Back

 / 1. kolo KPD mužů a žen

Jablonec nad Nisou (19. 5. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11.82
2 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.02
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.17
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.28
5 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 12.48
MS Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.61
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 11.50
2 Martin FedorMartin Fedor 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 12.36
3 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.66
4 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.06
5 Vojtěch FulkaVojtěch Fulka 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 13.25
František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.41
2 Václav ŠtemberaVáclav Štembera 92 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 12.95
3 Michal SchmidtMichal Schmidt 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 13.05
MS Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.14
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.63
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 11.50
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11.82
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.02
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.17
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.28
6 Martin FedorMartin Fedor 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 12.36
7 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.41
8 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 12.48
9 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.66
10 Václav ŠtemberaVáclav Štembera 92 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 12.95
11 Michal SchmidtMichal Schmidt 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 13.05
12 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.06
13 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.14
14 Vojtěch FulkaVojtěch Fulka 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 13.25
15 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.63
16 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.61
František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.00
2 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.47
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 13.60
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.77
5 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 13.89
6 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 14.03
7 Jasmíne GodaJasmíne Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 14.89
8 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.79
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.93
2 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.94
3 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 14.31
4 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 14.38
5 Tereza StrakováTereza Straková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.79
6 Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 16.27
7 Veronika KindlVeronika Kindl 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 17.59
Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.00
2 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.47
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 13.60
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.77
5 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 13.89
6 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.93
7 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.94
8 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 14.03
9 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 14.31
10 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 14.38
11 Tereza StrakováTereza Straková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.79
12 Jasmíne GodaJasmíne Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 14.89
13 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.79
14 Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 16.27
15 Veronika KindlVeronika Kindl 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 17.59
Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 23.07
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 23.85
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 23.91
4 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 25.13
5 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 25.95
6 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 26.01
7 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 26.34
8 Jiří HoličJiří Holič 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 26.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.08
2 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 24.39
3 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.62
4 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 24.70
5 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.10
MS Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.45
7 Václav ŠtemberaVáclav Štembera 92 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 27.00
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 23.07
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 23.85
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 23.91
4 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.08
5 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 24.39
6 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.62
7 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 24.70
8 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.10
9 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 25.13
10 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 25.95
11 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 26.01
12 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 26.34
13 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.45
14 Jiří HoličJiří Holič 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 26.55
15 Václav ŠtemberaVáclav Štembera 92 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 27.00
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 28.20
2 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.35
3 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 28.43
4 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 29.78
Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 27.81
2 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 28.28
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 28.44
4 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 30.41
5 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 32.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 27.81
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 28.20
3 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 28.28
4 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.35
5 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 28.43
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 28.44
7 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 29.78
8 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 30.41
9 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 32.25
Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 54.21
2 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 56.17
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 56.24
4 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 57.72
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.09
6 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 59.69
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TomešJan Tomeš 91 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 3 56.21
2 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 TJ RumburkTJ Rumburk 5 59.75
3 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 59.97
4 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 69.35
Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 54.21
2 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 56.17
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 3 56.21
4 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 56.24
5 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 57.72
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.09
7 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 59.69
8 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 TJ RumburkTJ Rumburk 5 59.75
9 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 59.97
10 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 69.35
Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 DNS

