Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (po, 27.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daněk, Glocman, Halátek, Solný Daněk, Glocman, Halátek, Solný ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 28.59
2 Hendrych, Thimel, Sochor, Tampa Hendrych, Thimel, Sochor, Tampa ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 29.72
3 Skront, Knitl, Knitl, Pflegr Skront, Knitl, Knitl, Pflegr ZŠ OtickáZŠ Otická 3 29.88
4 Musial, Sobota, Kulišťák, Žlebek Musial, Sobota, Kulišťák, Žlebek ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 7 30.77
5= Jablončík, Baran, Hradil, Čermák Jablončík, Baran, Hradil, Čermák ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 6 30.79
5= Porembski, Kisza, Tomek, Hybl Porembski, Kisza, Tomek, Hybl ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 30.79
7 Milata, Zdražila, Krupica, Vlach Milata, Zdražila, Krupica, Vlach ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 30.83
8 Radil, Haratyk, Chudjak, Čech Radil, Haratyk, Chudjak, Čech ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1 31.16
Celkem 8 závodníků
Žáci 02 (po, 27.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrabina, Sázel, Kotlárik, Kovařík Hrabina, Sázel, Kotlárik, Kovařík ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 6 30.80
2 Hudec, Draxler, Bílý, Klimša Hudec, Draxler, Bílý, Klimša ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 31.68
3 Skalička, Vláčil, Beneš, Gebauer Skalička, Vláčil, Beneš, Gebauer ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 31.79
4 Rittmann, Hajka, Janoš, Radoš Rittmann, Hajka, Janoš, Radoš ZŠ OtickáZŠ Otická 3 31.99
5 Válek, Filip, Tiburcio, Štefek Válek, Filip, Tiburcio, Štefek ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 7 32.13
6 Binar, Krömer, Kupka, Urbánek Binar, Krömer, Kupka, Urbánek ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 32.28
7 Kotásek, Surma, Tomis, Duda Kotásek, Surma, Tomis, Duda ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1 32.88
8 Bortlíček, Volný, Bezruč, Lindauer Bortlíček, Volný, Bezruč, Lindauer ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 34.30
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (po, 27.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 30.41
2 Dubec, Hanzelka, Babinec, Bystroň Dubec, Hanzelka, Babinec, Bystroň ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 31.03
3 Stypa, Ozaniak, Kavan, Hrbáč Stypa, Ozaniak, Kavan, Hrbáč ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 31.23
4 Heczko, Sikora, Hořák, Tomis Heczko, Sikora, Hořák, Tomis ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 7 31.77
5 Marvan, Holeš, Myšák, Křesťan Marvan, Holeš, Myšák, Křesťan ZŠ OtickáZŠ Otická 6 32.53
6 Hanzelka, Suchoň, Melčák, Lojek Hanzelka, Suchoň, Melčák, Lojek ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 8 32.95
7 Buršík, Sideras, Galař, Klaus Buršík, Sideras, Galař, Klaus ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 2 33.49
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 02 (po, 27.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Raška, Štěpánek, Holub, Juřena Raška, Štěpánek, Holub, Juřena ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 7 33.29
2 Vizvary, Šařec, Sloboda, Petřík Vizvary, Šařec, Sloboda, Petřík ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 5 33.36
3 Rajčan, Kudela, Kramoliš, Hejduk Rajčan, Kudela, Kramoliš, Hejduk ZŠ OtickáZŠ Otická 6 33.41
4 Borunský, Schwan, Gross, Borovský Borunský, Schwan, Gross, Borovský ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 33.66
5 Vyvial, Mikeska, Klimíček, Hidalgo Vyvial, Mikeska, Klimíček, Hidalgo ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 3 33.79
6 Švub, Klimas, Bakota, Šimík Švub, Klimas, Bakota, Šimík ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 4 34.11
7 Michálek, Zvědělík, Noháček, Zvědělík Michálek, Zvědělík, Noháček, Zvědělík ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 8 39.11
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (po, 27.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková Vantuchová, Toová, Fialová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 30.81
