Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (Mon, 27.5.2019 - 12:00) official Wind: -2.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.44
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 07.66
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 07.71
4 Philipp SkrontPhilipp Skront 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 07.75
5 Michal GlocmanMichal Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 07.87
6 Ondřej HrabinaOndřej Hrabina 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 3 07.88
7 Roman HradilRoman Hradil 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 8 08.03
8 Tomáš MusialTomáš Musial 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 6 08.14
Total 8 racers
Žáci 02 (Mon, 27.5.2019 - 12:00) official Wind: -1.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin PorembskiMartin Porembski 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 07.73
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.85
3 Robin HendrychRobin Hendrych 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 07.91
4 Ladislav ŽlebekLadislav Žlebek 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 6 07.96
5 Jan JablončíkJan Jablončík 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 3 07.97
6 Matěj KrömerMatěj Krömer 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 7 08.08
7 Jan KnitlJan Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 08.20
8 Martin SobotaMartin Sobota 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 1 08.63
Total 8 racers
Žáci 03 (Mon, 27.5.2019 - 12:00) official Wind: -1.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš HyblTomáš Hybl 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 4 07.91
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 08.06
3 Ondřej ChudjakOndřej Chudjak 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 3 08.09
4 Jan HaratykJan Haratyk 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 08.31
5 Josef DraxlerJosef Draxler 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 08.42
6 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 08.43
7 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.78
Total 7 racers
Žáci 04 (Mon, 27.5.2019 - 12:00) official Wind: -2.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip ČechFilip Čech 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 08.23
2 David BezručDavid Bezruč 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 09.67
Notes:
SNAJPNI JARDU
Total 2 racers

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (Mon, 27.5.2019 - 11:00) official Wind: -1.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.86
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 07.88
3 Lukáš KlausLukáš Klaus 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 3 08.03
4 Jan DubecJan Dubec 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 4 08.11
5 Carlos GalařCarlos Galař 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 1 08.24
6 Marek BystroňMarek Bystroň 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 08.50
7 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 7 08.57
MS Jan MatýsekJan Matýsek 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.23
Total 8 racers
Ml. žáci 02 (Mon, 27.5.2019 - 11:00) official Wind: -1.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip TomisFilip Tomis 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 7 08.17
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.22
3 Marek HolešMarek Holeš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 08.32
4 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 2 08.40
5 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.44
6 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 08.46
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 5 08.49
8 Jiří HanzelkaJiří Hanzelka 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 8 08.57
Total 8 racers
Ml. žáci 03 (Mon, 27.5.2019 - 11:00) official Wind: -0.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.31
2 Ondřej ŠimíkOndřej Šimík 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 8 08.56
3 Kryštof SuchoňKryštof Suchoň 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 5 08.58
4 Jakub RajčanJakub Rajčan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 08.66
5 Jan KlimasJan Klimas 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 1 08.71
6 Jaroslav BožoňJaroslav Božoň 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 7 08.74
7 Stanislav HolubStanislav Holub 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 6 08.82
Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 DNS
Total 8 racers
Ml. žáci 04 (Mon, 27.5.2019 - 11:00) official Wind: -1.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 5 08.74
2 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík 05 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 4 08.82
3 Nikolas VizvaryNikolas Vizvary 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 08.94
Total 3 racers

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (Mon, 27.5.2019 - 11:30) official Wind: -0.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 07.94
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.22
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 08.29
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 3 08.46
5= Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 1 08.47
5= Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.47
7 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 8 08.55
8 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.56
Total 8 racers
Žákyně 02 (Mon, 27.5.2019 - 11:30) official Wind: -2.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 08.58
2= Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 3 08.68
2= Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 4 08.68
4 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 5 08.89
5 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 08.97
6 Kateřina HorňáčkováKateřina Horňáčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 2 09.14
7 Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1 09.16
8 Tereza DubováTereza Dubová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 7 09.17
Total 8 racers
Žákyně 03 (Mon, 27.5.2019 - 11:30) official Wind: -0.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.88
2 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.95
3 Klára TomíčkováKlára Tomíčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 5 09.01
4 Natálie BuryNatálie Bury 05 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 2 09.11
5 Lenka ValáškováLenka Valášková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 6 09.16
6 Natálie DostálováNatálie Dostálová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 4 09.21
7 Veronika SamcováVeronika Samcová 03 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 8 09.66
8 Irena KrištófováIrena Krištófová 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 7 09.77
Total 8 racers

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (Mon, 27.5.2019 - 10:30) official Wind: -0.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.20
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 5 08.48
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.50
4 EVA BĚLÁKOVÁEVA BĚLÁKOVÁ 07 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 6 08.67
5 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.76
6 Veronika KokešováVeronika Kokešová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 08.86
7 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 8 08.97
8 VILMA HALFAROVÁVILMA HALFAROVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 08.99
Total 8 racers
Ml. žákyně 02 (Mon, 27.5.2019 - 10:30) official Wind: -1.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.75
2 Tereza KemlováTereza Kemlová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 08.80
3 Marie DlabajováMarie Dlabajová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 08.88
4 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.94
5= Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 09.01
5= Klára KubesováKlára Kubesová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 09.01
7 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 09.10
8 ADRIANA ŠIMEČKOVÁADRIANA ŠIMEČKOVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 6 09.11
Total 8 racers
Ml. žákyně 03 (Mon, 27.5.2019 - 10:30) official Wind: -0.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 8 09.01
2 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 4 09.02
3 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 5 09.30
4 Eliška HorkáEliška Horká 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1 09.47
5 Karolína TonowskáKarolína Tonowská 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 09.56
6 Vendula VaryšováVendula Varyšová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 09.61
7 Vendula FrankováVendula Franková 07 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 09.84
8 Michaela FujakováMichaela Fujaková 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 7 10.21
Total 8 racers

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (Mon, 27.5.2019 - 12:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:44.48
2 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 1:45.80
3 Marie DlabajováMarie Dlabajová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 14 1:48.66
4 Eva GruberovaEva Gruberova 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 1:52.20
5 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 8 1:52.98
6 Karolína PeňázováKarolína Peňázová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 13 1:53.59
7 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 12 1:54.02
8 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 1:55.36
9 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 1:57.66
10 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 11 2:02.65
11 Nela MarkusováNela Markusová 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 10 2:04.78
12 VILMA HALFAROVÁVILMA HALFAROVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 9 2:06.01
13 STEFANIE KUBNÁSTEFANIE KUBNÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 15 2:09.34
MS Julie VlčkováJulie Vlčková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 1:49.30
Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 DNS
Total 15 racers
Ml. žákyně 02 (Mon, 27.5.2019 - 12:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 9 1:55.13
2 Lucie DrozdováLucie Drozdová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 1:59.56
3 Martina JankůMartina Janků 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 2:00.28
4 SOPHIE STEUEROVÁSOPHIE STEUEROVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 1 2:05.95
5 Anna LegierskáAnna Legierská 07 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 2:07.33
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 7 2:09.92
7 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 6 2:18.36
8 Lucie NebesováLucie Nebesová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 5 2:18.37
9 Klára KocurováKlára Kocurová 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 4 2:28.62
Total 9 racers

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (Mon, 27.5.2019 - 13:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1 2:22.95
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 2:28.73
3 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 2:29.95
4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 2:33.68
5 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 2:37.68
6 Vendula RybkováVendula Rybková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 2:40.22
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 2:42.73
8 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 2:46.53
9 Romana HaltofováRomana Haltofová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 10 2:47.26
10 Kateřina HorňáčkováKateřina Horňáčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 9 2:48.04
11 Eliška StonišováEliška Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 11 2:50.87
12 Adéla StonišováAdéla Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 12 2:51.18
13 Lucie ŠkarupováLucie Škarupová 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 14 2:56.42
14 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 13 2:57.22
15 Denisa DaňkováDenisa Daňková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 15 3:07.91
Total 15 racers
Žákyně 02 (Mon, 27.5.2019 - 13:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 6 2:42.08
2 Angelika HýblováAngelika Hýblová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 2:45.45
3 Anna KrajíčkováAnna Krajíčková 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1 2:51.37
4 Tereza KiszováTereza Kiszová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 7 2:52.42
5 Eva AdámkováEva Adámková 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 3 2:55.71
6 Anežka BravencováAnežka Bravencová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 4 3:08.25
7 Eliška KolarczykováEliška Kolarczyková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 3:09.33
Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 DNS
Total 8 racers

