Back

 / 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň

Dvůr Králové nad Labem (16. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Michal PavlíkMichal Pavlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 5 1.59 o-o-oooxxoxxx
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 1.56 ---o-oxoxx
3 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 1.53 oxoxxoxoxxooxxx
4 Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1 1.45 ooooxxx
5 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 4 1.45 oooxxoxxx
6 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2 1.40 oooxxx
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70
1 Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 10 1.49 oooxoxoxooxxx
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 11 1.46 --ooooxxx
3 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 6 1.40 ooooxxx
4 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 5 1.40 ooxooxxx
5 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 1.40 ooxxoxxoxxx
6= Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 8 1.35 oooxxx
6= Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 7 1.35 oooxxx
8= Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 1.30 ooxxx
8= Petra LudvíkováPetra Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 1.30 ooxxx
10 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2 1.30 oxo
11 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 1.25 xxoxxx
Celkem 11 závodníků