Back

 / Čokoládová tretra - čtvrtfinále Cheb

Cheb (6. 5. 2019)

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HolečekRadek Holeček 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 34.68
2 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 6 35.04
3 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 35.87
4 Kryštof KarlíkKryštof Karlík 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 7 36.70
5 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 8 37.20
6 Vítek DibďákVítek Dibďák 11 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 38.02
7 Jiří SýkoraJiří Sýkora 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 38.32
8 Adam PlzákAdam Plzák 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 38.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SykoraOndřej Sykora 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 35.96
2 Petr HajnovičPetr Hajnovič 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 6 37.05
3 TiepMinn NguyenTiepMinn Nguyen 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 3 37.25
4 Jáchym DuníkJáchym Duník 10 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 5 37.30
5 Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 2 37.88
6 Jan LevoraJan Levora 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 1 39.85
7 Tadeáš LedvinaTadeáš Ledvina 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 7 40.20
8 Lukáš MlčochLukáš Mlčoch 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 8 40.96
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchveinerJan Schveiner 10 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 2 37.56
2 Jan ŠlofJan Šlof 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 38.42
3 Diminik RichterDiminik Richter 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 1 38.90
4 Jan KováříkJan Kovářík 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 6 40.08
5 Petr KrejčíkPetr Krejčík 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 7 40.68
6 Jáchym BrandnerJáchym Brandner 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 4 41.24
7 Jaroslav SoubustaJaroslav Soubusta 10 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 42.47
8 Jiří ČábalJiří Čábal 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 8 44.76
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VoldřichAdam Voldřich 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 42.97
2 Jan RosolJan Rosol 10 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 3 43.92
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 11 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 44.98
4 František HeřmanFrantišek Heřman 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 1 45.64
5 Miroslav MrázekMiroslav Mrázek 10 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 4 47.69
6 Václav ČábalVáclav Čábal 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 2 49.03
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Radek HolečekRadek Holeček 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 34.68
2 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 6 35.04
3 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 35.87
4 Ondřej SykoraOndřej Sykora 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 35.96
5 Kryštof KarlíkKryštof Karlík 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 7 36.70
6 Petr HajnovičPetr Hajnovič 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 6 37.05
7 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 8 37.20
8 TiepMinn NguyenTiepMinn Nguyen 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 3 37.25
9 Jáchym DuníkJáchym Duník 10 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 5 37.30
10 Jan SchveinerJan Schveiner 10 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 2 37.56
11 Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 2 37.88
12 Vítek DibďákVítek Dibďák 11 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 38.02
13 Jiří SýkoraJiří Sýkora 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 38.32
14 Jan ŠlofJan Šlof 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 38.42
15 Adam PlzákAdam Plzák 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 38.66
16 Diminik RichterDiminik Richter 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 1 38.90
17 Jan LevoraJan Levora 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 1 39.85
18 Jan KováříkJan Kovářík 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 6 40.08
19 Tadeáš LedvinaTadeáš Ledvina 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 7 40.20
20 Petr KrejčíkPetr Krejčík 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 7 40.68
21 Lukáš MlčochLukáš Mlčoch 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 8 40.96
22 Jáchym BrandnerJáchym Brandner 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 4 41.24
23 Jaroslav SoubustaJaroslav Soubusta 10 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 42.47
24 Adam VoldřichAdam Voldřich 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 42.97
25 Jan RosolJan Rosol 10 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 3 43.92
26 Jiří ČábalJiří Čábal 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 8 44.76
27 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 11 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 44.98
28 František HeřmanFrantišek Heřman 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 1 45.64
29 Miroslav MrázekMiroslav Mrázek 10 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 4 47.69
30 Václav ČábalVáclav Čábal 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 2 49.03

