář, Kadla ml., Kozmík Holý, Kovář, Kadla ml., Kozmík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:40.72
8 Paulík, Pazderka, Ondrovič, Horčička Paulík, Pazderka, Ondrovič, Horčička TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:50.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boček, Palzer, Václavík, Vícha Boček, Palzer, Václavík, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:39.10
2 Jurák, Smělík, Bachan, Kunt Jurák, Smělík, Bachan, Kunt AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 3:44.57
3 Effenberger, Řezníček, Zukal, Dvořák Effenberger, Řezníček, Zukal, Dvořák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:47.83
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kaštovský, Lampa, Sadil, Mynařík Kaštovský, Lampa, Sadil, Mynařík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:25.65
2 Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:26.42
3 Korejz, Pazourek, Klézl, Juránek Korejz, Pazourek, Klézl, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:30.19
4 Romanchenkov, Majerčák, Habarta, Běhávka Romanchenkov, Majerčák, Habarta, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:30.78
5 Szkatula, Chrascina, Otruba, Wojnar Szkatula, Chrascina, Otruba, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:33.13
6 Salamon, Meca, Sigmund, Kováčech Salamon, Meca, Sigmund, Kováčech SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:33.84
7 Boček, Palzer, Václavík, Vícha Boček, Palzer, Václavík, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:39.10
8 Holý, Kovář, Kadla ml., Kozmík Holý, Kovář, Kadla ml., Kozmík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:40.72
9 Jurák, Smělík, Bachan, Kunt Jurák, Smělík, Bachan, Kunt AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 3:44.57
10 Effenberger, Řezníček, Zukal, Dvořák Effenberger, Řezníček, Zukal, Dvořák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:47.83
11 Paulík, Pazderka, Ondrovič, Horčička Paulík, Pazderka, Ondrovič, Horčička TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:50.92

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malatincová, Červinková, Hlaváčová, Tomková Malatincová, Červinková, Hlaváčová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:56.69
2 Cidoríková, Matejíčková, Kiedroń, Sasynová Cidoríková, Matejíčková, Kiedroń, Sasynová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:06.01
3 Klapuchová, Hluchá, Holoubková, Lampová Klapuchová, Hluchá, Holoubková, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:07.93
4 Salayová, Morávková, Hluší, Musilová Salayová, Morávková, Hluší, Musilová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 4:09.84
5 Ningerová, Vilčková, Kopcová, Krtková Ningerová, Vilčková, Kopcová, Krtková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:12.40
6 Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:13.12
7 Juráková, Polášková, Jakešová, Hubníková Juráková, Polášková, Jakešová, Hubníková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 4:27.82
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fajkusová, Petlachová, Magerová, Bittnerová Fajkusová, Petlachová, Magerová, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:20.30
2 Lubojacká, Sikorová, Sikorová, Sojková Lubojacká, Sikorová, Sikorová, Sojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:22.63
3 Marčíková, Freibergerová, Matulová, Kleiblová Marčíková, Freibergerová, Matulová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:24.62
Vévodová, Lánská, Dudová, Osičková Vévodová, Lánská, Dudová, Osičková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Malatincová, Červinková, Hlaváčová, Tomková Malatincová, Červinková, Hlaváčová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:56.69
2 Cidoríková, Matejíčková, Kiedroń, Sasynová Cidoríková, Matejíčková, Kiedroń, Sasynová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:06.01
3 Klapuchová, Hluchá, Holoubková, Lampová Klapuchová, Hluchá, Holoubková, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:07.93
4 Salayová, Morávková, Hluší, Musilová Salayová, Morávková, Hluší, Musilová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 4:09.84
5 Ningerová, Vilčková, Kopcová, Krtková Ningerová, Vilčková, Kopcová, Krtková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:12.40
6 Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:13.12
7 Fajkusová, Petlachová, Magerová, Bittnerová Fajkusová, Petlachová, Magerová, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:20.30
8 Lubojacká, Sikorová, Sikorová, Sojková Lubojacká, Sikorová, Sikorová, Sojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:22.63
9 Marčíková, Freibergerová, Matulová, Kleiblová Marčíková, Freibergerová, Matulová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:24.62
10 Juráková, Polášková, Jakešová, Hubníková Juráková, Polášková, Jakešová, Hubníková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 4:27.82
Vévodová, Lánská, Dudová, Osičková Vévodová, Lánská, Dudová, Osičková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS

Skok vysoký - Muži

