Back

 / Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šenk, Daněk, Glocman, Halátek Šenk, Daněk, Glocman, Halátek ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 27.28
2 Svoboda, Svoboda, Soukal, Káninský Svoboda, Svoboda, Soukal, Káninský ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 28.57
3 Fabikovič, Prokeš, Hlavenka, Struška Fabikovič, Prokeš, Hlavenka, Struška Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 28.64
4 Špičák, Khýr, Čermák, Matušík Špičák, Khýr, Čermák, Matušík ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 8 29.57
5 Vrabec, Petrtýl, Solnička, Zalas Vrabec, Petrtýl, Solnička, Zalas 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 30.71
6 Herčík, Matoušek, Nestrašil, Říčka Herčík, Matoušek, Nestrašil, Říčka 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 30.75
7 Polák, Krejčík, Lefler, Smatana Polák, Krejčík, Lefler, Smatana ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 2 31.98
8 Dlabač, Jankovský, Hrdlička, Studničný Dlabač, Jankovský, Hrdlička, Studničný ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 34.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tran, Nýč, Mottel, Auředník Tran, Nýč, Mottel, Auředník ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 28.10
2 Křováček, Hofman, Bačina, Hojný Křováček, Hofman, Bačina, Hojný 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 28.63
3 Brůžek, Peštál, Tyle, Červášek Brůžek, Peštál, Tyle, Červášek 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 28.78
4 Vacata, Štrympl, Hospodka, Majer Vacata, Štrympl, Hospodka, Majer ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 8 29.24
5 Káninský, Bodanský, Bonka, Vraspír Káninský, Bodanský, Bonka, Vraspír ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 30.19
6 Hošťálek, Kadlec, Indra, Vitásek Hošťálek, Kadlec, Indra, Vitásek ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 30.29
7 Skalička, Vláčil, Beneš, Solný Skalička, Vláčil, Beneš, Solný ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 30.39
Harris, Marták, Slatinský, Píža Harris, Marták, Slatinský, Píža Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šenk, Daněk, Glocman, Halátek Šenk, Daněk, Glocman, Halátek ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 27.28
2 Tran, Nýč, Mottel, Auředník Tran, Nýč, Mottel, Auředník ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 28.10
3 Svoboda, Svoboda, Soukal, Káninský Svoboda, Svoboda, Soukal, Káninský ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 28.57
4 Křováček, Hofman, Bačina, Hojný Křováček, Hofman, Bačina, Hojný 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 28.63
5 Fabikovič, Prokeš, Hlavenka, Struška Fabikovič, Prokeš, Hlavenka, Struška Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 28.64
6 Brůžek, Peštál, Tyle, Červášek Brůžek, Peštál, Tyle, Červášek 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 28.78
7 Vacata, Štrympl, Hospodka, Majer Vacata, Štrympl, Hospodka, Majer ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 8 29.24
8 Špičák, Khýr, Čermák, Matušík Špičák, Khýr, Čermák, Matušík ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 8 29.57
9 Káninský, Bodanský, Bonka, Vraspír Káninský, Bodanský, Bonka, Vraspír ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 30.19
10 Hošťálek, Kadlec, Indra, Vitásek Hošťálek, Kadlec, Indra, Vitásek ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 30.29
11 Skalička, Vláčil, Beneš, Solný Skalička, Vláčil, Beneš, Solný ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 30.39
12 Vrabec, Petrtýl, Solnička, Zalas Vrabec, Petrtýl, Solnička, Zalas 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 30.71
13 Herčík, Matoušek, Nestrašil, Říčka Herčík, Matoušek, Nestrašil, Říčka 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 30.75
14 Polák, Krejčík, Lefler, Smatana Polák, Krejčík, Lefler, Smatana ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 2 31.98
15 Dlabač, Jankovský, Hrdlička, Studničný Dlabač, Jankovský, Hrdlička, Studničný ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 34.44
Harris, Marták, Slatinský, Píža Harris, Marták, Slatinský, Píža Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrba, Ulrich, Bobek, Kožíšek Vrba, Ulrich, Bobek, Kožíšek 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 29.87
2 Horák, Rajchart, Šíma, Blatný Horák, Rajchart, Šíma, Blatný ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 29.90
3 Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 30.00
4 Pekař, Vlachynský, Dobrovolný, Šípek Pekař, Vlachynský, Dobrovolný, Šípek ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 30.20
5 Velička, Resler, Ondráček, Havlík Velička, Resler, Ondráček, Havlík ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 32.95
6 Vozábal, Kosík, Ballák, Jelínek Vozábal, Kosík, Ballák, Jelínek ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 34.34
Zámečník, Chlum, Čurda, Werani Zámečník, Chlum, Čurda, Werani skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hollý, Peterka, Kratina, Závodský Hollý, Peterka, Kratina, Závodský ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 30.01
