Back

 / Horst Seifert Meeting 2019

Zittau (27. 4. 2019)

800 m - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:13.37
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:19.33
2 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:15.54
Celkem 2 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:39.06
Celkem 1 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:33.33
2 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:24.22
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
9 Matěj MühlfeitMatěj Mühlfeit 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:21.47
3 Václav NovotnýVáclav Novotný 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:40.86
4 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:41.44
5 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:48.24
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:06.65
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:50.34
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:46.02
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:40.86
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:41.94
4 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:48.27
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
8 Veronika PröllerováVeronika Pröllerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:09.33
7 Erika MerkoutováErika Merkoutová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:09.10
5 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:57.25
6 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:03.44
1 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2:30.92
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:49.24
4 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:09.10
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:04.38
3 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:50.22
8 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:07.67
2 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:43.08
10 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:20.32
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:45.98
Celkem 1 závodníků

800 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Luboš LopraisLuboš Loprais 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:28.79
2 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3:17.53
Celkem 2 závodníků

800 m - Atletická minipřípravka-hoši

Atletická minipřípravka-hoši A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Jan ŠiberskýJan Šiberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:18.85
13 František JuklFrantišek Jukl 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:48.07
12 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:40.79
2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:00.68
4 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:11.04
Celkem 5 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
11 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:15.05
12 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:49.70
9 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:00.09
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Štěpán KmochŠtěpán Kmoch 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.23
10 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:19.48
4 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:53.83
11 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3:23.16
Celkem 4 závodníků

800 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
7 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:36.65
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:11.61
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:02.88
4 Šárka SchweigerováŠárka Schweigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:20.39
5 Karolína KalibováKarolína Kalibová 10 AK MostAK Most 3:21.23
2 Šárka SkuthanováŠárka Skuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:07.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
7 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:54.76
6 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:54.62
5 Stela VogelováStela Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:53.11
Celkem 3 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
11 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:22.96
4 Amelia DahmaniAmelia Dahmani 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:04.30
3 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:56.83
12 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:36.41
7 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3:19.59
6 Tereza ChladilováTereza Chladilová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:10.57
12 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:31.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
9 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:38.70
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:08.48
6 Simona KrupováSimona Krupová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:09.49
10 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:17.31
7 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:30.87
2 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2:56.14
9 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3:14.84
8 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:12.95
5 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:06.48
Celkem 9 závodníků