(so, 18.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.581.631.681.731.781.831.861.891.921.951.982.012.042.072.102.132.162.192.22
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 3 1.95 -------oooo-xxx
2 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 17 1.95 ----o-oxoxoxxoxxo-xx-
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 16 1.92 -----ooooxxoxxx
4 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4 1.92 ----xoooxoxoxxoxx
5 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 18 1.89 ------o-ox-xx
6 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13 1.78 ---ooxoxxx
7 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 14 1.78 ---ooxxoxxx
8= Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 9 1.73 --oooxx
8= Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 1.73 -ooooxxx
8= Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 15 1.73 ----oxxx
11 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 12 1.73 ---oxoxx
12 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11 1.68 --ooxx
13 Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 1.68 oxooox-xx
14 Lukáš StraškaLukáš Straška
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 2 1.68 ---xoxx-
15 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 1.63 oooxxx
16 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6 1.63 ooxxoxxx
17 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 8 1.58 ooxxx
Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 5 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.801.83
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 12 1.83 -------oooooox-
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 11 1.72 ---oooooooxxx
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 9 1.66 ----ooooxx-
4 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 1.66 ---ooxoooxxx
5 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 10 1.66 ---ooooxoxxx
6 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 7 1.63 ---ooooxxx
7 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 8 1.63 ---oxxoooxxx
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 1.50 ooxooxxx
9 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 5 1.50 oxooxoxxx
10 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3 1.45 oooxxx
11 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 2 1.40 ooxxx
Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.023.223.423.623.723.823.924.024.124.224.324.424.524.624.724.824.925.025.125.22
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
89 1 4.52 ----------xo-o
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 11 4.42 ---------o-o-xx
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 9 4.32 -----xxo--xooxxx
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 8 4.22 -----oxoo-xoxxx
5 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 7 3.82 -----o-x
6 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4 3.82 --oxo-oxxx
7 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 10 3.62 ---o--xxx
8 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5 3.42 --xoxxx
9 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3 3.22 ooxxx
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6 DNS
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.022.222.422.622.722.822.923.023.123.223.323.423.523.623.723.823.924.02
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 8 3.22 ----o-o-oxoxxx
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 2.92 oooooooxxx
3 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4 2.62 -oooxxx
4 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 6 2.62 xoxxoooxxx
5 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1 2.42 xooxo
6 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 3 2.42 ooxxox
7 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 2.22 ooxxx
8 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 2.22 xxooxxx
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 19 7.15 -0.3 m/s 6.81  +1.47.11  +1.5x7.11x7.15  -0.3x
2 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 14 6.94 +1.9 m/s 6.11  +1.86.62  +0.16.27  +0.26.626.51  +1.16.85  +0.46.94  +1.9
3 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 11 6.81 -1.6 m/s 6.23  +0.46.45  +0.36.42  -0.76.45x-6.81  -1.6
4 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 13 6.77 -0.6 m/s 6.34  -0.76.67  +1.26.77  -0.66.776.58-x
5 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 17 6.65 +1.1 m/s 6.59  +2.16.65  +1.16.53  -1.76.65x-x
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 15 6.63 +0.2 m/s 5.87  +0.26.47  +1.36.31  +1.46.476.35  -0.5x6.63  +0.2
7 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 12 6.60 -1.1 m/s 5.97  +0.76.09  +1.06.46  +1.76.466.27  -0.46.60  -1.12.79  -1.5
8 Lukáš StraškaLukáš Straška
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 3 6.46 +1.4 m/s 6.02  +0.26.31  +1.36.46  +1.46.466.35  -0.85.99  -1.0x
9 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 16 6.33 -1.6 m/s 3.33  -0.35.00  +0.46.33  -1.66.330.00.00.0