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (Mon, 27.5.2019 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 3:06.65
2 Lukáš VyvialLukáš Vyvial 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 3:08.98
3 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 3:13.69
4 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 3:14.11
5 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 8 3:16.70
6 Patrik BabinecPatrik Babinec 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 13 3:17.64
7 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 11 3:18.11
8 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 3:19.85
9 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 9 3:21.02
10 Daniel KudelaDaniel Kudela 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 14 3:23.42
11 Jan KřesťanJan Křesťan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 10 3:23.55
12 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 3:30.76
MS Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 3:30.62
Roman MarekRoman Marek 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 12 DNS
Ondra HejdukOndra Hejduk 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 15 DNS
Total 15 racers
Ml. žáci 02 (Mon, 27.5.2019 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matyáš KrestaMatyáš Kresta 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 10 3:22.82
2 Petr VosmíkPetr Vosmík 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 1 3:23.23
3 Filip GnidaFilip Gnida 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 3:33.01
4 Vítek BednarzVítek Bednarz 05 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 6 3:33.41
5 Štěpán HořákŠtěpán Hořák 06 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 9 3:36.58
6 Michal TrombikMichal Trombik 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 2 3:36.62
7 Jaroslav BožoňJaroslav Božoň 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 7 3:38.67
8 Marek BakotaMarek Bakota 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 5 3:43.40
9 Jan NoháčekJan Noháček 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 4 3:47.04
10 Jan VlčekJan Vlček 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 3 4:05.38
11 Vojtěch ZvědělíkVojtěch Zvědělík 07 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 12 4:12.13
Alex SikoraAlex Sikora 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 11 DNS
Total 12 racers

1500 m - Žáci

Žáci 01 (Mon, 27.5.2019 - 13:15) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 4:44.78
2 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 4:45.86
3 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 3 4:48.63
4 Štěpán SurmaŠtěpán Surma 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 7 4:53.69
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 4:57.31
6 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 8 4:57.57
7 Jan ZátopekJan Zátopek 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 10 5:04.86
8 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 5:10.16
9 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 5:12.31
10 František SázelFrantišek Sázel 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 15 5:13.19
11 Matyáš ThimelMatyáš Thimel 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 12 5:15.65
12 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 11 5:15.89
13 Lukáš RittmannLukáš Rittmann 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 13 5:22.05
14 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 14 5:46.52
15 Vojta RadošVojta Radoš 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 9 5:52.10
Total 15 racers
Žáci 02 (Mon, 27.5.2019 - 13:15) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Daniel TomekDaniel Tomek 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 9 5:04.11
2 Vojtěch DudaVojtěch Duda 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 2 5:12.54
3 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1 5:14.74
4 Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 5:25.51
5 Josef DraxlerJosef Draxler 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 5:27.92
6 Jan BátlaJan Bátla 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 3 5:28.24
7 Josef BílýJosef Bílý 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 7 5:38.38
8 Ivan KotlárikIvan Kotlárik 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 5 6:04.63
9 Adam BortlíčekAdam Bortlíček 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 6:22.97
Total 9 racers

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (Mon, 27.5.2019 - 14:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daněk, Glocman, Halátek, Solný Daněk, Glocman, Halátek, Solný ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 28.59
2 Hendrych, Thimel, Sochor, Tampa Hendrych, Thimel, Sochor, Tampa ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 29.72
3 Skront, Knitl, Knitl, Pflegr Skront, Knitl, Knitl, Pflegr ZŠ OtickáZŠ Otická 3 29.88
4 Musial, Sobota, Kulišťák, Žlebek Musial, Sobota, Kulišťák, Žlebek ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 7 30.77
5= Jablončík, Baran, Hradil, Čermák Jablončík, Baran, Hradil, Čermák ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 6 30.79
5= Porembski, Kisza, Tomek, Hybl Porembski, Kisza, Tomek, Hybl ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 30.79
7 Milata, Zdražila, Krupica, Vlach Milata, Zdražila, Krupica, Vlach ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 30.83
8 Radil, Haratyk, Chudjak, Čech Radil, Haratyk, Chudjak, Čech ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1 31.16
Total 8 racers
Žáci 02 (Mon, 27.5.2019 - 14:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hrabina, Sázel, Kotlárik, Kovařík Hrabina, Sázel, Kotlárik, Kovařík ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 6 30.80
2 Hudec, Draxler, Bílý, Klimša Hudec, Draxler, Bílý, Klimša ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 31.68
3 Skalička, Vláčil, Beneš, Gebauer Skalička, Vláčil, Beneš, Gebauer ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 31.79
4 Rittmann, Hajka, Janoš, Radoš Rittmann, Hajka, Janoš, Radoš ZŠ OtickáZŠ Otická 3 31.99
5 Válek, Filip, Tiburcio, Štefek Válek, Filip, Tiburcio, Štefek ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 7 32.13
6 Binar, Krömer, Kupka, Urbánek Binar, Krömer, Kupka, Urbánek ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 32.28
7 Kotásek, Surma, Tomis, Duda Kotásek, Surma, Tomis, Duda ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1 32.88
8 Bortlíček, Volný, Bezruč, Lindauer Bortlíček, Volný, Bezruč, Lindauer ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 34.30
Total 8 racers

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (Mon, 27.5.2019 - 14:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 30.41
2 Dubec, Hanzelka, Babinec, Bystroň Dubec, Hanzelka, Babinec, Bystroň ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 31.03
3 Stypa, Ozaniak, Kavan, Hrbáč Stypa, Ozaniak, Kavan, Hrbáč ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 31.23
4 Heczko, Sikora, Hořák, Tomis Heczko, Sikora, Hořák, Tomis ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 7 31.77
5 Marvan, Holeš, Myšák, Křesťan Marvan, Holeš, Myšák, Křesťan ZŠ OtickáZŠ Otická 6 32.53
6 Hanzelka, Suchoň, Melčák, Lojek Hanzelka, Suchoň, Melčák, Lojek ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 8 32.95
7 Buršík, Sideras, Galař, Klaus Buršík, Sideras, Galař, Klaus ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 2 33.49
Total 7 racers
Ml. žáci 02 (Mon, 27.5.2019 - 14:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Raška, Štěpánek, Holub, Juřena Raška, Štěpánek, Holub, Juřena ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 7 33.29
2 Vizvary, Šařec, Sloboda, Petřík Vizvary, Šařec, Sloboda, Petřík ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 5 33.36
3 Rajčan, Kudela, Kramoliš, Hejduk Rajčan, Kudela, Kramoliš, Hejduk ZŠ OtickáZŠ Otická 6 33.41
4 Borunský, Schwan, Gross, Borovský Borunský, Schwan, Gross, Borovský ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 33.66
5 Vyvial, Mikeska, Klimíček, Hidalgo Vyvial, Mikeska, Klimíček, Hidalgo ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 3 33.79
6 Švub, Klimas, Bakota, Šimík Švub, Klimas, Bakota, Šimík ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 4 34.11
7 Michálek, Zvědělík, Noháček, Zvědělík Michálek, Zvědělík, Noháček, Zvědělík ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 8 39.11
Total 7 racers

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (Mon, 27.5.2019 - 14:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková Vantuchová, Toová, Fialová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 30.81
2 Tkáčová, Bačová, Soukalová, Feilhauerová Tkáčová, Bačová, Soukalová, Feilhauerová ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 31.84
3 Strnadel, Víchová, Bartošová, Herudková Strnadel, Víchová, Bartošová, Herudková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 32.20
4 Nierostková, Kovaříková, Lukoszová, Pindorová Nierostková, Kovaříková, Lukoszová, Pindorová ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 32.66
5 Adámková, Ciencialová, Bury, Kulichová Adámková, Ciencialová, Bury, Kulichová Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 2 33.38
6 Wittassková, Grabiášová, Sedláčková, Dostálová Wittassková, Grabiášová, Sedláčková, Dostálová ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 3 33.64
7 Knapková, Valášková, Hořínková, Tomíčková Knapková, Valášková, Hořínková, Tomíčková ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1 33.65
8 Kuráňová, Hrbáčková, Hýblová, Zineckerová Kuráňová, Hrbáčková, Hýblová, Zineckerová ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 34.05
Total 8 racers
Žákyně 02 (Mon, 27.5.2019 - 14:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petrová, Zdražilová, Bártová, Válková Petrová, Zdražilová, Bártová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 32.10
2 Luzarová, Matulová, Navrátilová, Klechová Luzarová, Matulová, Navrátilová, Klechová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 33.59
3 Dubová, Strakošová, Petričová, Rečková Dubová, Strakošová, Petričová, Rečková ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 34.56
4 Horňáčková, Škarupová, Endlicherová, Chlachulová Horňáčková, Škarupová, Endlicherová, Chlachulová ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1 35.51
5 Kolarczyková, Nevřalová, Rybková, Rakowská Kolarczyková, Nevřalová, Rybková, Rakowská ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 36.39
6 Krištófová, Krajíčková, Hudcová, Kiszová Krištófová, Krajíčková, Hudcová, Kiszová ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 36.80
7 Samcová, Rychlíková, Kluzová, Szlauerová Samcová, Rychlíková, Kluzová, Szlauerová Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 2 37.20
Stonišová, Stonišová, Bravencová, Kubáňová Stonišová, Stonišová, Bravencová, Kubáňová ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 3 DNF
Total 8 racers