2 Tkáčová, Bačová, Soukalová, Feilhauerová Tkáčová, Bačová, Soukalová, Feilhauerová ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 31.84
3 Strnadel, Víchová, Bartošová, Herudková Strnadel, Víchová, Bartošová, Herudková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 32.20
4 Nierostková, Kovaříková, Lukoszová, Pindorová Nierostková, Kovaříková, Lukoszová, Pindorová ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 32.66
5 Adámková, Ciencialová, Bury, Kulichová Adámková, Ciencialová, Bury, Kulichová Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 2 33.38
6 Wittassková, Grabiášová, Sedláčková, Dostálová Wittassková, Grabiášová, Sedláčková, Dostálová ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 3 33.64
7 Knapková, Valášková, Hořínková, Tomíčková Knapková, Valášková, Hořínková, Tomíčková ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1 33.65
8 Kuráňová, Hrbáčková, Hýblová, Zineckerová Kuráňová, Hrbáčková, Hýblová, Zineckerová ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 34.05
Celkem 8 závodníků
Žákyně 02 (po, 27.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrová, Zdražilová, Bártová, Válková Petrová, Zdražilová, Bártová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 32.10
2 Luzarová, Matulová, Navrátilová, Klechová Luzarová, Matulová, Navrátilová, Klechová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 33.59
3 Dubová, Strakošová, Petričová, Rečková Dubová, Strakošová, Petričová, Rečková ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 34.56
4 Horňáčková, Škarupová, Endlicherová, Chlachulová Horňáčková, Škarupová, Endlicherová, Chlachulová ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1 35.51
5 Kolarczyková, Nevřalová, Rybková, Rakowská Kolarczyková, Nevřalová, Rybková, Rakowská ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 36.39
6 Krištófová, Krajíčková, Hudcová, Kiszová Krištófová, Krajíčková, Hudcová, Kiszová ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 36.80
7 Samcová, Rychlíková, Kluzová, Szlauerová Samcová, Rychlíková, Kluzová, Szlauerová Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 2 37.20
Stonišová, Stonišová, Bravencová, Kubáňová Stonišová, Stonišová, Bravencová, Kubáňová ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 3 DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (po, 27.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková ZŠ OtickáZŠ Otická 5 32.44
2 Svobodová, Vontrobová, Černíková, Esslerová Svobodová, Vontrobová, Černíková, Esslerová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 32.56
3 Březná, Gleňová, Grůberová, Pluskalová Březná, Gleňová, Grůberová, Pluskalová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 32.57
4 Randýsková, Dubcová, Dlabajová, Kemlová Randýsková, Dubcová, Dlabajová, Kemlová ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 33.88
5 Černínová, Cicková, Švehlová, Pospíšilová Černínová, Cicková, Švehlová, Pospíšilová ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 8 34.08
6 STEUEROVÁ, HALFAROVÁ, SCHLISCHKOVÁ, BĚLÁKOVÁ STEUEROVÁ, HALFAROVÁ, SCHLISCHKOVÁ, BĚLÁKOVÁ Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 34.45
7 Sikorová, Hotová, Stodolová, Jachnická Sikorová, Hotová, Stodolová, Jachnická ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 41.16
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (po, 27.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mendreková, Pelánková, Křížová, Belásová Mendreková, Pelánková, Křížová, Belásová ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 4 35.23
2= Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 35.67
2= Křížková, Hubová, Varyšová, Losertová Křížková, Hubová, Varyšová, Losertová ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 6 35.67
4 Hradilová, Pospíšilová, Peňázová, Horká Hradilová, Pospíšilová, Peňázová, Horká ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 8 35.74
5 Legierská, Motyková, Kocurová, Tonowská Legierská, Motyková, Kocurová, Tonowská ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 35.81
6 Škarková, Drozdová, Kociánová, Rozumová Škarková, Drozdová, Kociánová, Rozumová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 35.90
7 Palyzová, Gurecká, Gajdečková, Kubesová Palyzová, Gurecká, Gajdečková, Kubesová ZŠ OtickáZŠ Otická 3 36.28
Celkem 7 závodníků