2 Matuška, Faltus, Mikšl, Novák Matuška, Faltus, Mikšl, Novák ZŠ Máj IZŠ Máj I 7 30.26
3 Koravský, Půta, Malý, Horna Koravský, Půta, Malý, Horna ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 3 30.57
4 Stamidis, Finnimore, Hušek, Škaloud Stamidis, Finnimore, Hušek, Škaloud skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 30.79
5 Vodák, Hrubý, Miškovský, Nekoksa Vodák, Hrubý, Miškovský, Nekoksa ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 31.51
6 Vorel, Průšek, Seneši, Albrecht Vorel, Průšek, Seneši, Albrecht 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 32.76
7 Kheil, Kindl, Hurdálek, Sniegoň Kheil, Kindl, Hurdálek, Sniegoň ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 33.10
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vrba, Ulrich, Bobek, Kožíšek Vrba, Ulrich, Bobek, Kožíšek 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 29.87
2 Horák, Rajchart, Šíma, Blatný Horák, Rajchart, Šíma, Blatný ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 29.90
3 Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 30.00
4 Hollý, Peterka, Kratina, Závodský Hollý, Peterka, Kratina, Závodský ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 30.01
5 Pekař, Vlachynský, Dobrovolný, Šípek Pekař, Vlachynský, Dobrovolný, Šípek ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 30.20
6 Matuška, Faltus, Mikšl, Novák Matuška, Faltus, Mikšl, Novák ZŠ Máj IZŠ Máj I 7 30.26
7 Koravský, Půta, Malý, Horna Koravský, Půta, Malý, Horna ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 3 30.57
8 Stamidis, Finnimore, Hušek, Škaloud Stamidis, Finnimore, Hušek, Škaloud skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 30.79
9 Vodák, Hrubý, Miškovský, Nekoksa Vodák, Hrubý, Miškovský, Nekoksa ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 31.51
10 Vorel, Průšek, Seneši, Albrecht Vorel, Průšek, Seneši, Albrecht 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 32.76
11 Velička, Resler, Ondráček, Havlík Velička, Resler, Ondráček, Havlík ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 32.95
12 Kheil, Kindl, Hurdálek, Sniegoň Kheil, Kindl, Hurdálek, Sniegoň ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 33.10
13 Vozábal, Kosík, Ballák, Jelínek Vozábal, Kosík, Ballák, Jelínek ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 34.34
Zámečník, Chlum, Čurda, Werani Zámečník, Chlum, Čurda, Werani skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mitanová, Ondrigová, Polášková, Vlachynská Mitanová, Ondrigová, Polášková, Vlachynská ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 29.75
2 Černá, Wicková, Němečková, Vojtěchovská Černá, Wicková, Němečková, Vojtěchovská ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 31.00
3 Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 31.04
4 Moravcová, Křivková, Košťálová, Ručová Moravcová, Křivková, Košťálová, Ručová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 31.14
5 Procházková, Vlková, Přibylová, Lamačová Procházková, Vlková, Přibylová, Lamačová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 31.20
6 Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 31.29
7 Soukalová, Tkáčová, Feilhauerová, Bačová Soukalová, Tkáčová, Feilhauerová, Bačová ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 31.33
8 Jánošíková, Papírníková, Štoudková, Jakusidisová Jánošíková, Papírníková, Štoudková, Jakusidisová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 32.40
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková Vantuchová, Toová, Fialová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 30.16
2 Mojžíšová, Müllerová, Nagyová, Michálková Mojžíšová, Müllerová, Nagyová, Michálková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 31.92
3 Sádovská, Kubelková, Puchernová, Ločárková Sádovská, Kubelková, Puchernová, Ločárková ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 32.97
4 Lapáčková, Bodnarová, Stašková, Fikesová Lapáčková, Bodnarová, Stašková, Fikesová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 34.67
5 Jeníšová, Strakošová, Lípová, Rečková Jeníšová, Strakošová, Lípová, Rečková ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 4 37.11
Kučerová, Kliglová, Matušková, Růžičková Kučerová, Kliglová, Matušková, Růžičková ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mitanová, Ondrigová, Polášková, Vlachynská Mitanová, Ondrigová, Polášková, Vlachynská ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 29.75
2 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková Vantuchová, Toová, Fialová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 30.16
3 Černá, Wicková, Němečková, Vojtěchovská Černá, Wicková, Němečková, Vojtěchovská ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 31.00
4 Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 31.04
5 Moravcová, Křivková, Košťálová, Ručová Moravcová, Křivková, Košťálová, Ručová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 31.14
6 Procházková, Vlková, Přibylová, Lamačová Procházková, Vlková, Přibylová, Lamačová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 31.20
7 Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 31.29