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (Mon, 27.5.2019 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková ZŠ OtickáZŠ Otická 5 32.44
2 Svobodová, Vontrobová, Černíková, Esslerová Svobodová, Vontrobová, Černíková, Esslerová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 32.56
3 Březná, Gleňová, Grůberová, Pluskalová Březná, Gleňová, Grůberová, Pluskalová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 32.57
4 Randýsková, Dubcová, Dlabajová, Kemlová Randýsková, Dubcová, Dlabajová, Kemlová ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 33.88
5 Černínová, Cicková, Švehlová, Pospíšilová Černínová, Cicková, Švehlová, Pospíšilová ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 8 34.08
6 STEUEROVÁ, HALFAROVÁ, SCHLISCHKOVÁ, BĚLÁKOVÁ STEUEROVÁ, HALFAROVÁ, SCHLISCHKOVÁ, BĚLÁKOVÁ Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 34.45
7 Sikorová, Hotová, Stodolová, Jachnická Sikorová, Hotová, Stodolová, Jachnická ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 41.16
Total 7 racers
Ml. žákyně 02 (Mon, 27.5.2019 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mendreková, Pelánková, Křížová, Belásová Mendreková, Pelánková, Křížová, Belásová ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 4 35.23
2= Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 35.67
2= Křížková, Hubová, Varyšová, Losertová Křížková, Hubová, Varyšová, Losertová ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 6 35.67
4 Hradilová, Pospíšilová, Peňázová, Horká Hradilová, Pospíšilová, Peňázová, Horká ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 8 35.74
5 Legierská, Motyková, Kocurová, Tonowská Legierská, Motyková, Kocurová, Tonowská ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 35.81
6 Škarková, Drozdová, Kociánová, Rozumová Škarková, Drozdová, Kociánová, Rozumová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 35.90
7 Palyzová, Gurecká, Gajdečková, Kubesová Palyzová, Gurecká, Gajdečková, Kubesová ZŠ OtickáZŠ Otická 3 36.28
Total 7 racers

Skok vysoký - Žáci

(Mon, 27.5.2019 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.281.361.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80
1 Vojta RadošVojta Radoš
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 22 1.76 --ooooooxoxxoox
2 Jan BaranJan Baran
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 16 1.68 oooooooxoxoxxx
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 19 1.68 --ooooxoxoxoxxx
4 Jan KupkaJan Kupka
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 20 1.68 -ooooooxoxxoxx
5 Martin SolnýMartin Solný
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
19 18 1.64 -ooooxooxoxx
6= Lukáš ManderlaLukáš Manderla
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 23 1.60 -ooooooxxx
6= Tadeáš VlachTadeáš Vlach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 11 1.60 --oooooxxx
8 Ladislav ŽlebekLadislav Žlebek
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
03 21 1.60 ooooxoooxxx
9 Daniel TomekDaniel Tomek
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
03 15 1.60 -oooooxxoxx
10 Vít PflegrVít Pflegr
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 17 1.56 --xooooxxx
11= František OdlevákFrantišek Odlevák
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 2 1.52 oooooxxx
11= Adam SochorAdam Sochor
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 13 1.52 oooooxxx
13 Ondřej HrabinaOndřej Hrabina
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 8 1.52 ooooxoxxx
14 Matyáš ThimelMatyáš Thimel
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 14 1.48 -ooxoxxx
15 Kryštof KovaříkKryštof Kovařík
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
05 1 1.48 xooxxoxoxxx
16 Adam TomisAdam Tomis
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 4 1.48 xoooxxoxxx
17 Jan ZdražilaJan Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 7 1.44 oooxx
18 Jesse TiburcioJesse Tiburcio
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 9 1.44 oxoxoxxx
19= Ondřej RadilOndřej Radil
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 3 1.36 ooxxx
19= Alex KiszaAlex Kisza
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
03 10 1.36 ooxxx
19= Martin SobotaMartin Sobota
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 12 1.36 -oxxx
19= Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 6 1.36 ooxxx
23 David BezručDavid Bezruč
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 5 0.00 xxx
Total 23 racers

Skok vysoký - Ml. žáci

(Mon, 27.5.2019 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.231.311.351.391.431.471.511.551.591.631.67
1 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 25 1.63 ooooooooxxooxxx
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 23 1.63 ---ooooooxxoxxx
3 Eda MyšákEda Myšák
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 22 1.59 ooooooxxooxoxxx
4 Tomáš KlimíčekTomáš Klimíček
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 17 1.51 ooxooxxoxoxoxxx
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 19 1.51 oooxoooxxoxxx
6 Ondřej HejdukOndřej Hejduk
ZŠ OtickáZŠ Otická
06 14 1.47 ooooooxxx
7 Patrik BabinecPatrik Babinec
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 21 1.47 ooooxoo-xxx
8 Jonáš BorovskýJonáš Borovský
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 15 1.47 ooxxoxoxoxoxxx
9 Jan CharvátekJan Charvátek
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 18 1.43 ooooo--xxx
10 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 24 1.43 ooxoxooxxx
11= Nikos SiderasNikos Sideras
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
06 12 1.39 ooxooxxx
11= Rostislav MichálekRostislav Michálek
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 11 1.39 oxoooxxx
13 Carlos GalařCarlos Galař
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 10 1.39 oooxoxxx
14= Patrik HorvátPatrik Horvát
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
05 3 1.39 oooxxoxxx
14= Danny GráfDanny Gráf
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 2 1.39 oooxxoxxx
16 Lukáš VyvialLukáš Vyvial
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 20 1.35 oooxxx
17 Josef JuřenaJosef Juřena
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 16 1.35 oxooxxx
18 Jan VlčekJan Vlček
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
05 9 1.35 oxxooxxx
19 Adam MertaAdam Merta
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
05 4 1.35 ooxoxxx
20 Alex SikoraAlex Sikora
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 6 1.35 oxoxoxxx
21 Šimon SlobodaŠimon Sloboda
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 7 1.35 ooxxoxxx
22 Matěj BorunskýMatěj Borunský
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 8 1.31 oxoxxx
23 Jan SajdokJan Sajdok
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
07 5 1.31 xoxxoxxx
24 Pavel CzudekPavel Czudek
ZŠ OtickáZŠ Otická
06 13 1.23 oxxx
25 Filip GnidaFilip Gnida
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 1 1.23 xoxxx
Total 25 racers

Skok vysoký - Žákyně

(Mon, 27.5.2019 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.75
1 Klára ToováKlára Toová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 22 1.59 ---oooooxxoxxoxx
2 Tereza WittasskováTereza Wittassková
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
04 20 1.55 -o-oooooxxoxxx
3 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
03 21 1.55 -ooooooxoxxox
4 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 19 1.51 --ooxoxxooxxoxxx
5 Eva AdámkováEva Adámková
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 1 1.47 ooooooox
6 Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 15 1.47 -o-ooxxooxxx
7 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 18 1.47 --ooxooxoxxx
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 23 1.47 --ooooxxoxxx
9 Hana HerudkováHana Herudková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 16 1.47 --oxooxxoxxoxxx
10 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 11 1.43 ooooxoxo
11 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 2 1.39 oooooxxx
12 Vendula RybkováVendula Rybková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 5 1.39 ooooxxoxxx
13 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 3 1.39 ooxooxxoxxx
14= Jana NavrátilováJana Navrátilová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 17 1.35 oooo
14= Barbora RakowskáBarbora Rakowská
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
03 4 1.35 --ooxx
16= Martina EndlicherováMartina Endlicherová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
03 8 1.35 ooxxoxxoxxx
16= Ivana HořínkováIvana Hořínková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 9 1.35 oxoxoxxoxxx
18 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 12 1.31 oooxxx
19 Amálie ZineckerováAmálie Zineckerová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 13 1.31 ooxoxxx
20 Kristina KubáňováKristina Kubáňová
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 7 1.23 o-xxx
21 Kateřina LípováKateřina Lípová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 14 1.23 xoxxx
Anna KrajíčkováAnna Krajíčková
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
05 10 NM
Veronika SamcováVeronika Samcová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
03 6 NM
Total 23 racers

