Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 27.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana SoukalováHana Soukalová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
04 24 10.57 09.3910.0310.5710.5710.250.00.0
2 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 20 10.38 x10.3810.3610.3810.120.00.0
3 Valérie LuzarováValérie Luzarová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 23 10.28 10.2809.2810.2410.2809.570.00.0
4 Daniela BártováDaniela Bártová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 22 09.95 09.3509.9209.9509.95x0.00.0
5 Lucie BednářováLucie Bednářová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 21 08.29 08.1208.2908.2108.2908.190.00.0
6 Nikola VálkováNikola Válková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 15 08.13 x06.6907.3907.3908.130.00.0
7 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
03 19 07.85 07.6407.5107.8507.8507.410.00.0
8 Michaela KonečnáMichaela Konečná
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 13 07.73 07.5105.3206.9407.5107.730.00.0
9 Markéta KluzováMarkéta Kluzová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
03 3 07.70 07.7007.1306.8307.70x0.00.0
10 Nela SovováNela Sovová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 16 07.69 06.3007.6906.7807.6906.910.00.0
11 Eliška BarwenczikováEliška Barwencziková
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 17 07.60 07.6006.7106.9407.6007.410.00.0
12 Tereza KiszováTereza Kiszová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 2 07.53 07.0207.53x07.5307.520.00.0
13 Ivana HořínkováIvana Hořínková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 18 07.41 07.4107.2507.0007.4106.650.00.0
14 Barbora RakowskáBarbora Rakowská
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
03 6 07.38 06.0906.6906.8906.8907.380.00.0
15 Klára NierostkováKlára Nierostková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
03 5 07.33 07.2507.33x07.3307.110.00.0
16 Kristýna HudcováKristýna Hudcová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 1 07.21 05.9607.2106.5807.2106.410.00.0
17 Nikol SzlauerováNikol Szlauerová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 8 07.18 x07.0106.6507.0107.180.00.0
18 Kateřina RychlíkováKateřina Rychlíková
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 7 06.85 06.7106.3206.8506.8506.620.00.0
19 Martina EndlicherováMartina Endlicherová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
03 10 06.85 06.1406.5404.9706.5406.850.00.0
20 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 4 06.83 05.7705.7506.1806.1806.830.00.0
21 Kateřina LípováKateřina Lípová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 14 06.69 06.2506.69x06.6905.240.00.0
22 Anna ChlachulováAnna Chlachulová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
03 11 06.17 05.6706.1705.2206.1705.970.00.0
23 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
04 9 05.58 x05.58x05.58x0.00.0
MS Veronika TomisováVeronika Tomisová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 12 07.86 07.8607.7507.7907.8607.180.00.0
Celkem 24 závodníků