Back

 / Čokoládová tretra - čtvrtfinále Cheb

Cheb (6. 5. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JílekTomáš Jílek 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 17.43
2 Jan ZatloukalJan Zatloukal 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 4 18.25
3 Václav MezeraVáclav Mezera 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 18.42
4 Vladimír VokounVladimír Vokoun 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 6 18.85
5 Jakub MádyJakub Mády 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 19.04
6 Jakub TiralaJakub Tirala 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 2 20.61
7 Jan BláhaJan Bláha 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 8 21.42
8 František JirkalFrantišek Jirkal 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 23.37
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LunguPetr Lungu 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 4 18.93
2 Nhan Hoang Bui TrongNhan Hoang Bui Trong 12 28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň, přísp.organiza28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň, p... 2 19.09
3 Karel SoukupKarel Soukup 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 7 20.49
4 Jakub KopeckýJakub Kopecký 12 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 1 21.03
5 Václav JunekVáclav Junek 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 21.28
6 Daniel VopičkaDaniel Vopička 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 22.23
7 David FrimelDavid Frimel 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 22.39
8 Patrik HolínkaPatrik Holínka 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 8 23.26
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš JílekTomáš Jílek 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 17.43
2 Jan ZatloukalJan Zatloukal 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 4 18.25
3 Václav MezeraVáclav Mezera 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 18.42
4 Vladimír VokounVladimír Vokoun 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 6 18.85
5 Petr LunguPetr Lungu 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 4 18.93
6 Jakub MádyJakub Mády 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 19.04
7 Nhan Hoang Bui TrongNhan Hoang Bui Trong 12 28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň, přísp.organiza28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň, p... 2 19.09
8 Karel SoukupKarel Soukup 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 7 20.49
9 Jakub TiralaJakub Tirala 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 2 20.61
10 Jakub KopeckýJakub Kopecký 12 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 1 21.03
11 Václav JunekVáclav Junek 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 21.28
12 Jan BláhaJan Bláha 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 8 21.42
13 Daniel VopičkaDaniel Vopička 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 22.23
14 David FrimelDavid Frimel 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 22.39
15 Patrik HolínkaPatrik Holínka 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 8 23.26
16 František JirkalFrantišek Jirkal 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 23.37

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 4 17.36
2 Adéla DeverováAdéla Deverová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 18.88
3 Marie DubravayováMarie Dubravayová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 6 19.37
4 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 19.40
5 Ema KobrováEma Kobrová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 8 20.03
6 Marie BenešováMarie Benešová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 21.21
7 Anna KohoutkováAnna Kohoutková 12 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 2 21.84
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola FišerováNikola Fišerová 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 19.34
2 Sára KurzweilováSára Kurzweilová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 19.90
3 Tereza FrankováTereza Franková 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 20.63
4 Karolína LuhanováKarolína Luhanová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 21.22
5 Bao Ngan TranBao Ngan Tran 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 22.21
6 Nina BlechováNina Blechová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 6 22.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtajerováKarolína Štajerová 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 21.89
2 Natálie MaláNatálie Malá 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 6 22.96
3 Natálie VenclíkováNatálie Venclíková 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 23.17
4 Daniela JandováDaniela Jandová 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 23.21
5 Bich Nhi LeBich Nhi Le 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 4 23.61
6 Diana OláhováDiana Oláhová 12 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 2 24.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 4 17.36
2 Adéla DeverováAdéla Deverová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 18.88
3 Nikola FišerováNikola Fišerová 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 19.34
4 Marie DubravayováMarie Dubravayová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 6 19.37
5 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 19.40
6 Sára KurzweilováSára Kurzweilová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 19.90
7 Ema KobrováEma Kobrová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 8 20.03
8 Tereza FrankováTereza Franková 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 20.63
9 Marie BenešováMarie Benešová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 21.21
10 Karolína LuhanováKarolína Luhanová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 21.22
11 Anna KohoutkováAnna Kohoutková 12 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 2 21.84
12 Karolína ŠtajerováKarolína Štajerová 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 21.89
13 Bao Ngan TranBao Ngan Tran 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 22.21
14 Nina BlechováNina Blechová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 6 22.30
15 Natálie MaláNatálie Malá 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 6 22.96
16 Natálie VenclíkováNatálie Venclíková 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 23.17
17 Daniela JandováDaniela Jandová 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 23.21
18 Bich Nhi LeBich Nhi Le 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 4 23.61
19 Diana OláhováDiana Oláhová 12 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 2 24.69