Skok vysoký - Ml. žákyně

(Mon, 27.5.2019 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.66
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 21 1.54 --oooooooxxoxxx
2 Barbora HolasováBarbora Holasová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 24 1.50 --oooooxxoxoxxx
3 VERONIKA SCHLISCHKOVÁVERONIKA SCHLISCHKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
05 23 1.46 ---oooxoxoxxx
4 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 22 1.42 ooooooxoxxx
5 Jana MooreJana Moore
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 17 1.38 oooxxooxoxxx
6= Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 9 1.34 oooooxxx
6= Sára KušnirákováSára Kušniráková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 5 1.34 ooooox
8 Karolína StodolováKarolína Stodolová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 7 1.34 oxoxoooxxx
9 Eva GrůberováEva Grůberová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 10 1.34 oooxoxxoxxx
10 KLÁRA HERIÁNOVÁKLÁRA HERIÁNOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
05 16 1.34 oxoxoxxoxxox
11= Eliška PalyzováEliška Palyzová
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 14 1.30 ooxxooxxx
11= Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 15 1.30 oxxoooxx
13= Tereza KemlováTereza Kemlová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 13 1.30 oooxoxxx
13= Karolína HradilováKarolína Hradilová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
06 12 1.30 oooxoxxx
15 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 4 1.26 oxxooxxx
16 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
06 6 1.26 ooxoxxx
17 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 1.26 ooxxoxxx
18 Sandra HubováSandra Hubová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 8 1.22 xooxxx
19 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 11 1.22 oxoxxx
20 Vanessa GleňováVanessa Gleňová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 19 1.22 oxxoxxx
21 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 2 1.18 oxxx
MS Julie VlčkováJulie Vlčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 20 1.42 -oooooxoxxx
Veronika BelásováVeronika Belásová
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
06 1 NM
Vendula FrankováVendula Franková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
07 3 NM
Total 24 racers

Skok daleký - Žáci

(Mon, 27.5.2019 - 13:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 25 7.02 +0.6 m/s 6.43  +1.77.02  +0.66.99  +1.97.026.75  +0.40.00.0
2 Michal GlocmanMichal Glocman
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 23 5.68 +1.6 m/s 5.65  +0.55.64  +0.25.66  +0.65.665.68  +1.60.00.0
3 Martin SolnýMartin Solný
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
19 21 5.57 +0.8 m/s 5.41  +1.14.96  +0.84.91  +0.65.415.57  +0.80.00.0
4 Roman HradilRoman Hradil
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 17 5.56 +0.4 m/s -5.32  +0.05.56  +0.45.565.35  +0.20.00.0
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 22 5.45 +1.5 m/s 5.45  +1.55.25  +0.65.19  +0.45.455.20  +0.30.00.0
6 Jan JablončíkJan Jablončík
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 24 5.42 +0.7 m/s 5.02  +1.05.31  +0.25.42  +0.75.425.25  +0.70.00.0
7 Martin PorembskiMartin Porembski
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
05 14 5.31 +1.3 m/s 5.31  +1.3-2.86  +0.65.314.98  +0.50.00.0
8 Tomáš MusialTomáš Musial
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 13 5.30 +1.7 m/s 5.28  +1.65.30  +1.73.52  +2.05.30-0.00.0
9 Vít PflegrVít Pflegr
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 20 5.20 +0.2 m/s 3.69  +0.45.20  +0.2-5.205.15  +0.80.00.0
10 Robin HendrychRobin Hendrych
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 16 5.18 +0.5 m/s 5.01  +0.65.10  +0.85.14  +1.25.145.18  +0.50.00.0
11 Tomáš HyblTomáš Hybl
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 15 5.12 +1.9 m/s 4.92  +0.7-5.12  +1.95.124.81  +1.00.00.0
12 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
05 9 5.07 +0.8 m/s 4.75  +0.35.07  +0.85.04  +0.65.074.88  +0.8-0.0
13 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 11 5.04 +0.4 m/s 5.04  +0.44.90  +0.44.44  +0.15.043.99  +0.80.00.0
14 Mojmír HajkaMojmír Hajka
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 18 4.99 +0.2 m/s 4.90  +0.84.99  +0.24.75  +0.14.994.97  +2.20.00.0
15 Ondřej ChudjakOndřej Chudjak
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 1 4.94 +0.7 m/s 4.94  +0.74.88  +0.54.69  +0.24.94-0.00.0
16 Jan ZdražilaJan Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 8 4.92 +0.9 m/s -4.50  +0.24.92  +0.94.924.83  +1.80.00.0
17 Robin FilipRobin Filip
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 6 4.85 +0.0 m/s 4.73  +0.64.85  +0.0-4.854.48  +0.30.00.0
18 Patrik VolnýPatrik Volný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 7 4.81 +0.4 m/s -4.81  +0.44.80  +1.04.814.47  +0.00.00.0
19 Martin LindauerMartin Lindauer
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 5 4.74 +2.2 m/s 4.21 +0.8 m/s 4.21  +0.8-4.74  +2.24.744.60  +2.70.00.0
20 Daniel HudecDaniel Hudec
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 12 4.68 +0.2 m/s 4.65  +2.34.49  +0.34.68  +0.24.684.57  +1.00.00.0
21 Jan KnitlJan Knitl
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 19 4.58 +0.0 m/s 4.58  +0.03.56  +0.33.03  +2.54.584.02  +0.80.00.0
22 František OdlevákFrantišek Odlevák
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 3 4.40 +0.5 m/s ---04.40  +0.50.00.0
23 Ondřej RadilOndřej Radil
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 4 4.31 +1.7 m/s 4.31  +1.74.14  +0.94.23  +1.84.313.94  +1.40.00.0
24 Ivan KotlárikIvan Kotlárik
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 2 4.11 +0.6 m/s 4.11  +0.6--4.11-0.00.0
25 Kryštof KovaříkKryštof Kovařík
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
05 10 0.00 ---0-0.00.0
Total 25 racers

Skok daleký - Ml. žáci

(Mon, 27.5.2019 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DubecJan Dubec
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 27 5.20 -0.4 m/s 4.73  +0.03.69  -1.45.20  -0.45.20 -0.10.00.0
2 Tomáš JanákTomáš Janák
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 24 5.16 +0.0 m/s 4.57  -0.5 +0.04.29  -0.14.575.16  +0.00.00.0
3 Marek HolešMarek Holeš
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 23 5.11 -0.5 m/s  -0.45.06  -0.45.11  -0.55.115.11  +0.00.00.0
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 26 5.08 -0.5 m/s  -0.15.08  -0.55.07  -0.15.085.01  +0.00.00.0
5 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 25 5.02 -0.7 m/s 4.46  -0.25.02  -0.74.56  +0.05.024.56  +0.00.00.0
6 Eda MyšákEda Myšák
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 18 4.99 -0.4 m/s 4.04  -0.14.99  -0.4 -0.84.994.60  +0.00.00.0
7 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 16 4.96 -0.4 m/s 4.92  -0.74.96  -0.44.86  -1.74.964.80  -0.60.00.0
8 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 17 4.87 -0.1 m/s 4.56  -0.24.87  -0.14.65  -1.14.874.79  -0.40.00.0
9 Dominik HeczkoDominik Heczko
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 19 4.79 4.60  -0.84.58  -0.24.61  +0.04.614.790.00.0
10 Jan KlimasJan Klimas
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
06 1 4.76 +0.0 m/s 4.67  -0.44.57  -0.94.60  -1.94.674.76  +0.00.00.0
11 Jakub RajčanJakub Rajčan
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 22 4.72 -0.1 m/s 4.49  -1.14.53  -0.14.61  -1.64.614.72  -0.10.00.0
12 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 13 4.71 -0.3 m/s 4.71  -0.34.62  -0.14.71  -1.14.714.62  -1.00.00.0
13 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 14 4.62 +0.0 m/s 4.30  -0.34.62  +0.04.39  -1.04.624.52  -1.00.00.0
14 Radek MikeskaRadek Mikeska
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 11 4.61  +0.04.27  -0.74.424.424.610.00.0
15 Josef JuřenaJosef Juřena
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 21 4.55 +0.0 m/s 4.41  -0.24.14  -0.24.55  +0.04.554.19  -0.60.00.0
16 Filip TomisFilip Tomis
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 20 4.55 -0.3 m/s 3.98  -0.94.55  -0.3 +0.04.554.390.00.0
17 Kamil HrbáčKamil Hrbáč
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 10 4.52 +0.0 m/s 4.49  -0.74.22  -1.5 +0.04.494.52  +0.00.00.0
18 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
05 3 4.47 +0.0 m/s 4.41  -0.54.42  -1.83.95  -0.54.424.47  +0.00.00.0
19 Matěj MelčákMatěj Melčák
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 12 4.47 -0.1 m/s 4.47  -0.14.30  -0.44.31  -0.44.474.38  -1.70.00.0
20 Lukáš KlausLukáš Klaus
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 9 4.47 -1.4 m/s  -0.64.47  -1.4 +0.04.473.50  +0.20.00.0
21 Adam MertaAdam Merta
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
05 2 4.36 -0.6 m/s 4.35  -0.54.00  -0.14.36  -0.64.363.72  +0.10.00.0
22 Nikolas VizvaryNikolas Vizvary
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 6 4.30 -1.0 m/s 4.18  -0.54.30  -1.0 +0.04.304.26  +0.00.00.0
23 Richard ŠvubRichard Švub
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
06 5 4.13 -0.6 m/s 4.13  -0.6-4.09  -0.34.133.97  -0.10.00.0
24 Lukáš BuršíkLukáš Buršík
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 8 4.03 -0.8 m/s 4.03  -0.83.89  -0.53.83  -0.74.03 +0.10.00.0
25 Roman MarekRoman Marek
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 7 3.62 +0.0 m/s 3.49  -0.5 +0.03.62  +0.03.62-0.00.0
26 Ondřej ŠařecOndřej Šařec
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 4 3.56 -0.6 m/s 3.56  -0.6--3.56-0.00.0
MS Jan MatýsekJan Matýsek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 15 4.61 -0.3 m/s 3.98  -0.54.61  -0.34.07  -1.14.614.28  -0.50.00.0
Total 27 racers

