Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (po, 27.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1 2:22.95
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 2:28.73
3 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 2:29.95
4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 2:33.68
5 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 2:37.68
6 Vendula RybkováVendula Rybková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 2:40.22
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 2:42.73
8 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 2:46.53
9 Romana HaltofováRomana Haltofová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 10 2:47.26
10 Kateřina HorňáčkováKateřina Horňáčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 9 2:48.04
11 Eliška StonišováEliška Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 11 2:50.87
12 Adéla StonišováAdéla Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 12 2:51.18
13 Lucie ŠkarupováLucie Škarupová 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 14 2:56.42
14 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 13 2:57.22
15 Denisa DaňkováDenisa Daňková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 15 3:07.91
Celkem 15 závodníků
Žákyně 02 (po, 27.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 6 2:42.08
2 Angelika HýblováAngelika Hýblová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 2:45.45
3 Anna KrajíčkováAnna Krajíčková 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1 2:51.37
4 Tereza KiszováTereza Kiszová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 7 2:52.42
5 Eva AdámkováEva Adámková 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 3 2:55.71
6 Anežka BravencováAnežka Bravencová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 4 3:08.25
7 Eliška KolarczykováEliška Kolarczyková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 3:09.33
Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 DNS
Celkem 8 závodníků