Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

1500 m - Žáci

Žáci 01 (po, 27.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 4:44.78
2 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 4:45.86
3 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 3 4:48.63
4 Štěpán SurmaŠtěpán Surma 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 7 4:53.69
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 4:57.31
6 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 8 4:57.57
7 Jan ZátopekJan Zátopek 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 10 5:04.86
8 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 5:10.16
9 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 5:12.31
10 František SázelFrantišek Sázel 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 15 5:13.19
11 Matyáš ThimelMatyáš Thimel 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 12 5:15.65
12 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 11 5:15.89
13 Lukáš RittmannLukáš Rittmann 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 13 5:22.05
14 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 14 5:46.52
15 Vojta RadošVojta Radoš 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 9 5:52.10
Celkem 15 závodníků
Žáci 02 (po, 27.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel TomekDaniel Tomek 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 9 5:04.11
2 Vojtěch DudaVojtěch Duda 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 2 5:12.54
3 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1 5:14.74
4 Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 5:25.51
5 Josef DraxlerJosef Draxler 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 5:27.92
6 Jan BátlaJan Bátla 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 3 5:28.24
7 Josef BílýJosef Bílý 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 7 5:38.38
8 Ivan KotlárikIvan Kotlárik 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 5 6:04.63
9 Adam BortlíčekAdam Bortlíček 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 6:22.97
Celkem 9 závodníků