Skok daleký - Žákyně

(Mon, 27.5.2019 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 23 5.48 +0.3 m/s --5.15  +2.45.155.48  +0.30.00.0
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 24 5.12 +1.9 m/s 4.95  +0.35.06  +1.05.12  +1.95.124.98  +0.20.00.0
3 Zina PindorováZina Pindorová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 5 5.06 +0.3 m/s 4.80  -0.25.06  +0.34.72  +0.95.06-0.00.0
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 20 4.99 +0.3 m/s 4.91  +1.54.99  +0.34.89  +0.54.99-0.00.0
5 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
05 22 4.88 +0.3 m/s 4.66  +0.44.88  +0.34.79  +0.74.88-0.00.0
6 Dominika FialováDominika Fialová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 18 4.81 +1.0 m/s 4.81  +1.04.57  +0.24.72  +1.04.814.81  +0.10.00.0
7 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 17 4.72 +0.0 m/s 4.50  +0.24.60  +1.64.50  +0.34.604.72  +0.00.00.0
8 Mercedes MatulováMercedes Matulová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 16 4.69 +0.3 m/s 4.69  +0.3-4.34  +1.64.694.36  +0.10.00.0
9 Michaela VíchováMichaela Víchová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 19 4.68 +0.9 m/s 4.68  +0.94.33  +1.4-4.684.40  +0.00.00.0
10 Angelika HýblováAngelika Hýblová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 12 4.61 +0.7 m/s 4.61  +0.73.86  +1.5-4.61-0.00.0
11 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 3 4.58 +0.6 m/s -4.58  +0.6-4.584.18  +2.00.00.0
12 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 9 4.57 +0.6 m/s 4.42  +1.04.24  +1.54.57  +0.64.57-0.00.0
13 Hana HerudkováHana Herudková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 21 4.51 +1.1 m/s 4.50  +1.84.38  +1.84.51  +1.14.514.23  +1.10.00.0
14 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 4 4.45 +1.0 m/s 4.05  -1.04.45  +1.04.33  +0.84.454.33  +1.50.00.0
15 Natálie DostálováNatálie Dostálová
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 10 4.29 +0.9 m/s 4.29  +0.9-4.22  +0.54.293.80  +0.70.00.0
16 Eva KovaříkováEva Kovaříková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 2 4.28 +1.0 m/s 4.28  +1.04.11  +0.0-4.28-0.00.0
17 Klára TomíčkováKlára Tomíčková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 11 4.22 +1.8 m/s 4.10  +0.94.22  +1.83.74  +0.74.224.120.00.0
18 Lenka ValáškováLenka Valášková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 7 4.21 +1.1 m/s 4.01  +0.34.21  +1.13.85  +1.64.214.07  +2.60.00.0
19 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
04 14 4.20 +0.9 m/s 3.75  +0.04.20  +0.9-4.204.10  +0.10.00.0
20 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 15 4.19 +1.6 m/s 4.08  +0.04.06  +0.64.19  +1.64.194.01  +0.10.00.0
21 Kristina KubáňováKristina Kubáňová
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 8 4.06 +2.6 m/s 3.94 +1.1 m/s 3.73  +0.63.94  +1.64.06  +2.64.063.94  +1.10.00.0
22 Natálie BuryNatálie Bury
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
05 1 3.98 -0.5 m/s 3.98  -0.53.55  +0.33.86  +0.63.983.93  +1.20.00.0
23 Tereza DubováTereza Dubová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
04 13 3.97 +2.1 m/s 3.78 +0.4 m/s 3.78  +0.43.97  +2.1-3.97-0.00.0
24 Kateřina RychlíkováKateřina Rychlíková
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 6 3.56 +1.1 m/s 3.33  +0.53.24  +0.93.26  +1.03.333.56  +1.10.00.0
Total 24 racers

Skok daleký - Ml. žákyně

(Mon, 27.5.2019 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 20 4.79 +0.2 m/s -4.79  +0.24.39  -0.64.794.52  -0.40.00.0
2 Veronika KokešováVeronika Kokešová
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 23 4.78 -1.2 m/s 4.65  +0.04.78  -1.2-4.784.41  -1.00.00.0
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 19 4.59 -0.5 m/s -4.56  -0.34.59  -0.54.59-0.00.0
4 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 22 4.57 -1.0 m/s 4.31  -2.14.48  -2.04.56  -0.44.564.57  -1.00.00.0
5 Klára KubesováKlára Kubesová
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 16 4.44 -0.3 m/s --4.44  -0.34.444.07  -1.00.00.0
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 21 4.41 +0.7 m/s 4.15  -0.74.41  +0.74.24  -0.84.414.18  -1.00.00.0
7 Linda KrálováLinda Králová
ZŠ OtickáZŠ Otická
06 12 4.40 -1.1 m/s 3.71  -0.64.19  -0.84.40  -1.14.404.03  -1.40.00.0
8 Ema VontrobováEma Vontrobová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 15 4.33 +0.0 m/s 4.07  +0.04.33  +0.04.23  -0.84.333.46  -0.70.00.0
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 14 4.26 -1.2 m/s 4.25  +0.0-3.90  -0.94.254.26  -1.20.00.0
10 EVA BĚLÁKOVÁEVA BĚLÁKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
07 17 4.26 -1.0 m/s 3.88  -0.64.10  -0.14.15  -2.24.154.26  -1.00.00.0
11 Karolína StodolováKarolína Stodolová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 6 4.22 -0.3 m/s 4.15  -1.74.14  -0.64.16  -1.34.164.22  -0.30.00.0
12 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 8 4.11 -1.2 m/s 3.94  -0.74.11  -1.2-4.114.08  -0.10.00.0
13 Anna LegierskáAnna Legierská
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 3 4.11 -0.1 m/s 3.90  -0.44.11  -0.13.77  +0.34.113.23  -2.70.00.0
14 Vendula VaryšováVendula Varyšová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 11 4.03 -1.2 m/s -3.84  -2.13.92  -1.43.924.03  -1.20.00.0
15 Karolína KřížováKarolína Křížová
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
06 2 4.02 -0.4 m/s 3.78  -0.5-4.02  -0.44.023.90  -1.20.00.0
16 NIKOL ŽÍDKOVÁNIKOL ŽÍDKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
06 9 3.96 -2.0 m/s 3.96  -2.03.73  -0.4-3.963.68  -1.20.00.0
17 Vanda KřížkováVanda Křížková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 10 3.93 -1.0 m/s 3.93  -1.03.91  +0.03.93  -0.93.933.89  -1.40.00.0
18 Markéta PelánkováMarkéta Pelánková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 4 3.93 -0.2 m/s --3.93  -0.23.93-0.00.0
19 HANA DROBILÍKOVÁHANA DROBILÍKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
06 18 3.88 -0.3 m/s 3.85  -0.53.88  -0.33.67  -1.53.883.88  -1.90.00.0
20 Lucie NebesováLucie Nebesová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 7 3.75 -1.3 m/s 3.67  -2.03.75  -1.33.64  -0.73.753.65  -0.40.00.0
21 Barbora HotováBarbora Hotová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 1 3.57 ---03.570.00.0
22 Lucie DrozdováLucie Drozdová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 13 3.47 -0.5 m/s 3.20  -0.33.47  -0.5-3.473.19  -1.30.00.0
23 Adéla SlívováAdéla Slívová
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 5 3.15 -1.3 m/s 3.15  -1.3--3.15-0.00.0
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 24 DNS
Total 24 racers

