Back

 / Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 11.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 23 17.59 16.4817.5916.2217.5915.800.00.0
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 22 16.58 14.7016.5816.2316.5816.550.00.0
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 3 15.06 14.7414.5515.0615.0614.730.00.0
4 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 20 13.79 13.0113.7913.4013.7913.340.00.0
5 Matěj KřováčekMatěj Křováček
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 21 13.38 12.7312.6913.3813.3812.530.00.0
6 Michal ZalasMichal Zalas
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 18 12.79 12.7912.5811.7512.7912.520.00.0
7 Filip NýčFilip Nýč
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 12 11.77 x10.8711.7711.7711.430.00.0
8 Damián PížaDamián Píža
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 19 11.65 11.6511.2810.8911.6511.150.00.0
9 Jan AuředníkJan Auředník
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 17 11.64 10.9811.6410.5611.6411.490.00.0
10 Ota BenešOta Beneš
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 14 11.13 10.6711.13x11.1310.440.00.0
11 Adam ŠálekAdam Šálek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 5 11.04 10.8910.2910.3810.8911.040.00.0
12 Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 16 10.68 10.5909.8509.7010.5910.680.00.0
13 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 15 10.66 10.6610.3310.3710.6610.610.00.0
14 Petr ProkešPetr Prokeš
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 4 10.57 10.57--10.57-0.00.0
15 Adam OvesnýAdam Ovesný
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 13 10.37 09.5510.0710.3710.3710.060.00.0
16 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 11 10.19 09.0010.1909.5610.1909.380.00.0
17 Jan KristaJan Krista
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 9 10.15 10.1509.4909.8610.1508.870.00.0
18 Filip LeflerFilip Lefler
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 2 10.10 09.6709.5710.1010.1010.030.00.0
19 Michal GlocmanMichal Glocman
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 1 09.97 09.97--09.97-0.00.0
20 Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 10 09.95 09.4809.2508.6309.4809.950.00.0
21 Matěj TyleMatěj Tyle
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 7 09.71 09.6608.9609.7109.7109.570.00.0
22 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 8 09.39 08.2809.3908.7209.3908.740.00.0
23 Matias ŠpičákMatias Špičák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 6 09.30 09.30-08.9309.3008.690.00.0
Celkem 23 závodníků