Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (Mon, 27.5.2019 - 12:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:44.48
2 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 1:45.80
3 Marie DlabajováMarie Dlabajová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 14 1:48.66
4 Eva GruberovaEva Gruberova 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 1:52.20
5 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 8 1:52.98
6 Karolína PeňázováKarolína Peňázová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 13 1:53.59
7 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 12 1:54.02
8 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 1:55.36
9 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 1:57.66
10 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 11 2:02.65
11 Nela MarkusováNela Markusová 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 10 2:04.78
12 VILMA HALFAROVÁVILMA HALFAROVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 9 2:06.01
13 STEFANIE KUBNÁSTEFANIE KUBNÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 15 2:09.34
MS Julie VlčkováJulie Vlčková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 1:49.30
Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 DNS
Total 15 racers
Ml. žákyně 02 (Mon, 27.5.2019 - 12:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 9 1:55.13
2 Lucie DrozdováLucie Drozdová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 1:59.56
3 Martina JankůMartina Janků 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 2:00.28
4 SOPHIE STEUEROVÁSOPHIE STEUEROVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 1 2:05.95
5 Anna LegierskáAnna Legierská 07 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 2:07.33
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 7 2:09.92
7 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 6 2:18.36
8 Lucie NebesováLucie Nebesová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 5 2:18.37
9 Klára KocurováKlára Kocurová 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 4 2:28.62
Total 9 racers