Back

 / Čokoládová tretra - čtvrtfinále Cheb

Cheb (6. 5. 2019)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor BrabecViktor Brabec 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 50.97
2 Dominik TuškaDominik Tuška 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 6 51.24
3 Tomáš BolekTomáš Bolek 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5 52.21
4 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 54.82
5 Michal OrvošMichal Orvoš 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 55.76
6 Kryštof KernerKryštof Kerner 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 3 57.53
7 Kryštof KrálKryštof Král 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 2 57.90
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 4 52.46
2 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 52.77
3 Adam BlažekAdam Blažek 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 7 53.17
4 Marek KrotkýMarek Krotký 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 6 53.76
5 Šimon LazurŠimon Lazur 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 54.98
6 Šimon ŘezáčŠimon Řezáč 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 3 58.20
7 Lukáš BayerLukáš Bayer 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 2 59.66
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 6 51.66
2 Jan KodyšJan Kodyš 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 2 53.86
3 Denis HozmanDenis Hozman 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 1 54.12
4 David ZáhořDavid Záhoř 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 54.53
5 Matěj KronusMatěj Kronus 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 4 54.69
6 Vojtěch FranekVojtěch Franek 08 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 55.30
7 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 60.24
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr Maxmilian VogelPetr Maxmilian Vogel 08 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 55.25
2 Jaroslav PašekJaroslav Pašek 08 ZŠ KolováZŠ Kolová 2 57.22
3 Jan ZábranJan Zábran 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 58.23
4 Oliver KrobOliver Krob 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 3 60.28
5 Teodor TichýTeodor Tichý 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 8 62.61
6 Filip CibulkaFilip Cibulka 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 1 62.72
7 Jakub KleinJakub Klein 09 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 6 62.90
8 Matoš VlčekMatoš Vlček 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 9 67.70
9 Jan HrdinkaJan Hrdinka 09 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 4 69.84
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktor BrabecViktor Brabec 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 50.97
2 Dominik TuškaDominik Tuška 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 6 51.24
3 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 6 51.66
4 Tomáš BolekTomáš Bolek 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5 52.21
5 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 4 52.46
6 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 52.77
7 Adam BlažekAdam Blažek 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 7 53.17
8 Marek KrotkýMarek Krotký 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 6 53.76
9 Jan KodyšJan Kodyš 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 2 53.86
10 Denis HozmanDenis Hozman 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 1 54.12
11 David ZáhořDavid Záhoř 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 54.53
12 Matěj KronusMatěj Kronus 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 4 54.69
13 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 54.82
14 Šimon LazurŠimon Lazur 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 54.98
15 Petr Maxmilian VogelPetr Maxmilian Vogel 08 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 55.25
16 Vojtěch FranekVojtěch Franek 08 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 55.30
17 Michal OrvošMichal Orvoš 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 55.76
18 Jaroslav PašekJaroslav Pašek 08 ZŠ KolováZŠ Kolová 2 57.22
19 Kryštof KernerKryštof Kerner 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 3 57.53
20 Kryštof KrálKryštof Král 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 2 57.90
21 Šimon ŘezáčŠimon Řezáč 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 3 58.20
22 Jan ZábranJan Zábran 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 58.23
23 Lukáš BayerLukáš Bayer 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 2 59.66
24 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 60.24
25 Oliver KrobOliver Krob 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 3 60.28
26 Teodor TichýTeodor Tichý 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 8 62.61
27 Filip CibulkaFilip Cibulka 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 1 62.72
28 Jakub KleinJakub Klein 09 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 6 62.90
29 Matoš VlčekMatoš Vlček 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 9 67.70
30 Jan HrdinkaJan Hrdinka 09 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 4 69.84

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 48.79
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 1 49.60
3 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 52.95
4 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 55.00
5 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 58.92
6 Eliška KnížkováEliška Knížková 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 61.00
7 Jitka PastorčákováJitka Pastorčáková 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 61.32
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 2 53.43
2 Diana DanyiDiana Danyi 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 56.62
3 Anna HejlováAnna Hejlová 09 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 1 56.94
4 Nicol ČesalováNicol Česalová 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 57.27
5 Laura HamouzováLaura Hamouzová 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 63.71
6 Eliška BělíkováEliška Bělíková 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 7 64.04
7 Adéla TauerováAdéla Tauerová 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 6 64.07
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PetrákováLucie Petráková 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 56.84
2 Magdaléna CarikováMagdaléna Cariková 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 59.28
3 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 6 63.48
4 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 09 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 4 64.39
5 Jolana NečekalováJolana Nečekalová 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 2 69.16
6 Marie HrbkováMarie Hrbková 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 5 77.34
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 1 52.88
2 Aneta ParoubkováAneta Paroubková 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 4 56.79
3 Lenka MiltováLenka Miltová 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 56.85
4 Nikola FrantováNikola Frantová 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 5 65.53
5 Magdaléna SopčákováMagdaléna Sopčáková 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 2 67.79
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 2 55.20
2 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 58.55
3 Klára MikulášováKlára Mikulášová 08 ZŠ KolováZŠ Kolová 5 60.10
4 Aneta FazekašováAneta Fazekašová 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 4 65.63
5 Julie ŠléglováJulie Šléglová 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 66.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 48.79
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 1 49.60
3 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 1 52.88
4 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 52.95
5 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 2 53.43
6 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 55.00
7 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 2 55.20
8 Diana DanyiDiana Danyi 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 56.62
9 Aneta ParoubkováAneta Paroubková 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 4 56.79
10 Lucie PetrákováLucie Petráková 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 56.84
11 Lenka MiltováLenka Miltová 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 56.85
12 Anna HejlováAnna Hejlová 09 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 1 56.94
13 Nicol ČesalováNicol Česalová 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 57.27
14 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 58.55
15 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 58.92
16 Magdaléna CarikováMagdaléna Cariková 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 59.28
17 Klára MikulášováKlára Mikulášová 08 ZŠ KolováZŠ Kolová 5 60.10
18 Eliška KnížkováEliška Knížková 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 61.00
19 Jitka PastorčákováJitka Pastorčáková 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 61.32
20 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 6 63.48
21 Laura HamouzováLaura Hamouzová 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 63.71
22 Eliška BělíkováEliška Bělíková 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 7 64.04
23 Adéla TauerováAdéla Tauerová 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 6 64.07
24 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 09 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 4 64.39
25 Nikola FrantováNikola Frantová 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 5 65.53
26 Aneta FazekašováAneta Fazekašová 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 4 65.63
27 Julie ŠléglováJulie Šléglová 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 66.54
28 Magdaléna SopčákováMagdaléna Sopčáková 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 2 67.79
29 Jolana NečekalováJolana Nečekalová 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 2 69.16
30 Marie HrbkováMarie Hrbková 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 5 77.34