Back

 / Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 11.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 20 11.80 10.3111.8010.3811.8011.480.00.0
2 Eva CaldrováEva Caldrová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 1 11.40 10.04-11.4011.4011.400.00.0
3 Zita ČížkováZita Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 2 10.71 09.8710.71x10.7109.510.00.0
4 Daniela BártováDaniela Bártová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 22 10.65 09.53x10.6510.6510.090.00.0
5 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 17 10.51 10.0910.0010.1110.1110.510.00.0
6 Natálie NagyováNatálie Nagyová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 18 10.32 09.8209.56x09.8210.320.00.0
7 Hana SoukalováHana Soukalová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
04 21 09.98 x09.9809.3709.9809.750.00.0
8 Aneta FikesováAneta Fikesová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 19 09.89 09.8409.8909.7609.8908.550.00.0
9 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 3 09.72 09.6309.7209.0909.7209.400.00.0
10 Anna WickováAnna Wicková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 6 09.68 09.0609.6809.5109.6808.860.00.0
11 Lucie MatuškováLucie Matušková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 15 09.54 08.4909.4009.5409.5408.900.00.0
12 Michaela PiálkováMichaela Piálková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 16 09.37 08.6209.3708.6909.3709.200.00.0
13 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 4 09.16 09.1608.6008.4609.1608.650.00.0
14 Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 11 08.95 -08.6008.9408.9408.950.00.0
15 Lucie PekárkováLucie Pekárková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 14 08.69 07.7608.3808.4308.4308.690.00.0
16 Veronika TomisováVeronika Tomisová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 10 08.56 08.0307.7808.5608.5608.450.00.0
17 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 5 08.51 x08.2508.5108.5108.000.00.0
18 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
03 13 08.49 --08.4908.4907.280.00.0
19 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 12 08.12 07.1007.3608.1208.1207.840.00.0
20 Veronika OdehnalováVeronika Odehnalová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 8 07.79 07.7007.2907.7907.7907.550.00.0
21 Nikola VálkováNikola Válková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 9 07.71 07.6007.7107.5307.7107.640.00.0
22 Agáta ŠustalováAgáta Šustalová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 7 06.39 x05.8706.3906.39x0.00.0
Celkem 22 závodníků