Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 27.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 24 15.45 15.4514.4915.0015.4515.360.00.0
2 Martin VajdaMartin Vajda
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 23 13.75 12.05-13.7513.75-0.00.0
3 Alex KiszaAlex Kisza
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
03 22 12.43 12.43--12.4311.620.00.0
4 Ota BenešOta Beneš
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 20 10.77 09.7910.3510.7710.7709.600.00.0
5 Zdeněk ZavadilZdeněk Zavadil
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 8 10.64 10.6409.9109.3310.6409.370.00.0
6 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 21 10.63 10.1610.63-10.63-0.00.0
7 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 15 10.43 10.4309.5710.0110.4310.200.00.0
8 Alexandr LiškaAlexandr Liška
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 12 10.37 09.2510.37-10.3710.130.00.0
9 Filip ČechFilip Čech
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 2 10.18 10.1809.9109.9610.1809.990.00.0
10 Daniel HudecDaniel Hudec
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 18 09.98 09.7009.6209.5209.7009.980.00.0
11 Jan HaratykJan Haratyk
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
03 4 09.82 09.8209.6009.5209.8209.510.00.0
12 Matěj KrömerMatěj Krömer
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 14 09.82 09.1209.8209.4809.8209.190.00.0
13 Mojmír HajkaMojmír Hajka
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 11 09.77 08.7409.7708.7509.7709.700.00.0
14 Jan BátlaJan Bátla
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 1 09.72 09.7209.2609.4409.7209.340.00.0
15 Adam ČermákAdam Čermák
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 13 09.57 08.9909.5709.0709.5709.220.00.0
16 David ŠtefekDavid Štefek
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 17 09.47 -09.4709.4109.47-0.00.0
17 Jakub KlimšaJakub Klimša
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
03 5 09.42 08.4609.4207.3209.4208.220.00.0
18 Michal GrufíkMichal Grufík
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 16 09.29 09.2408.0009.2909.2907.930.00.0
19 Jesse TiburcioJesse Tiburcio
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 19 09.23 08.3209.1009.2309.2308.860.00.0
20 Vojtěch DudaVojtěch Duda
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
03 3 09.19 08.7408.8909.1909.19-0.00.0
21 Martin LindauerMartin Lindauer
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 9 09.11 08.4609.1107.7609.11-0.00.0
22 Adam SochorAdam Sochor
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 10 09.07 09.0708.9108.9209.0707.650.00.0
23 Vojtěch MilataVojtěch Milata
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 7 08.29 08.1107.8308.2908.2908.000.00.0
24 Lukáš RittmannLukáš Rittmann
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 6 07.63 07.2607.6307.5907.6307.540.00.0
Celkem 24 závodníků