Back

 / Horst Seifert Meeting 2019

Zittau (27. 4. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

Ml. žáci B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Matěj BarcalMatěj Barcal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 06.31
8 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 05.98
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Lukáš MachorekLukáš Machorek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 06.15
5 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 07.62
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10.52
4 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 09.24
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 09.38
4 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 07.73
5 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 07.53
3 Leona FišerováLeona Fišerová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 07.93
1 Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 10.32
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Klára VondrováKlára Vondrová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 06.94
2 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 08.09
4 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 07.43
7 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 06.13
9 Barbora SchubertováBarbora Schubertová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 05.54
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 08.71
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Barbora BaselováBarbora Baselová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 07.06
7 Petra KozderkováPetra Kozderková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 06.63
2 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 08.55
3 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 07.80
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 09.41
11 Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 05.92
6 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 06.78
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 06.41
8 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 04.70
Celkem 2 závodníků