Back

 / Čokoládová tretra - základní kolo Ostrava

Ostrava (30. 4. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LinhartFilip Linhart 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 6 14.80
2 Kryštof BeliančínKryštof Beliančín 14 OrlovaOrlova 4 15.94
3 Filip HolasFilip Holas 14 OstravaOstrava 3 17.64
4 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 5 18.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar KulhánekOtakar Kulhánek 14 OstravaOstrava 6 12.97
2 Filip KučeraFilip Kučera 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 3 14.73
3 Sebastian DziakSebastian Dziak 15 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 4 15.82
4 Richard HaraštaRichard Harašta 15 OstravaOstrava 5 26.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Otakar KulhánekOtakar Kulhánek 14 OstravaOstrava 6 12.97
2 Filip KučeraFilip Kučera 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 3 14.73
3 Filip LinhartFilip Linhart 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 6 14.80
4 Sebastian DziakSebastian Dziak 15 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 4 15.82
5 Kryštof BeliančínKryštof Beliančín 14 OrlovaOrlova 4 15.94
6 Filip HolasFilip Holas 14 OstravaOstrava 3 17.64
7 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 5 18.99
8 Richard HaraštaRichard Harašta 15 OstravaOstrava 5 26.21

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 30.4.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 16.49
2 Valerie SkupinováValerie Skupinová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 17.01
3 Simona PorubskáSimona Porubská 14 OstravaOstrava 3 18.37
4 Marie Anna MikeskovaMarie Anna Mikeskova 15 5 21.54
5 Dominika KozákováDominika Kozáková 16 OstravaOstrava 7 25.57
6 Sofie HaraštováSofie Haraštová 18 OstravaOstrava 4 29.90
Celkem 6 závodníků