Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 27.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladimír HlávkaVladimír Hlávka
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
06 11 58.77 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Matyáš ZachMatyáš Zach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 29 58.58 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 28 58.23 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jan KřesťanJan Křesťan
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 25 57.56 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Radek MikeskaRadek Mikeska
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 16 56.58 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Kryštof SuchoňKryštof Suchoň
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
05 20 54.64 0.00.00.00.00.00.00.0
7 David SchwanDavid Schwan
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 26 54.17 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Patrik HorvátPatrik Horvát
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
05 3 53.53 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Nikos SiderasNikos Sideras
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
06 13 53.48 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Josef ŠindelářJosef Šindelář
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 22 52.66 0.00.00.00.00.00.00.0
11 David VojtalDavid Vojtal
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 27 52.10 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Matěj KramolišMatěj Kramoliš
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 21 51.75 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Manuel HidalgoManuel Hidalgo
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 15 51.24 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Marek OndřejekMarek Ondřejek
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 7 50.90 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Michal TrombikMichal Trombik
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 9 50.24 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 24 49.68 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Kryštof GrygarKryštof Grygar
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 2 49.55 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Ondřej ŠimíkOndřej Šimík
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
06 8 48.70 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Matyáš LojekMatyáš Lojek
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 18 48.00 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Adam GrossAdam Gross
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 23 47.95 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Štěpán HořákŠtěpán Hořák
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
06 4 47.75 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Matěj KováčMatěj Kováč
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
06 5 46.67 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Jan SmijaJan Smija
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 17 46.06 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Matyáš KrestaMatyáš Kresta
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
06 6 45.57 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Tomáš KlimíčekTomáš Klimíček
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 12 45.54 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Drahoslav ČervenkaDrahoslav Červenka
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 1 44.95 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Ondřej ZvědělíkOndřej Zvědělík
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 10 33.88 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Jáchym HenzlJáchym Henzl
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 14 56.71 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Žabka RadovanŽabka Radovan
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 19 51.65 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 27.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana HrňováZuzana Hrňová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
05 21 52.79 0.0
2 Emma VocetkováEmma Vocetková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 19 50.36 0.0
3 Markéta PelánkováMarkéta Pelánková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 4 50.23 0.0
4 Anna GureckáAnna Gurecká
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 20 47.34 0.0
5 Barbora LosertováBarbora Losertová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
05 22 46.36 0.0
6 Tereza LoveckáTereza Lovecká
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 16 45.70 0.0
7 Eliška ŠkárkováEliška Škárková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 17 45.27 0.0
8 Sabina SikorováSabina Sikorová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 5 45.24 0.0
9 Linda KrálováLinda Králová
ZŠ OtickáZŠ Otická
06 23 45.10 0.0
10 VERONIKA SCHLISCHKOVÁVERONIKA SCHLISCHKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
05 24 42.47 0.0
11 Martina JankůMartina Janků
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 11 41.67 0.0
12 Eliška SlaninováEliška Slaninová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 15 40.32 0.0
13 Michaela FujakováMichaela Fujaková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 1 40.03 0.0
14 Nikol SukeníkováNikol Sukeníková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 7 39.78 0.0
15 Klára KocurováKlára Kocurová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 2 38.70 0.0
16 Markéta MotykováMarkéta Motyková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 3 37.26 0.0
17 Eva RozumováEva Rozumová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 36.65 0.0
18 Eliška RandýskováEliška Randýsková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 14 36.51 0.0
19 Karolína PeňázováKarolína Peňázová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
07 9 33.44 0.0
20 HANA DROBILÍKOVÁHANA DROBILÍKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
06 12 32.80 0.0
21 Eliška HorkáEliška Horká
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
06 8 31.87 0.0
22 VANDA NOVÁKOVÁVANDA NOVÁKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
07 13 31.60 0.0
23 Adéla SlívováAdéla Slívová
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 6 31.33 0.0
24 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 10 27.15 0.0
Celkem 24 závodníků