10 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 1 6.31 +2.0 m/s x6.31  +2.0x6.310.00.00.0
11 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 18 6.27 +0.8 m/s 6.10  -1.44.86  +0.66.27  +0.86.270.00.00.0
12 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4 6.26 -1.3 m/s 6.11  +0.66.26  -1.36.26  +2.06.260.00.00.0
13 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 6.08 +0.9 m/s 5.97  +0.76.08  +0.9x6.080.00.00.0
14 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 6.04 +0.0 m/s 5.78  +3.06.04  +0.05.76  +0.56.040.00.00.0
15 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 6 5.97 +1.3 m/s 5.97  +1.3x2.62  +0.85.970.00.00.0
16 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 5.93 +0.1 m/s 5.82  +1.55.93  +0.12.52  -2.05.930.00.00.0
17 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5 5.67 +1.6 m/s 5.67  +1.65.58  -0.45.53  +0.75.670.00.00.0
Jakub KubinecJakub Kubinec
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 2 NM
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 9 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11 5.66 +0.5 m/s xx5.10  +0.15.105.12  +0.15.66  +0.5x
2 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 16 5.63 -2.4 m/s 5.63  -2.4xx5.63xxx
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 8 5.42 +0.1 m/s 5.24  +2.25.42  +0.15.17  +0.55.42xx3.62  +2.0
4 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 5.39 -1.6 m/s 5.19  -0.55.38  +1.25.29  -0.15.383.74  -0.3x5.39  -1.6
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 5.36 -1.2 m/s 5.12  +1.65.36  -1.24.96  +0.25.36---
6 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 14 5.31 +0.7 m/s 5.26  -1.45.31  +0.75.14  +0.55.315.20  +0.95.00  -1.55.08  +1.3
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 12 5.26 +0.1 m/s 4.84  -0.15.18  +0.25.26  +0.15.265.24  -0.4x5.19  +2.0
8 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
98 13 5.18 +0.8 m/s x4.82  +0.55.17  -0.65.17x5.18  +0.8x
9 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 7 5.07 +0.0 m/s 4.89  +1.55.07  +0.05.075.070.00.00.0
10 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 5.01 +0.7 m/s 5.01  +0.74.71  -0.14.71  +0.15.010.00.00.0
11 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 9 4.96 +0.1 m/s x4.96  +0.14.73  -0.24.960.00.00.0
12 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 6 4.93 +0.1 m/s x4.90  +0.54.93  +0.14.930.00.00.0
13 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 4.91 -0.1 m/s 4.67  +0.64.91  -0.14.75  -0.14.910.00.00.0
14 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5 4.84 +0.2 m/s 4.54  +0.24.84  +0.2x4.840.00.00.0
15 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1 4.76 +0.6 m/s x4.76  +0.6x4.760.00.00.0
16 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 4.62 -1.3 m/s 4.62  -1.34.46  +0.9x4.620.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 14 15.02 +2.7 m/s 14.38 +1.5 m/s 14.12  +1.514.27  +0.114.38  +1.514.38xx15.02  +2.7
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 1 14.02 -0.4 m/s 11.34  +0.013.31  +0.213.61  +1.313.6111.53  +0.114.02  -0.414.00  +1.4
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 13.77 +1.4 m/s 12.95  +0.613.77  +1.413.74  +0.913.7713.64  +0.013.73  +0.213.44  +1.4
4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 13.47 +0.8 m/s 12.78  +0.713.35  +1.613.47  +0.813.4713.07  +0.4--
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 11 13.37 -0.5 m/s 13.08  +0.013.37  -0.5x13.3712.82  +0.4x-
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 13.34 +0.4 m/s 12.29  +0.813.18  -0.313.34  +0.413.3413.12  +0.7x12.80  +1.0
7 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 13 13.34 +0.6 m/s 13.13  +4.113.34  +0.611.84  +1.113.340.00.00.0
8 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 9 13.23 +1.6 m/s 12.85  +0.413.01  +1.713.23  +1.613.23xx13.04  +0.2
9 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12 12.92 +1.1 m/s 12.76  +0.212.92  +1.1-12.920.00.00.0
10 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 7 12.76 +0.4 m/s x12.39  +0.212.76  +0.412.760.00.00.0
11 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 12.27 +1.6 m/s 12.27  +1.611.93  +1.312.14  -0.112.270.00.00.0
12 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 6 12.08 +0.8 m/s x11.99  +0.112.08  +0.812.080.00.00.0
13 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4 11.91 +0.4 m/s 11.84  -0.311.82  +1.711.91  +0.411.910.00.00.0
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 3 DNS
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 12 12.00 +0.4 m/s 11.79  +1.110.22  +0.512.00  +0.412.0011.46  +0.1--
2 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11 11.95 +1.4 m/s x11.78  +1.111.92  +1.711.9211.92  +0.911.68  +0.611.95  +1.4
3 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 10 11.84 +0.7 m/s 11.42  +0.011.84  +0.711.45  +1.611.84---
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 1 11.62 +0.1 m/s 10.93  +0.1x11.22  +0.911.2211.21  +0.611.48  +0.111.62  +0.1
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 8 11.59 +0.3 m/s 11.24  +1.511.39  +1.311.59  +0.311.5911.49  +0.511.26  +1.311.28  +0.1