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(Mon, 27.5.2019 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana SoukalováHana Soukalová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
04 24 10.57 09.3910.0310.5710.5710.250.00.0
2 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 20 10.38 x10.3810.3610.3810.120.00.0
3 Valérie LuzarováValérie Luzarová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 23 10.28 10.2809.2810.2410.2809.570.00.0
4 Daniela BártováDaniela Bártová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 22 09.95 09.3509.9209.9509.95x0.00.0
5 Lucie BednářováLucie Bednářová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 21 08.29 08.1208.2908.2108.2908.190.00.0
6 Nikola VálkováNikola Válková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 15 08.13 x06.6907.3907.3908.130.00.0
7 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
03 19 07.85 07.6407.5107.8507.8507.410.00.0
8 Michaela KonečnáMichaela Konečná
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 13 07.73 07.5105.3206.9407.5107.730.00.0
9 Markéta KluzováMarkéta Kluzová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
03 3 07.70 07.7007.1306.8307.70x0.00.0
10 Nela SovováNela Sovová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 16 07.69 06.3007.6906.7807.6906.910.00.0
11 Eliška BarwenczikováEliška Barwencziková
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 17 07.60 07.6006.7106.9407.6007.410.00.0
12 Tereza KiszováTereza Kiszová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 2 07.53 07.0207.53x07.5307.520.00.0
13 Ivana HořínkováIvana Hořínková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 18 07.41 07.4107.2507.0007.4106.650.00.0
14 Barbora RakowskáBarbora Rakowská
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
03 6 07.38 06.0906.6906.8906.8907.380.00.0
15 Klára NierostkováKlára Nierostková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
03 5 07.33 07.2507.33x07.3307.110.00.0
16 Kristýna HudcováKristýna Hudcová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 1 07.21 05.9607.2106.5807.2106.410.00.0
17 Nikol SzlauerováNikol Szlauerová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 8 07.18 x07.0106.6507.0107.180.00.0
18 Kateřina RychlíkováKateřina Rychlíková
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 7 06.85 06.7106.3206.8506.8506.620.00.0
19 Martina EndlicherováMartina Endlicherová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
03 10 06.85 06.1406.5404.9706.5406.850.00.0
20 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 4 06.83 05.7705.7506.1806.1806.830.00.0
21 Kateřina LípováKateřina Lípová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 14 06.69 06.2506.69x06.6905.240.00.0
22 Anna ChlachulováAnna Chlachulová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
03 11 06.17 05.6706.1705.2206.1705.970.00.0
23 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
04 9 05.58 x05.58x05.58x0.00.0
MS Veronika TomisováVeronika Tomisová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 12 07.86 07.8607.7507.7907.8607.180.00.0
Total 24 racers

Vrh koulí 4kg - Žáci

(Mon, 27.5.2019 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 24 15.45 15.4514.4915.0015.4515.360.00.0
2 Martin VajdaMartin Vajda
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 23 13.75 12.05-13.7513.75-0.00.0
3 Alex KiszaAlex Kisza
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
03 22 12.43 12.43--12.4311.620.00.0
4 Ota BenešOta Beneš
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 20 10.77 09.7910.3510.7710.7709.600.00.0
5 Zdeněk ZavadilZdeněk Zavadil
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 8 10.64 10.6409.9109.3310.6409.370.00.0
6 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 21 10.63 10.1610.63-10.63-0.00.0
7 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 15 10.43 10.4309.5710.0110.4310.200.00.0
8 Alexandr LiškaAlexandr Liška
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 12 10.37 09.2510.37-10.3710.130.00.0
9 Filip ČechFilip Čech
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 2 10.18 10.1809.9109.9610.1809.990.00.0
10 Daniel HudecDaniel Hudec
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 18 09.98 09.7009.6209.5209.7009.980.00.0
11 Jan HaratykJan Haratyk
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
03 4 09.82 09.8209.6009.5209.8209.510.00.0
12 Matěj KrömerMatěj Krömer
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 14 09.82 09.1209.8209.4809.8209.190.00.0
13 Mojmír HajkaMojmír Hajka
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 11 09.77 08.7409.7708.7509.7709.700.00.0
14 Jan BátlaJan Bátla
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 1 09.72 09.7209.2609.4409.7209.340.00.0
15 Adam ČermákAdam Čermák
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 13 09.57 08.9909.5709.0709.5709.220.00.0
16 David ŠtefekDavid Štefek
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 17 09.47 -09.4709.4109.47-0.00.0
17 Jakub KlimšaJakub Klimša
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
03 5 09.42 08.4609.4207.3209.4208.220.00.0
18 Michal GrufíkMichal Grufík
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 16 09.29 09.2408.0009.2909.2907.930.00.0
19 Jesse TiburcioJesse Tiburcio
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 19 09.23 08.3209.1009.2309.2308.860.00.0
20 Vojtěch DudaVojtěch Duda
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
03 3 09.19 08.7408.8909.1909.19-0.00.0
21 Martin LindauerMartin Lindauer
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 9 09.11 08.4609.1107.7609.11-0.00.0
22 Adam SochorAdam Sochor
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 10 09.07 09.0708.9108.9209.0707.650.00.0
23 Vojtěch MilataVojtěch Milata
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 7 08.29 08.1107.8308.2908.2908.000.00.0
24 Lukáš RittmannLukáš Rittmann
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 6 07.63 07.2607.6307.5907.6307.540.00.0
Total 24 racers
Pohár rozhlasu - Žáci
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1= Martin PorembskiMartin Porembski 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1619
1= Robin HendrychRobin Hendrych 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1619
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1550
4 Ondřej HrabinaOndřej Hrabina 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 1535
5 Tomáš MusialTomáš Musial 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 1499
6 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1345
7 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1310
8 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1296
9 Philipp SkrontPhilipp Skront 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1238
10 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1133
11 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1076
12 Ladislav ŽlebekLadislav Žlebek 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 1035
13 Jan JablončíkJan Jablončík 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 1033
14 Daniel TomekDaniel Tomek 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1000
15= Tomáš HyblTomáš Hybl 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0991
15= Filip ČechFilip Čech 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0991
17 Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0930
18 Alex KiszaAlex Kisza 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0923
19 Ondřej ChudjakOndřej Chudjak 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0905
20 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0902
21 Jan BátlaJan Bátla 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0877
22 Mojmír HajkaMojmír Hajka 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0852
23 Martin VajdaMartin Vajda 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0713
24 Jan ZdražilaJan Zdražila 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0712
25 František OdlevákFrantišek Odlevák 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0677
26 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0644
27 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0627
28 Štěpán SurmaŠtěpán Surma 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0597
29 Vojta RadošVojta Radoš 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0593
30 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0575
31 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0574
32= Jan ZátopekJan Zátopek 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0532
32= Ota BenešOta Beneš 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0532
34= Jan BaranJan Baran 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0528
34= Jan KupkaJan Kupka 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0528
36 Zdeněk ZavadilZdeněk Zavadil 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0524
37 Michal GlocmanMichal Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0519
38 Ondřej RadilOndřej Radil 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0510
39 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0503
40 Martin SolnýMartin Solný 19 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0496
41 Roman HradilRoman Hradil 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0494
42 František SázelFrantišek Sázel 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0486
43 Daniel HudecDaniel Hudec 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0484
44 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0478
45= Matěj KrömerMatěj Krömer 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0475
45= Jan HaratykJan Haratyk 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0475
47= Lukáš ManderlaLukáš Manderla 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0464
47= Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0464
49 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0454
50 Michal GrufíkMichal Grufík 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0443
51 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0441
52 Lukáš RittmannLukáš Rittmann 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0439
53 Martin LindauerMartin Lindauer 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0432
54 Vít PflegrVít Pflegr 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0421
55 Josef DraxlerJosef Draxler 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0410
56 Adam SochorAdam Sochor 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0404
57 Adam TomisAdam Tomis 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0374
58 Patrik VolnýPatrik Volný 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0346
59 Jesse TiburcioJesse Tiburcio 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0345
60 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0322
61 Kryštof KovaříkKryštof Kovařík 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
62= Martin SobotaMartin Sobota 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0000
62= David BezručDavid Bezruč 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
62= Adam BortlíčekAdam Bortlíček 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
62= Richard JanošRichard Janoš 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
62= Jakub KlimšaJakub Klimša 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0000
62= Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
62= Josef BílýJosef Bílý 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0000
62= Jan KnitlJan Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
62= Robin FilipRobin Filip 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0000
62= Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
62= Ivan KotlárikIvan Kotlárik 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
62= Vojtěch DudaVojtěch Duda 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0000
62= Rostislav VálekRostislav Válek 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0000
62= Matyáš ThimelMatyáš Thimel 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
62= Adam ČermákAdam Čermák 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
Total 76 racers
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 Jan DubecJan Dubec 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 1468
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1399
3 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 1260
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 1155
5 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1100
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0999
7 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0976
8 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0929
9= Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0874
9= Marek HolešMarek Holeš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0874
11 Patrik BabinecPatrik Babinec 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0869
12 Alex HurinaAlex Hurina 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0866
13 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0851
14 Eda MyšákEda Myšák 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0837
15 Lukáš KlausLukáš Klaus 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0836
16 Jan KřesťanJan Křesťan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0824
17 Filip TomisFilip Tomis 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0810
18 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0778
19 Kryštof SuchoňKryštof Suchoň 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0750
20 Jan KlimasJan Klimas 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0708
21 Ondřej ŠimíkOndřej Šimík 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0705
22 Michal TrombikMichal Trombik 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0661
23 Patrik HorvátPatrik Horvát 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0648
24 Nikos SiderasNikos Sideras 06 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0647
25 Štěpán HořákŠtěpán Hořák 06 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0640
26 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík 05 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0630
27 Nikolas VizvaryNikolas Vizvary 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0620
28 Filip GnidaFilip Gnida 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0583
29 Lukáš VyvialLukáš Vyvial 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0579
30 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0568
31 Adam MertaAdam Merta 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0549
32 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0533
33 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0510
34 Carlos GalařCarlos Galař 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0492
35 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0483
36 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0473
37 Matyáš KrestaMatyáš Kresta 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0458
38 Daniel KudelaDaniel Kudela 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0453
39 Marek BystroňMarek Bystroň 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0423
40 Tomáš JanákTomáš Janák 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0413
41 Tomáš KlimíčekTomáš Klimíček 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0396
42 Vladimír HlávkaVladimír Hlávka 06 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0383
43 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0375
44 Vítek BednarzVítek Bednarz 05 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0374
45= Ondřej HejdukOndřej Hejduk 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0367
45= Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0367
47= Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0364
47= Radek MikeskaRadek Mikeska 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0364
49 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0358
50 David SchwanDavid Schwan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0343
51 Jaroslav BožoňJaroslav Božoň 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0336
52 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0330
53 Matěj KramolišMatěj Kramoliš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0323
54 Richard ŠvubRichard Švub 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0321
55 Manuel HidalgoManuel Hidalgo 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0318
56 Marek OndřejekMarek Ondřejek 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0315
57= Danny GráfDanny Gráf 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0310
57= Rostislav MichálekRostislav Michálek 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0310
59 Kryštof GrygarKryštof Grygar 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0304
60 Josef JuřenaJosef Juřena 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0299
61= Šimon SlobodaŠimon Sloboda 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0283
61= Jan VlčekJan Vlček 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0283
61= Alex SikoraAlex Sikora 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0283
64 Jan NoháčekJan Noháček 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0278
65 Vojtěch ZvědělíkVojtěch Zvědělík 07 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0136
66= Drahoslav ČervenkaDrahoslav Červenka 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0000
66= Ondra HejdukOndra Hejduk 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
66= Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Jan SmijaJan Smija 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
66= Roman MarekRoman Marek 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0000
66= Drahoslav ČervenkaDrahoslav Červenka 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0000
66= Petr VosmíkPetr Vosmík 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0000
66= Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
66= Jan SajdokJan Sajdok 07 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0000
66= David VojtalDavid Vojtal 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Pavel CzudekPavel Czudek 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
66= Matěj KováčMatěj Kováč 06 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0000
66= Adam GrossAdam Gross 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
66= Ondřej ZvědělíkOndřej Zvědělík 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0000
66= Jiří HanzelkaJiří Hanzelka 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0000
66= Marek BakotaMarek Bakota 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0000
66= Stanislav HolubStanislav Holub 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0000
66= Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0000
66= Jakub RajčanJakub Rajčan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
86= Jan MatýsekJan Matýsek 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
86= Žabka RadovanŽabka Radovan 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
86= Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Total 88 racers