400 m - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 66.82
2 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 68.22
3 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 70.41
4 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 72.25
5 Aneta KuchařováAneta Kuchařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 74.13
6 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 78.25
Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan TomešJan Tomeš 91 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2:05.22
2 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2:06.31
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:06.88
4 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:07.24
5 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:13.65
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:15.29
7 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2:18.16
8 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:18.29
9 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:18.58
10 Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2:20.69
11 Petr ŘezníčekPetr Řezníček 05 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2:27.45
12 Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2:45.36
Michal HendrychMichal Hendrych 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:37.30
2 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:40.80
3 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:41.10
4 Anika Michelle MlčochováAnika Michelle Mlčochová 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2:51.30
5 Erika MerkoutováErika Merkoutová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:03.30
6 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3:13.50
Veronika RoudnickáVeronika Roudnická 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 19.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4:47.11
2 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4:50.63
3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:52.04
4 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:53.80
5 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:58.70
6 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:00.95
7 Milan NémethMilan Németh 78 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5:02.63
8 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:15.62
9 Petr KovářPetr Kovář 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:30.96
10 Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5:58.42
11 Petr JarabicaPetr Jarabica 80 Klub postižených TULIPÁN Jablonec n.n.Klub postižených TULIPÁN Ja... 9:22.20
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. DNS
Jan TomešJan Tomeš 91 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:53.11
2 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6:57.44
3 Veronika KindlVeronika Kindl 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7:13.58
Veronika RoudnickáVeronika Roudnická 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 19.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 09:51.51
2 Petr PušmanPetr Pušman 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09:52.39
MS Tomáš HasillaTomáš Hasilla 90 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 10:18.46
4 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:18.66
5 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 10:27.67
6 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:31.82
7 Milan NémethMilan Németh 78 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 10:38.44
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:06.58
9 Petr KovářPetr Kovář 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:12.02
10 Michal HendrychMichal Hendrych 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 11:37.24
11 Roman JírůRoman Jírů 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 13:42.00
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11:32.80
2 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12:10.17
3 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12:13.28
4 Stanislava ŠťástkováStanislava Šťástková 72 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:38.16
5 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13:11.35
6 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:19.06
Veronika RoudnickáVeronika Roudnická 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Ivana BarochováIvana Barochová 83 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.05
2 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16.16
3 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17.05
4 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.56
5 Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18.12
6 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 21.35
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži

(ne, 19.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.69
2 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 18.16
3 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 19.42
4 Marek JakobiMarek Jakobi 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 19.72
5 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 TJ RumburkTJ Rumburk 21.65
6 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.35
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži

(ne, 19.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 60.50
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 63.93
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 64.92
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 65.59
5 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 67.80
6 Marek JakobiMarek Jakobi 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 69.18
7 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 70.16
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 71.47
2 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 74.19
3 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 75.36
4 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 77.12
5 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 78.64
6 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 79.28
7 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 89.38
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Muži

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:56.14
2 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:56.77
3 Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 13:33.09
4 Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 14:33.05
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14:23.85
MS Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14:56.18
3 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 15:37.74
4 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:05.34
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bekr, Hofmann, Nejedlý, Stránský Bekr, Hofmann, Nejedlý, Stránský AC Česká LípaAC Česká Lípa 46.27
2 Stupka, Dressler, Peterka, Bárta Stupka, Dressler, Peterka, Bárta AC Česká LípaAC Česká Lípa 48.12
3 Tichý, Vodička, Jehlička, Osoba Tichý, Vodička, Jehlička, Osoba TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 48.56
4 Kovalev, Šimon, Štembera, Novák Kovalev, Šimon, Štembera, Novák SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 49.18
5 Fedor, Šimůnek, Šťastný, Kučera Fedor, Šimůnek, Šťastný, Kučera AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 49.49
6 Schmidt, Marx, Kypta, Fulka Schmidt, Marx, Kypta, Fulka AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 50.39
Žampach, Vaníček, Papoušek, Půta Žampach, Vaníček, Papoušek, Půta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pícha, Kopřiva, Hlubůček, Janoušek Pícha, Kopřiva, Hlubůček, Janoušek AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.44
2 Bílek, Málek, Svoboda, Vaněk Bílek, Málek, Svoboda, Vaněk SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 52.91
3 Dvořák, Hlaváček, Preisler, Kovář Dvořák, Hlaváček, Preisler, Kovář TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Bekr, Hofmann, Nejedlý, Stránský Bekr, Hofmann, Nejedlý, Stránský AC Česká LípaAC Česká Lípa 46.27
2 Stupka, Dressler, Peterka, Bárta Stupka, Dressler, Peterka, Bárta AC Česká LípaAC Česká Lípa 48.12
3 Tichý, Vodička, Jehlička, Osoba Tichý, Vodička, Jehlička, Osoba TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 48.56
4 Kovalev, Šimon, Štembera, Novák Kovalev, Šimon, Štembera, Novák SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 49.18
5 Fedor, Šimůnek, Šťastný, Kučera Fedor, Šimůnek, Šťastný, Kučera AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 49.49
6 Schmidt, Marx, Kypta, Fulka Schmidt, Marx, Kypta, Fulka AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 50.39
7 Pícha, Kopřiva, Hlubůček, Janoušek Pícha, Kopřiva, Hlubůček, Janoušek AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.44
8 Bílek, Málek, Svoboda, Vaněk Bílek, Málek, Svoboda, Vaněk SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 52.91
9 Dvořák, Hlaváček, Preisler, Kovář Dvořák, Hlaváček, Preisler, Kovář TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.00
Žampach, Vaníček, Papoušek, Půta Žampach, Vaníček, Papoušek, Půta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF