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 3 11.36 +0.4 m/s x11.36  +0.4x11.3611.12  +0.0--
7 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 11.26 +0.6 m/s 10.98  +1.109.58  +1.309.62  +0.310.9811.26  +0.610.72  +0.109.89  +0.3
8 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5 11.12 +0.9 m/s 11.12  +0.910.70  +1.310.97  +0.311.1210.91  +1.110.73  +0.1x
9 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 6 10.66 +0.8 m/s 10.66  +0.810.10  +0.310.28  +0.110.660.00.00.0
10 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 10.43 +0.9 m/s x10.43  +0.9x10.430.00.00.0
11 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 09.74 +1.7 m/s x09.74  +1.709.16  +0.109.740.00.00.0
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 9 DNS
MS Mária MendézMária Mendéz
ŠpanělskoŠpanělsko
97 13 12.55 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 10 13.52 12.7413.3213.0813.32x12.7913.52
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 8 11.58 11.1511.5511.5811.5810.7310.6811.37
3 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 7 11.13 10.5911.1310.8411.1310.89x0.0
4 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 9 11.10 11.06x10.8311.0611.10x10.81
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 6 10.80 10.0310.8010.1710.80x10.0009.62
6 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4 10.27 10.0909.75x10.0910.0210.0210.27
7 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 1 09.98 09.2309.4809.9809.98xxx
8 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2 09.64 x09.5609.6409.64x09.32x
9 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 09.61 08.8009.5609.6109.610.00.00.0
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 DNS
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 22 15.88 14.9915.5615.3115.56x15.3115.88
2 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 23 15.61 14.91xx14.9114.6415.61x
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 20 14.96 14.3714.89x14.89x14.96x
4 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 21 14.77 14.2114.3814.5714.57x14.4714.77
5 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 2 13.54 11.7112.7512.7512.7513.5412.850.0
6 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 17 13.50 13.4113.44x13.44x13.1313.50
7 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 19 13.15 12.4212.8812.7212.8813.1512.53x
8 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 18 12.83 11.9612.2812.8212.8212.7012.83x
9 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 16 12.38 11.8911.8912.3812.380.00.00.0
10 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 15 12.35 12.35x12.2612.350.00.00.0
11 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 7 12.33 12.0911.8512.3312.330.00.00.0
12 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 12.26 12.2612.2612.1912.260.00.00.0
13 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 6 12.13 12.13xx12.130.00.00.0
14 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 8 11.75 11.0711.7511.2611.750.00.00.0
15 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 11 11.68 11.0911.6811.4411.680.00.00.0
16 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 9 11.46 x10.1311.4611.460.00.00.0
17 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 10 11.30 x11.3010.1211.300.00.00.0
18 Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 3 11.12 11.0111.12x11.120.00.00.0
19 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12 10.78 10.78xx10.780.00.00.0
20 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 00.00 xx-0.00.00.00.0
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 14 DNS
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 5 DNS
Jakub KubinecJakub Kubinec
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 4 DNS
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 43.02 0.0
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 9 41.98 0.0
3 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 8 40.90 0.0
4 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 10 40.40 0.0
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 38.07 0.0
6 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 31.91 0.0
7 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5 31.75 0.0
8 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 3 30.45 0.0
9 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 4 25.61 0.0
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2 NM
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 28 49.52 0.0
2 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 24 41.82 0.0
3 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12 41.77 0.0
4 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 27 41.74 0.0
5 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 15 41.56 0.0
6 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 4 40.85 0.0
7 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 17 39.69 0.0
8 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 16 38.29 0.0