8 Soukalová, Tkáčová, Feilhauerová, Bačová Soukalová, Tkáčová, Feilhauerová, Bačová ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 31.33
9 Mojžíšová, Müllerová, Nagyová, Michálková Mojžíšová, Müllerová, Nagyová, Michálková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 31.92
10 Jánošíková, Papírníková, Štoudková, Jakusidisová Jánošíková, Papírníková, Štoudková, Jakusidisová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 32.40
11 Sádovská, Kubelková, Puchernová, Ločárková Sádovská, Kubelková, Puchernová, Ločárková ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 32.97
12 Lapáčková, Bodnarová, Stašková, Fikesová Lapáčková, Bodnarová, Stašková, Fikesová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 34.67
13 Jeníšová, Strakošová, Lípová, Rečková Jeníšová, Strakošová, Lípová, Rečková ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 4 37.11
Kučerová, Kliglová, Matušková, Růžičková Kučerová, Kliglová, Matušková, Růžičková ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 12:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zelová, Stejskalová, Homoláčová, Jurečková Zelová, Stejskalová, Homoláčová, Jurečková ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 31.70
2 Pavelková, Macáková, Hassmannová, Brichtová Pavelková, Macáková, Hassmannová, Brichtová ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 31.87
3 Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková ZŠ OtickáZŠ Otická 4 32.16
4 Poborská, Perlíková, Kaucká, Krutilová Poborská, Perlíková, Kaucká, Krutilová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 32.35
5 Švábíková, Jarošová, Fulínová, Lišková Švábíková, Jarošová, Fulínová, Lišková ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 32.94
6 Kollárovičová, Čížková, Menšíková, Urbanová Kollárovičová, Čížková, Menšíková, Urbanová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 33.87
7 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Mozgová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Mozgová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 34.12
Vlčková, Svobodová, Vontrobová, Černíková Vlčková, Svobodová, Vontrobová, Černíková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 12:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krajčová, Vilímová, Faltýnková, Jelínková Krajčová, Vilímová, Faltýnková, Jelínková ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 31.51
2 Jurečková, Špitová, Jurečková, Svobodová Jurečková, Špitová, Jurečková, Svobodová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 33.24
3 Cívková, Lebdušková, Pilařová, Peterková Cívková, Lebdušková, Pilařová, Peterková ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 34.19
4 Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 34.32
5 Rambousková, Bendová, Kohoutová, Mohoutová Rambousková, Bendová, Kohoutová, Mohoutová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 34.84
6 Jelínková, Míčková, Nosková, Jankovská Jelínková, Míčková, Nosková, Jankovská ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 35.35
7 Pflegrová, Palyzová, Gurecká, Gajdečková Pflegrová, Palyzová, Gurecká, Gajdečková ZŠ OtickáZŠ Otická 2 35.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Krajčová, Vilímová, Faltýnková, Jelínková Krajčová, Vilímová, Faltýnková, Jelínková ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 31.51
2 Zelová, Stejskalová, Homoláčová, Jurečková Zelová, Stejskalová, Homoláčová, Jurečková ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 31.70
3 Pavelková, Macáková, Hassmannová, Brichtová Pavelková, Macáková, Hassmannová, Brichtová ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 31.87
4 Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková ZŠ OtickáZŠ Otická 4 32.16
5 Poborská, Perlíková, Kaucká, Krutilová Poborská, Perlíková, Kaucká, Krutilová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 32.35
6 Švábíková, Jarošová, Fulínová, Lišková Švábíková, Jarošová, Fulínová, Lišková ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 32.94
7 Jurečková, Špitová, Jurečková, Svobodová Jurečková, Špitová, Jurečková, Svobodová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 33.24
8 Kollárovičová, Čížková, Menšíková, Urbanová Kollárovičová, Čížková, Menšíková, Urbanová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 33.87
9 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Mozgová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Mozgová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 34.12
10 Cívková, Lebdušková, Pilařová, Peterková Cívková, Lebdušková, Pilařová, Peterková ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 34.19
11 Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 34.32
12 Rambousková, Bendová, Kohoutová, Mohoutová Rambousková, Bendová, Kohoutová, Mohoutová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 34.84
13 Jelínková, Míčková, Nosková, Jankovská Jelínková, Míčková, Nosková, Jankovská ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 35.35
14 Pflegrová, Palyzová, Gurecká, Gajdečková Pflegrová, Palyzová, Gurecká, Gajdečková ZŠ OtickáZŠ Otická 2 35.76
Vlčková, Svobodová, Vontrobová, Černíková Vlčková, Svobodová, Vontrobová, Černíková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 DNF