4 x 100 m - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Süssnerová Süssnerová AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.75
2 Klímová Klímová AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.38
3 Masopustová Masopustová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 59.57
4 Hurtová Hurtová AC Česká LípaAC Česká Lípa 60.95
5 Kindl Kindl SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 61.71
6 Reinová Reinová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 62.33
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 19.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90
1 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 1.85 --------oxoxxx
2 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 1.80 -----o-ooxxx
3 Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1.80 ----xoooxxoxoxx
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
76 1.75 ---oooxoxxoxxx
5 Alexandr BílekAlexandr Bílek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 1.65 ---xoooxx
6 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.65 --oxooxoxxx
7 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
83 1.60 -oooxoxxx
8 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 1.55 --oxoxxx
9 Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 1.55 -ooxxoxxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.531.561.59
1 Vendula BílkováVendula Bílková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 3 1.56 ----ooxooxoxxoxxx
2 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 2 1.53 ----ooooxoxxx
3 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 10 1.50 ---ooooxoxxx
4= Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 6 1.40 --ooooxxx
4= Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
73 5 1.40 -----oxx
4= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 1.40 ---oooxxx
7 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 9 1.40 --xooxooxxx
8 Veronika KindlVeronika Kindl
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
83 4 1.40 o-ooxoxxoxxx
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 1 DNS
Laura VápeníkováLaura Vápeníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 8 DNS
Anika Michelle MlčochováAnika Michelle Mlčochová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
05 7 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.203.303.403.503.603.704.00
1 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4.00 ---------o-xxoo
2 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 3.60 ----xooooxoxoxoxxx--
3 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 3.30 ----oooxo-xxx
4 Milan TrejbalMilan Trejbal
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
66 2.80 ----xoxx
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2.00 oxx
Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 DNS
Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 DNS
Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 DNS
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 DNF
Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 DNF
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.701.801.902.002.102.202.302.402.502.702.90
MS Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2.70 ---------ooxx
2 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 2.30 oo-oooooxxx
3 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 2.20 o-oooooxxx
4 Veronika FürstováVeronika Fürstová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 2.20 o--oxoxooxxx
5 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 2.20 ----xo-xxoxxx
6 Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
66 1.80 xooxoxxx
7 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.60 xxoxxx
Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 6.52 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 6.09 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 6.03 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.98 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 5.97 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.90 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 5.74 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Václav ŠtemberaVáclav Štembera
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
92 5.60 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5.48 0.00.00.00.00.00.00.0
10 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5.44 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.44 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.43 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 5.34 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
64 5.32 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 5.08 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Miroslav HorákMiroslav Horák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
98 5.02 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Michal SchmidtMichal Schmidt
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
04 4.99 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.77 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Vojtěch FulkaVojtěch Fulka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
04 4.60 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
05 4.40 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Jasmíne GodaJasmíne Goda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3.91 0.0
1 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.00 0.0
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.90 0.0
3 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.81 0.0
4 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.76 0.0
5 Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 4.69 0.0
6 Vendula BílkováVendula Bílková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 4.57 0.0
7 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.50 0.0
8 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 4.31 0.0
9 Natálie JakobiNatálie Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 4.28 0.0
10 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 4.24 0.0
11 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3.97 0.0
12 Martina HolanováMartina Holanová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
85 3.66 0.0
13 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3.62 0.0
14 Tereza HolinkováTereza Holinková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3.17 0.0
Laura VápeníkováLaura Vápeníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 DNS
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 DNS
Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 DNS
Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 DNS
Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 DNS
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 DNS
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 11.68 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 11.66 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 11.59 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.55 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 11.43 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 11.20 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10.94 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
64 10.62 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 10.43 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 08.72 0.00.00.00.00.00.00.0
Roman MálekRoman Málek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
67 DNS
Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 DNS
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10.85 0.0
2 Natálie JakobiNatálie Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 09.76 0.0
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 09.69 0.0
4 Sára GodlováSára Godlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 09.27 0.0
5 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 09.26 0.0
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 DNS
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 10.99 0.0
2 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
86 10.95 0.0
3 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
85 10.31 0.0
4 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 10.06 0.0
5 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 09.50 0.0
6 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 09.22 0.0
