Back

 / II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje

Zlín (15. 5. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 15.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopunec, Mezulianik, Sukaný, Vacula Kopunec, Mezulianik, Sukaný, Vacula AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 34.67
2 Vítek, Šmýd, Pavlíček, Zimák Vítek, Šmýd, Pavlíček, Zimák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 36.23
3 Greguš, Daněk, Hejník, Pořízka Greguš, Daněk, Hejník, Pořízka Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 36.83
4 Kozubík, Mikeska, Martinec, Žárský Kozubík, Mikeska, Martinec, Žárský Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 38.27
5 Stacke, Rybenský, Žák, Jurča Stacke, Rybenský, Žák, Jurča TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 41.15
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blažková, Lindnerová, Pekařová, Valeriánová Blažková, Lindnerová, Pekařová, Valeriánová Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 35.13
2 Fusková, Fusková, Kolajová, Prášilová Fusková, Fusková, Kolajová, Prášilová AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 35.27
3 Boková, Janošcová, Kajnarová, Pavelková Boková, Janošcová, Kajnarová, Pavelková TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 35.36
4 Procházková, Samohýlová, Zelíková, Orbesová Procházková, Samohýlová, Zelíková, Orbesová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 36.49
5 Pivodová, Mynaříková, Mynaříková, Drozdková Pivodová, Mynaříková, Mynaříková, Drozdková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 36.61
6 Faragó, Petrošová, Riedlová, Klosová Faragó, Petrošová, Riedlová, Klosová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 37.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bártková, Habartová, Horáková, Kalivodová Bártková, Habartová, Horáková, Kalivodová AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 36.06
2 Molková, Ryšková, Tylová, Žůrková Molková, Ryšková, Tylová, Žůrková Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 37.42
3 Kadlčíková, Solařová, Vlasáková, Nedbalová Kadlčíková, Solařová, Vlasáková, Nedbalová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 41.33
4 Chvilíčková, Kužmová, Meravá, Andrýsková Chvilíčková, Kužmová, Meravá, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 43.67
Janotová, Kalčíková, Koutská, Babíková Janotová, Kalčíková, Koutská, Babíková Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Blažková, Lindnerová, Pekařová, Valeriánová Blažková, Lindnerová, Pekařová, Valeriánová Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 35.13
2 Fusková, Fusková, Kolajová, Prášilová Fusková, Fusková, Kolajová, Prášilová AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 35.27
3 Boková, Janošcová, Kajnarová, Pavelková Boková, Janošcová, Kajnarová, Pavelková TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 35.36
4 Bártková, Habartová, Horáková, Kalivodová Bártková, Habartová, Horáková, Kalivodová AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 36.06
5 Procházková, Samohýlová, Zelíková, Orbesová Procházková, Samohýlová, Zelíková, Orbesová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 36.49
6 Pivodová, Mynaříková, Mynaříková, Drozdková Pivodová, Mynaříková, Mynaříková, Drozdková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 36.61
7 Molková, Ryšková, Tylová, Žůrková Molková, Ryšková, Tylová, Žůrková Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 37.42
8 Faragó, Petrošová, Riedlová, Klosová Faragó, Petrošová, Riedlová, Klosová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 37.79
9 Kadlčíková, Solařová, Vlasáková, Nedbalová Kadlčíková, Solařová, Vlasáková, Nedbalová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 41.33
10 Chvilíčková, Kužmová, Meravá, Andrýsková Chvilíčková, Kužmová, Meravá, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 43.67
Janotová, Kalčíková, Koutská, Babíková Janotová, Kalčíková, Koutská, Babíková Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 DQ