Back

 / Čokoládová tretra - základní kolo Ostrava

Ostrava (30. 4. 2019)

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MrovecMichal Mrovec 10 AO KobeřiceAO Kobeřice 2 33.00
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 34.50
3 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 ATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICEATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICE 5 38.57
4 Jan GrossmannJan Grossmann 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 42.16
5 David JasiokDavid Jasiok 11 Trek1324Trek1324 6 44.99
6 Teodor BalharTeodor Balhar 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 45.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 33.89
2 David VančákDavid Vančák 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 38.06
3 Matěj SkořupaMatěj Skořupa 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 38.92
4 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 38.99
5 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 41.83
6 Daniel TobolaDaniel Tobola 11 OstravaOstrava 6 43.05
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal MrovecMichal Mrovec 10 AO KobeřiceAO Kobeřice 2 33.00
2 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 33.89
3 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 34.50
4 David VančákDavid Vančák 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 38.06
5 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 ATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICEATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICE 5 38.57
6 Matěj SkořupaMatěj Skořupa 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 38.92
7 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 38.99
8 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 41.83
9 Jan GrossmannJan Grossmann 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 42.16
10 Daniel TobolaDaniel Tobola 11 OstravaOstrava 6 43.05
11 David JasiokDavid Jasiok 11 Trek1324Trek1324 6 44.99
12 Teodor BalharTeodor Balhar 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 45.05

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 34.58
2 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 35.63
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 36.78
4 Julie JurgováJulie Jurgová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 36.93
5 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 39.05
6 Alice BednaříkováAlice Bednaříková 11 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 4 44.85
7 Bára JanečkováBára Janečková 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 49.52
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GieckováEliška Giecková 10 OstravaOstrava 4 34.85
2 Sofie PruskovaSofie Pruskova 10 Atletika človicekAtletika človicek 7 35.66
3 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 37.11
4 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SK VítkoviceSK Vítkovice 5 37.13
5 Adél SzucsAdél Szucs 10 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 8 37.86
6 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 38.30
7 Tereza LeváTereza Levá 11 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 43.46
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 30.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 34.23
2 Ema SmolkováEma Smolková 10 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 39.78
3 Aneta NiemiecAneta Niemiec 11 OstravaOstrava 5 42.46
4 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 11 OstravaOstrava 7 43.30
5 Kristýna PruskováKristýna Prusková 11 atletická školka SSK Vítkoviceatletická školka SSK Vítkovice 3 45.72
6 Daniela MecováDaniela Mecová 11 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 4 46.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 34.23
2 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 34.58
3 Eliška GieckováEliška Giecková 10 OstravaOstrava 4 34.85
4 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 35.63
5 Sofie PruskovaSofie Pruskova 10 Atletika človicekAtletika človicek 7 35.66
6 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 36.78
7 Julie JurgováJulie Jurgová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 36.93
8 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 37.11
9 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SK VítkoviceSK Vítkovice 5 37.13
10 Adél SzucsAdél Szucs 10 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 8 37.86
11 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 38.30
12 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 39.05
13 Ema SmolkováEma Smolková 10 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 39.78
14 Aneta NiemiecAneta Niemiec 11 OstravaOstrava 5 42.46
15 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 11 OstravaOstrava 7 43.30
16 Tereza LeváTereza Levá 11 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 43.46
17 Alice BednaříkováAlice Bednaříková 11 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 4 44.85
18 Kristýna PruskováKristýna Prusková 11 atletická školka SSK Vítkoviceatletická školka SSK Vítkovice 3 45.72
19 Daniela MecováDaniela Mecová 11 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 4 46.80
20 Bára JanečkováBára Janečková 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 49.52