Back

 / II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje

Zlín (15. 5. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 22 4.85 +0.3 m/s 4.63  +0.84.85  +0.34.51  +0.94.852.67  +1.6--
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 24 4.56 +1.2 m/s x4.15  +1.24.37  +1.54.374.53  +2.04.41  +0.84.56  +1.2
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 23 4.53 +0.9 m/s 4.28  +2.0x4.16  +0.34.284.40  +1.8x4.53  +0.9
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 20 4.38 +1.9 m/s 4.25  +1.14.03  +0.34.17  +1.34.253.98  +1.34.38  +1.94.27  +1.5
5 Jiří FajkusJiří Fajkus
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 18 4.34 +0.9 m/s 4.34  +0.94.21  +0.24.06  +0.14.340.00.00.0
6 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 16 4.04 -0.6 m/s 3.76  +2.0x4.00  +0.14.004.04  -0.64.02  +2.04.02  +1.5
7 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 19 4.02 +0.6 m/s 3.90  +1.74.02  +0.63.81  +1.04.023.81  +0.93.96  +2.02.38  +1.5
8 Adam PetrlaAdam Petrla
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 21 4.02 +1.6 m/s 4.02  +1.63.92  +0.32.90  +0.54.023.28  +0.33.80  +2.03.87  -0.5
9 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 17 3.98 +0.7 m/s 3.97  +2.03.87  +1.23.98  +0.73.980.00.00.0
10 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 13 3.88 +0.9 m/s 3.68  +0.33.88  +0.93.74  +0.83.880.00.00.0
11 Jonáš TomečekJonáš Tomeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 14 3.83 +0.6 m/s 3.83  +0.63.66  -0.43.69  +0.93.830.00.00.0
12 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 12 3.64 +2.0 m/s x3.58  -0.43.64  +2.03.640.00.00.0
13 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 9 3.46 +0.0 m/s xx3.46  +0.03.460.00.00.0
14 Matěj PavelkaMatěj Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 4 3.45 +1.0 m/s 3.45  +1.03.32  +0.13.12  +0.13.450.00.00.0
15 Lukáš MartinecLukáš Martinec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 3 3.43 +0.0 m/s 3.11  +1.93.43  +0.03.12  +0.53.430.00.00.0
16 Ondřej UherOndřej Uher
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 11 3.42 +1.1 m/s x3.42  +1.13.42  +1.03.420.00.00.0
17 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 6 3.38 +0.8 m/s 3.15  +1.33.38  +0.83.34  +1.43.380.00.00.0
18 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 10 3.38 +2.0 m/s 3.00  +0.43.38  +2.03.15  +2.03.380.00.00.0
19 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 7 3.29 +1.2 m/s 3.25  +2.03.29  +1.2x3.290.00.00.0
20 František ŽákFrantišek Žák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 8 3.12 +1.2 m/s 2.77  +1.53.12  +1.22.93  +1.63.120.00.00.0
21 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 5 3.04 +0.8 m/s 2.88  +1.62.90  -0.13.04  +0.83.040.00.00.0
22 Michal JurčaMichal Jurča
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 1 2.88 +0.6 m/s 2.72  +2.02.52  +0.32.88  +0.62.880.00.00.0
Matěj HejčlMatěj Hejčl
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 15 DNS
Jan KeprtJan Keprt
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 2 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 30 4.51 +0.1 m/s 4.40  +0.7xx4.404.31  +1.44.51  +0.1x
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 31 4.50 +0.6 m/s -x4.41  +1.34.414.48  +0.74.34  +0.24.50  +0.6
3 Hana JančováHana Jančová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 22 4.35 +1.2 m/s 4.35  +1.23.91  +2.0x4.353.87  +2.04.10  +1.8x
4 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 29 4.33 +2.0 m/s 3.90  +0.43.86  -0.14.09  +2.04.094.33  +2.04.27  -0.13.90  -0.3
5 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 23 4.33 +0.6 m/s 4.03  +2.03.85  +2.03.83  +1.54.032.81  +2.14.22  +0.84.33  +0.6
6 Sofie HorákováSofie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 25 4.31 +0.6 m/s 4.31  +0.6xx4.314.30  +2.0xx
7 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 20 4.22 +1.3 m/s x4.09  +1.64.05  +2.04.094.13  +1.74.22  +1.34.17  +2.0
8 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 27 4.11 +1.4 m/s 4.11  +1.43.96  +0.34.09  +0.54.113.71  +2.04.04  +1.9-
9 Marie ŽůrkováMarie Žůrková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 13 3.94 +0.0 m/s 3.94  +0.03.61  -0.3x3.940.00.00.0
10 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 32 3.93 +0.4 m/s x3.87  +2.03.93  +0.43.930.00.00.0
11 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 21 3.93 +2.0 m/s 3.49  +1.43.86  +1.53.93  +2.03.930.00.00.0
12 Michaela BelkováMichaela Belková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 28 3.92 +0.2 m/s 3.92  +0.23.57  -0.43.90  -0.83.920.00.00.0
13 Julia KudlováJulia Kudlová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 24 3.87 +1.3 m/s 3.71  +1.63.76  +1.73.87  +1.33.870.00.00.0
14 Tereza VrbováTereza Vrbová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 19 3.80 +0.7 m/s 3.64  +1.9x3.80  +0.73.800.00.00.0
15 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 15 3.79 +0.4 m/s 3.65  +0.03.56  -0.53.79  +0.43.790.00.00.0
16 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 17 3.74 +0.3 m/s -3.74  +0.33.66  -1.03.740.00.00.0
17 Lucie JuřicováLucie Juřicová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 16 3.58 +1.2 m/s 3.58  +1.23.58  +2.03.53  +1.73.580.00.00.0
18 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
07 11 3.50 -0.3 m/s 3.49  +0.03.50  -0.33.01  +1.73.500.00.00.0
19 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 10 3.33 +0.4 m/s 3.33  +0.43.19  +0.3x3.330.00.00.0
20 Denisa ŠtefánikováDenisa Štefániková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3 3.04 +1.1 m/s 3.04  +1.12.70  +0.42.73  +1.63.040.00.00.0
21 Sára HeliováSára Heliová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 5 2.98 2.88  +1.52.92  +0.52.982.980.00.00.0
22 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 2.97 +1.5 m/s 2.97  +1.52.73  +0.5x2.970.00.00.0
23 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 2.61 +0.6 m/s 2.61  +0.62.53  +0.3x2.610.00.00.0
Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 14 DNS
Eliška PříleskáEliška Příleská
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 8 DNS
Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 9 DNS
Lucie VránováLucie Vránová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 7 DNS
Karin KlosováKarin Klosová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 1 DNS
Barbora NovosadováBarbora Novosadová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 12 DNS
Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 26 DNS
Natálie NedomováNatálie Nedomová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 2 DNS
Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 18 NM
Celkem 32 závodníků