9 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 19 38.05 0.0
10 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 18 37.55 0.0
11 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 20 36.97 0.0
12 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 13 36.18 0.0
13 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 21 35.52 0.0
14 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 26 35.24 0.0
15 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 1 35.17 0.0
16 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 22 35.10 0.0
17 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 23 34.57 0.0
18 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 7 32.70 0.0
19 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 6 32.64 0.0
20 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 8 30.93 0.0
21 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 11 30.76 0.0
22 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 10 29.86 0.0
23 Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 2 22.57 0.0
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 25 DNS
Jiří SikoraJiří Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
74 5 DNS
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
89 3 DNS
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 9 NM
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 14 NM
Celkem 28 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 10 53.45 0.0
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 9 48.88 0.0
3 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 3 44.77 0.0
4 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 7 39.57 0.0
5 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 8 38.12 0.0
6 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 35.76 0.0
7 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6 34.39 0.0
8 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 4 29.12 0.0
9 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 28.71 0.0
10 Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 2 19.70 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 14 56.82 0.0
2 Daniel DanáčDaniel Danáč
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1 55.24 0.0
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12 47.31 0.0
4 Jiří SikoraJiří Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
74 4 47.28 0.0
5 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 13 46.99 0.0
6 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 3 46.11 0.0
7 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 45.02 0.0
8 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 5 39.67 0.0
9 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 38.81 0.0
10 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 10 37.93 0.0
11 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 29.65 0.0
12 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 7 19.74 0.0
Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 6 DNS
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 NM
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 40.80 0.0
2 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 9 39.53 0.0
3 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 11 36.03 0.0
4 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 3 35.82 0.0
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 12 35.80 0.0
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 8 33.70 0.0
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 33.30 0.0
8 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 2 32.45 0.0
9 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 31.01 0.0
10 Petra JakešováPetra Jakešová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 1 30.17 0.0
11 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 5 29.70 0.0
12 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 6 24.90 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 71.59 0.0
2 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 60.80 0.0
3 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 56.50 0.0
4 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 55.73 0.0
5 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 53.66 0.0
6 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 52.48 0.0
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 51.10 0.0
8 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 48.69 0.0
9 Sebastian WilkSebastian Wilk
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 48.06 0.0
10 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 42.34 0.0
11 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 41.99 0.0
12 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 38.05 0.0
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 DNS
Celkem 13 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NM
2 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
3 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
4 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
Poznámky:
6.4.2019 Olomouc
Celkem 4 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B NM
Poznámky:
6.4.2019 Olomouc
Celkem 1 závodníků