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(Mon, 27.5.2019 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladimír HlávkaVladimír Hlávka
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
06 11 58.77 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Matyáš ZachMatyáš Zach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 29 58.58 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 28 58.23 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jan KřesťanJan Křesťan
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 25 57.56 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Radek MikeskaRadek Mikeska
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 16 56.58 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Kryštof SuchoňKryštof Suchoň
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
05 20 54.64 0.00.00.00.00.00.00.0
7 David SchwanDavid Schwan
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 26 54.17 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Patrik HorvátPatrik Horvát
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
05 3 53.53 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Nikos SiderasNikos Sideras
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
06 13 53.48 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Josef ŠindelářJosef Šindelář
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 22 52.66 0.00.00.00.00.00.00.0
11 David VojtalDavid Vojtal
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 27 52.10 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Matěj KramolišMatěj Kramoliš
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 21 51.75 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Manuel HidalgoManuel Hidalgo
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 15 51.24 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Marek OndřejekMarek Ondřejek
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 7 50.90 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Michal TrombikMichal Trombik
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 9 50.24 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 24 49.68 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Kryštof GrygarKryštof Grygar
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 2 49.55 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Ondřej ŠimíkOndřej Šimík
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
06 8 48.70 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Matyáš LojekMatyáš Lojek
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 18 48.00 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Adam GrossAdam Gross
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 23 47.95 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Štěpán HořákŠtěpán Hořák
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
06 4 47.75 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Matěj KováčMatěj Kováč
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
06 5 46.67 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Jan SmijaJan Smija
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 17 46.06 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Matyáš KrestaMatyáš Kresta
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
06 6 45.57 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Tomáš KlimíčekTomáš Klimíček
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 12 45.54 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Drahoslav ČervenkaDrahoslav Červenka
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 1 44.95 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Ondřej ZvědělíkOndřej Zvědělík
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 10 33.88 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Jáchym HenzlJáchym Henzl
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 14 56.71 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Žabka RadovanŽabka Radovan
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 19 51.65 0.00.00.00.00.00.00.0
Total 29 racers
Pohár rozhlasu - Žákyně
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2091
2 Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1949
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1928
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1832
5 Eva AdámkováEva Adámková 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1632
6 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1623
7 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1610
8 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1591
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1478
10 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1430
11 Zina PindorováZina Pindorová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1337
12 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1326
13 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1290
14 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1254
15 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1158
16 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1157
17 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1151
18 Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1114
19 Vendula RybkováVendula Rybková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1072
20 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1068
21 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1051
22 Kateřina HorňáčkováKateřina Horňáčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1015
23 Angelika HýblováAngelika Hýblová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0968
24 Klára TomíčkováKlára Tomíčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0923
25 Natálie BuryNatálie Bury 05 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0841
26 Martina EndlicherováMartina Endlicherová 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0785
27 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0647
28 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0600
29 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0595
30= Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0588
30= Hana HerudkováHana Herudková 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0588
32 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0554
33 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0548
34 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0526
35 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0502
36 Romana HaltofováRomana Haltofová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0492
37 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0477
38 Eliška StonišováEliška Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0455
39 Adéla StonišováAdéla Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0451
40 Anna KrajíčkováAnna Krajíčková 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0449
41 Amálie ZineckerováAmálie Zineckerová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0419
42 Lucie BednářováLucie Bednářová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0418
43 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0416
44 Nikola VálkováNikola Válková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0408
45 Lucie ŠkarupováLucie Škarupová 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0399
46 Michaela KonečnáMichaela Konečná 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0382
47 Markéta KluzováMarkéta Kluzová 03 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0380
48 Natálie DostálováNatálie Dostálová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0376
49 Eliška BarwenczikováEliška Barwencziková 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0374
50 Tereza KiszováTereza Kiszová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0369
51 Ivana HořínkováIvana Hořínková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0361
52 Barbora RakowskáBarbora Rakowská 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0359
53 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0355
54 Nikol SzlauerováNikol Szlauerová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0347
55= Kateřina RychlíkováKateřina Rychlíková 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0000
55= Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
55= Natálie StrakošováNatálie Strakošová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
55= Natálie DostálováNatálie Dostálová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
55= Alexandra PetričováAlexandra Petričová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
55= Denisa DaňkováDenisa Daňková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
55= Anežka BravencováAnežka Bravencová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
55= Eliška KolarczykováEliška Kolarczyková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
55= Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
55= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55= Anna ChlachulováAnna Chlachulová 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
55= Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
55= Veronika SamcováVeronika Samcová 03 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0000
55= Tereza DubováTereza Dubová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
55= Anna ChlachulováAnna Chlachulová 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
55= Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55= Kristina KubáňováKristina Kubáňová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
55= Nina PetrováNina Petrová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55= Nela SovováNela Sovová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55= Irena KrištófováIrena Krištófová 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0000
55= Lenka ValáškováLenka Valášková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
55= Kristýna HudcováKristýna Hudcová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0000
55= Kateřina LípováKateřina Lípová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
MS Veronika TomisováVeronika Tomisová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Total 78 racers
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2157
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 2027
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 1469
4 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1416
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1291
6 Marie DlabajováMarie Dlabajová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1285
7 Anna LegierskáAnna Legierská 07 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1220
8 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 1210
9 Veronika KokešováVeronika Kokešová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 1103
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1101
11 Tereza KemlováTereza Kemlová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1027
12 EVA BĚLÁKOVÁEVA BĚLÁKOVÁ 07 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 1023
13 VILMA HALFAROVÁVILMA HALFAROVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0993
14 SOPHIE STEUEROVÁSOPHIE STEUEROVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0992
15 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0985
16 VERONIKA SCHLISCHKOVÁVERONIKA SCHLISCHKOVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0963
17 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0961
18 Karolína PeňázováKarolína Peňázová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0883
19 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0876
20 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0808
21 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0777
22 Markéta PelánkováMarkéta Pelánková 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0774
23= Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0738
23= Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0738
25 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0632
26 Eva GruberovaEva Gruberova 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0630
27 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0629
28 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0621
29 Eliška RandýskováEliška Randýsková 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0604
30 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0600
31 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0579
32 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0574
33 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0561
34 Zuzana HrňováZuzana Hrňová 05 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0515
35 Jana MooreJana Moore 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0491
36 Emma VocetkováEmma Vocetková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0484
37 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0470
38= Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0449
38= Eva GrůberováEva Grůberová 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0449
38= Sára KušnirákováSára Kušniráková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0449
38= KLÁRA HERIÁNOVÁKLÁRA HERIÁNOVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0449
42 Anna GureckáAnna Gurecká 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0446
43 Barbora LosertováBarbora Losertová 05 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0434
44 Tereza LoveckáTereza Lovecká 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0426
45 Eliška ŠkárkováEliška Škárková 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0420
46 Linda KrálováLinda Králová 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0418
47 Klára KubesováKlára Kubesová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0413
48 Karolína HradilováKarolína Hradilová 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0409
49 Martina JankůMartina Janků 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0376
50 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0372
51 Vendula FrankováVendula Franková 07 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0369
52 Michaela FujakováMichaela Fujaková 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0356
53 Klára KocurováKlára Kocurová 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0339
54 Vendula VaryšováVendula Varyšová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0315
55 NIKOL ŽÍDKOVÁNIKOL ŽÍDKOVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0299
56 Lucie NebesováLucie Nebesová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0272
57 HANA DROBILÍKOVÁHANA DROBILÍKOVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0268
58 Eliška HorkáEliška Horká 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0257
59 Lucie DrozdováLucie Drozdová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0194
60= Nela MarkusováNela Markusová 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
60= Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
60= Barbora HotováBarbora Hotová 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
60= Julie ŠevčíkováJulie Ševčíková 05 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0000
60= Martina KociánováMartina Kociánová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
60= Eva RozumováEva Rozumová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
60= VANDA NOVÁKOVÁVANDA NOVÁKOVÁ 07 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0000
60= Eliška ŠkarkováEliška Škarková 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
60= Adéla SlívováAdéla Slívová 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0000
60= Eliška PalyzováEliška Palyzová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
60= Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
60= Nikol SukeníkováNikol Sukeníková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
60= STEFANIE KUBNÁSTEFANIE KUBNÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0000
60= Karolína TonowskáKarolína Tonowská 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
60= Sandra HubováSandra Hubová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0000
60= Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
60= ADRIANA ŠIMEČKOVÁADRIANA ŠIMEČKOVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0000
60= Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
78= Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
78= Julie VlčkováJulie Vlčková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Total 79 racers