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 35.09
2 Anna HuttováAnna Huttová 11 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 37.66
3 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 8 38.23
4 Patricie BrillováPatricie Brillová 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 39.63
5 Barbora KnížákováBarbora Knížáková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 40.08
6 Alena KuchynkováAlena Kuchynková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 3 40.48
7 Anna JelínkováAnna Jelínková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 41.19
8 Tereza BrtníkováTereza Brtníková 11 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 42.27
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LukavskáAnna Lukavská 11 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 2 36.83
2 Julie MecnerováJulie Mecnerová 11 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 36.94
3 Eliška NováEliška Nová 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 40.59
4 Julie KozákováJulie Kozáková 11 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 4 41.38
5 Aneta OlšavskáAneta Olšavská 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 7 41.59
6 Eliška BernklauováEliška Bernklauová 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 5 41.89
7 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 8 42.32
8 Magdaléna HolecováMagdaléna Holecová 11 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 43.09
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona RůžkováLeona Růžková 10 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 39.95
2 Simona MimrováSimona Mimrová 10 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 40.09
3 Vanessa VařekováVanessa Vařeková 11 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 41.15
4 Laura VašákováLaura Vašáková 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 42.19
5 Nela KalivodováNela Kalivodová 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 5 43.19
6 Eliška PaškováEliška Pašková 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 7 44.02
7 Kamila Postlová Kamila Postlová 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 6 46.19
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SchaferováMichaela Schaferová 10 ZŠ KolováZŠ Kolová 5 36.90
2 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 38.70
3 Klára HrbkováKlára Hrbková 10 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 7 41.59
4 Eliška MetzgerováEliška Metzgerová 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 1 42.16
5 Sára BáčováSára Báčová 10 ZŠ KolováZŠ Kolová 4 43.27
6 Nela ProcházkováNela Procházková 11 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 45.05
7 Sofie ImamovičSofie Imamovič 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 3 45.47
8 Barbora KatinováBarbora Katinová 11 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 46.13
9 Kristýna ŠtulíkováKristýna Štulíková 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 47.22
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 35.09
2 Anna LukavskáAnna Lukavská 11 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 2 36.83
3 Michaela SchaferováMichaela Schaferová 10 ZŠ KolováZŠ Kolová 5 36.90
4 Julie MecnerováJulie Mecnerová 11 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 36.94
5 Anna HuttováAnna Huttová 11 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 37.66
6 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 8 38.23
7 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 38.70
8 Patricie BrillováPatricie Brillová 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 39.63
9 Leona RůžkováLeona Růžková 10 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 39.95
10 Barbora KnížákováBarbora Knížáková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 40.08
11 Simona MimrováSimona Mimrová 10 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 40.09
12 Alena KuchynkováAlena Kuchynková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 3 40.48
13 Eliška NováEliška Nová 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 40.59
14 Vanessa VařekováVanessa Vařeková 11 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 41.15
15 Anna JelínkováAnna Jelínková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 41.19
16 Julie KozákováJulie Kozáková 11 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 4 41.38
17 Aneta OlšavskáAneta Olšavská 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 7 41.59
17 Klára HrbkováKlára Hrbková 10 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 7 41.59
19 Eliška BernklauováEliška Bernklauová 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 5 41.89
20 Eliška MetzgerováEliška Metzgerová 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 1 42.16
21 Laura VašákováLaura Vašáková 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 42.19
22 Tereza BrtníkováTereza Brtníková 11 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 42.27
23 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 8 42.32
24 Magdaléna HolecováMagdaléna Holecová 11 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 43.09
25 Nela KalivodováNela Kalivodová 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 5 43.19
26 Sára BáčováSára Báčová 10 ZŠ KolováZŠ Kolová 4 43.27
27 Eliška PaškováEliška Pašková 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 7 44.02
28 Nela ProcházkováNela Procházková 11 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 45.05
29 Sofie ImamovičSofie Imamovič 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 3 45.47
30 Barbora KatinováBarbora Katinová 11 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 46.13
31 Kamila Postlová Kamila Postlová 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 6 46.19
32 Kristýna ŠtulíkováKristýna Štulíková 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 47.22