Back

 / Čokoládová tretra - základní kolo Ostrava

Ostrava (30. 4. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.74
2 Tomáš GoldTomáš Gold 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.50
3 Tomáš OžanaTomáš Ožana 12 ATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICEATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICE 2 19.93
4 Lukáš GoldLukáš Gold 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 20.94
5 Jindřich DědochJindřich Dědoch 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 21.82
6 Štěpán TrilecŠtěpán Trilec 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.26
7 Patrick TřešňákPatrick Třešňák 12 OstravaOstrava 8 22.46
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbanPetr Urban 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 19.02
2 Kristián KučeraKristián Kučera 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 19.11
3 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 TJ Slezan Frýdek MistekTJ Slezan Frýdek Mistek 4 19.87
4 Daniel PaukDaniel Pauk 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.46
5 Jiří HENZLJiří HENZL 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.70
6 Janis JanakosJanis Janakos 13 OstravaOstrava 3 26.66
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 30.4.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TrnavskýVojtěch Trnavský 12 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 7 17.85
2 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 19.70
3 Jan Simon ŠevčíkJan Simon Ševčík 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 19.95
4 Václav SkořupaVáclav Skořupa 13 Mamka&TaťkaMamka&Taťka 6 25.20
5 Matouš NiemiecMatouš Niemiec 13 OstravaOstrava 5 29.06
6 Jakub ČervenkaJakub Červenka 13 OstravaOstrava 4 30.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch TrnavskýVojtěch Trnavský 12 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 7 17.85
2 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.74
3 Petr UrbanPetr Urban 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 19.02
4 Kristián KučeraKristián Kučera 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 19.11
5 Tomáš GoldTomáš Gold 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.50
6 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 19.70
7 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 TJ Slezan Frýdek MistekTJ Slezan Frýdek Mistek 4 19.87
8 Tomáš OžanaTomáš Ožana 12 ATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICEATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICE 2 19.93
9 Jan Simon ŠevčíkJan Simon Ševčík 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 19.95
10 Daniel PaukDaniel Pauk 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.46
11 Lukáš GoldLukáš Gold 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 20.94
12 Jiří HENZLJiří HENZL 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.70
13 Jindřich DědochJindřich Dědoch 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 21.82
14 Štěpán TrilecŠtěpán Trilec 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.26
15 Patrick TřešňákPatrick Třešňák 12 OstravaOstrava 8 22.46
16 Václav SkořupaVáclav Skořupa 13 Mamka&TaťkaMamka&Taťka 6 25.20
17 Janis JanakosJanis Janakos 13 OstravaOstrava 3 26.66
18 Matouš NiemiecMatouš Niemiec 13 OstravaOstrava 5 29.06
19 Jakub ČervenkaJakub Červenka 13 OstravaOstrava 4 30.51

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ellen KozakováEllen Kozaková 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 18.61
2 Lea AdamovskáLea Adamovská 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 19.90
3 Adéla AdamovskáAdéla Adamovská 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 20.33
4 Vanessa LachováVanessa Lachová 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 20.37
5 Patricie SkupinováPatricie Skupinová 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 21.03
6 Julie HaraštováJulie Haraštová 12 HošťálkoviceHošťálkovice 3 21.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie BockováAmálie Bocková 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.82
2 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 20.32
3 Miriam NěmcováMiriam Němcová 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 22.19
4 Elen TykvováElen Tykvová 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 23.29
5 Natálie LepiářováNatálie Lepiářová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.48
6 Nina PorubskáNina Porubská 12 OstravaOstrava 6 23.63
7 Anna StrykováAnna Stryková 13 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 27.14
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ellen KozakováEllen Kozaková 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 18.61
2 Amálie BockováAmálie Bocková 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.82
3 Lea AdamovskáLea Adamovská 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 19.90
4 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 20.32
5 Adéla AdamovskáAdéla Adamovská 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 20.33
6 Vanessa LachováVanessa Lachová 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 20.37
7 Patricie SkupinováPatricie Skupinová 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 21.03
8 Julie HaraštováJulie Haraštová 12 HošťálkoviceHošťálkovice 3 21.98
9 Miriam NěmcováMiriam Němcová 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 22.19
10 Elen TykvováElen Tykvová 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 23.29
11 Natálie LepiářováNatálie Lepiářová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.48
12 Nina PorubskáNina Porubská 12 OstravaOstrava 6 23.63
13 Anna StrykováAnna Stryková 13 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 27.14