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(Mon, 27.5.2019 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana HrňováZuzana Hrňová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
05 21 52.79 0.0
2 Emma VocetkováEmma Vocetková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 19 50.36 0.0
3 Markéta PelánkováMarkéta Pelánková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 4 50.23 0.0
4 Anna GureckáAnna Gurecká
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 20 47.34 0.0
5 Barbora LosertováBarbora Losertová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
05 22 46.36 0.0
6 Tereza LoveckáTereza Lovecká
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 16 45.70 0.0
7 Eliška ŠkárkováEliška Škárková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 17 45.27 0.0
8 Sabina SikorováSabina Sikorová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 5 45.24 0.0
9 Linda KrálováLinda Králová
ZŠ OtickáZŠ Otická
06 23 45.10 0.0
10 VERONIKA SCHLISCHKOVÁVERONIKA SCHLISCHKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
05 24 42.47 0.0
11 Martina JankůMartina Janků
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 11 41.67 0.0
12 Eliška SlaninováEliška Slaninová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 15 40.32 0.0
13 Michaela FujakováMichaela Fujaková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 1 40.03 0.0
14 Nikol SukeníkováNikol Sukeníková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 7 39.78 0.0
15 Klára KocurováKlára Kocurová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 2 38.70 0.0
16 Markéta MotykováMarkéta Motyková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 3 37.26 0.0
17 Eva RozumováEva Rozumová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 36.65 0.0
18 Eliška RandýskováEliška Randýsková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 14 36.51 0.0
19 Karolína PeňázováKarolína Peňázová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
07 9 33.44 0.0
20 HANA DROBILÍKOVÁHANA DROBILÍKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
06 12 32.80 0.0
21 Eliška HorkáEliška Horká
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
06 8 31.87 0.0
22 VANDA NOVÁKOVÁVANDA NOVÁKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
07 13 31.60 0.0
23 Adéla SlívováAdéla Slívová
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 6 31.33 0.0
24 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 10 27.15 0.0
Total 24 racers
Celkový bodový stav - Žáci
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1619
1 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1619
3 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1550
4 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 1535
5 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 1499
6 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1345
7 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1310
8 ZŠ OtickáZŠ Otická 1296
9 ZŠ OtickáZŠ Otická 1238
10 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1133
11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1076
12 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 1035
13 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 1033
14 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1000
15 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 991
15 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 991
17 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 930
18 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 923
19 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 905
20 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 902
21 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 877
22 ZŠ OtickáZŠ Otická 852
23 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 713
24 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 712
25 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 677
26 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 644
27 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 627
28 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 597
29 ZŠ OtickáZŠ Otická 593
30 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 575
31 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 574
32 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 532
32 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 532
34 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 528
34 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 528
36 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 524
37 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 519
38 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 510
39 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 503
40 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 496
41 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 494
42 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 486
43 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 484
44 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 478
45 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 475
45 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 475
47 ZŠ OtickáZŠ Otická 464
47 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 464
49 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 454
50 ZŠ OtickáZŠ Otická 443
51 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 441
52 ZŠ OtickáZŠ Otická 439
53 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 432
54 ZŠ OtickáZŠ Otická 421
55 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 410
56 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 404
57 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 374
58 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 346
59 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 345
60 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 322
61 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0
61 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0
61 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0
61 ZŠ OtickáZŠ Otická 0
61 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
61 ZŠ OtickáZŠ Otická 0
61 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
61 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0
61 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0
61 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0
61 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0
61 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0
61 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0
61 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0
61 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0
61 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0
Total 76 racers
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 1468
2 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1399
3 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 1260
4 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 1155
5 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1100
6 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 999
7 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 976
8 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 929
9 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 874
9 ZŠ OtickáZŠ Otická 874
11 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 869
12 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 866
13 ZŠ OtickáZŠ Otická 851
14 ZŠ OtickáZŠ Otická 837
15 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 836
16 ZŠ OtickáZŠ Otická 824
17 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 810
18 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 778
19 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 750
20 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 708
21 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 705
22 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 661
23 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 648
24 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 647
25 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 640
26 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 630
27 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 620
28 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 583
29 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 579
30 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 568
31 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 549
32 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 533
33 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 510
34 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 492
35 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 483
36 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 473
37 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 458
38 ZŠ OtickáZŠ Otická 453
39 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 423
40 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 413
41 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 396
42 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 383
43 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 375
44 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 374
45 ZŠ OtickáZŠ Otická 367
45 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 367
47 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 364
47 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 364
49 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 358
50 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 343
51 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 336
52 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 330
53 ZŠ OtickáZŠ Otická 323
54 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 321
55 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 318
56 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 315
57 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 310
57 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 310
59 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 304
60 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 299
61 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 283
61 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 283
61 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 283
64 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 278
65 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 136
66 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
66 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0
66 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0
66 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0
66 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0
66 ZŠ OtickáZŠ Otická 0
66 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0
66 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0
66 ZŠ OtickáZŠ Otická 0
66 ZŠ OtickáZŠ Otická 0
66 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
66 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
66 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
66 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0
66 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0
66 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0
66 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0
66 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0
66 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0
66 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0
66 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0
66 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0
66 ZŠ OtickáZŠ Otická 0
Total 88 racers
Celkový bodový stav - Žákyně
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2091
2 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1949
3 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1928
4 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1832
5 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1632
6 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1623
7 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1610
8 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1591
9 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1478
10 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1430
11 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1337
12 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1326
13 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1290
14 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1254
15 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1158
16 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1157
17 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1151
18 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1114
19 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1072
20 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1068
21 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1051
22 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1015
23 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 968
24 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 923
25 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 841
26 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 785
27 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 647
28 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 600
29 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 595
30 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 588
30 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 588
32 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 554
33 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 548
34 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 526
35 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 502
36 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 492
37 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 477
38 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 455
39 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 451
40 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 449
41 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 419
42 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 418
43 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 416
44 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 408
45 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 399
46 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 382
47 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 380
48 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 376
49 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 374
50 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 369
51 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 361
52 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 359
53 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 355
54 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 347
55 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0
55 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0
55 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
55 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0
55 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
55 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0
55 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0
55 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0
55 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0
55 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0
55 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0
55 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
55 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0
55 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0
55 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
55 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0
55 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0
55 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0
55 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0
55 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0
55 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0
55 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0
55 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0
55 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0
Total 78 racers
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Pos.