7 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 08.96 0.0
8 Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
73 08.50 0.0
9 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 07.90 0.0
10 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 07.89 0.0
11 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 07.56 0.0
Hana SeluckáHana Selucká
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 DNS
Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 DNS
Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
74 DNS
Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 DNS
Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 19.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.57 0.0
2 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 11.52 0.0
3 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 11.19 0.0
4 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 11.15 0.0
5 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 11.13 0.0
6 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 10.98 0.0
7 David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 10.93 0.0
8 Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
70 09.97 0.0
9 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 09.74 0.0
10 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 09.59 0.0
11 Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 09.24 0.0
12 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 09.08 0.0
13 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 09.00 0.0
14 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 08.71 0.0
15 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 08.17 0.0
Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 DNS
Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
77 DNS
Přemysl PatzeltPřemysl Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 41.44 0.0
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 40.06 0.0
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 39.91 0.0
4 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
86 39.75 0.0
5 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 30.61 0.0
6 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
85 29.11 0.0
7 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 28.78 0.0
8 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 27.28 0.0
9 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 25.67 0.0
10 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 23.71 0.0
11 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 21.98 0.0
12 Barbora BělkováBarbora Bělková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
87 21.78 0.0
13 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 20.65 0.0
14 Sára GodlováSára Godlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 16.48 0.0
Hana SeluckáHana Selucká
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 DNS
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 NM
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 35.12 0.0
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 34.85 0.0
3 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 33.48 0.0
4 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 29.85 0.0
5 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 28.98 0.0
6 Marek JakobiMarek Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
75 28.87 0.0
7 Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 27.22 0.0
8 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 25.65 0.0
9 David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 23.44 0.0
10 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 22.17 0.0
11 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 16.89 0.0
Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 DNS
Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 NM
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 45.26 0.0
2 Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 43.43 0.0
3 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
85 38.75 0.0
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 27.89 0.0
5 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 24.92 0.0
6 Romana VejvančickáRomana Vejvančická
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
72 22.46 0.0
7 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 20.86 0.0
8 Miloslava ReinováMiloslava Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
68 18.65 0.0
Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
74 DNS
Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 39.05 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 42.03 0.0
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 39.00 0.0
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 29.27 0.0
4 Přemysl PatzeltPřemysl Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 28.82 0.0
5 David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 26.98 0.0
6 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 25.55 0.0
7 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 24.61 0.0
8 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 23.76 0.0
9 Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
70 23.70 0.0
10 Roman MálekRoman Málek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
67 18.38 0.0
11 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 17.56 0.0
MS Adam PTAKAdam PTAK
WSK ŠLASK WROCLAVWSK ŠLASK WROCLAV
98 53.62 0.0
MS Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 64.64 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 43.60 0.0
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 39.62 0.0
3 Barbora BělkováBarbora Bělková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
87 39.27 0.0
4 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 36.14 0.0
5 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 32.53 0.0
6 Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
73 28.59 0.0
7 Michaela ChládkováMichaela Chládková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 28.44 0.0
8 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 26.10 0.0
9 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 25.54 0.0
10 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 25.13 0.0
11 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 24.82 0.0
12 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 24.16 0.0
13 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 21.94 0.0
Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
74 DNS
Lucie KopřivováLucie Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
86 DNS
Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 DNS
MS Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 37.46 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 19.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 51.51 0.0
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 45.47 0.0
3 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
83 41.91 0.0
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 40.57 0.0
5 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 40.15 0.0
6 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 39.37 0.0
7 Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 36.91 0.0
8 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 34.22 0.0
9 Jaroslav ŘezníčekJaroslav Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
79 30.37 0.0
10 Roman MálekRoman Málek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
67 22.92 0.0
11 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 21.08 0.0
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 72 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 18:24.15
2 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 20:04.64
3 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22:52.98
4 Mikoláš KurillaMikoláš Kurilla 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 24:16.08
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 15:54.96
2 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:35.64
3 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:39.06
4 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 19:41.17
5 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21:24.16
6 Jana NováJana Nová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21:50.60
7 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22:12.09
Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků