Back

 / 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva

Hodonín (15. 6. 2019)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:09.48
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:17.97
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:19.07
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:19.45
5 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:23.36
6 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:27.02
7 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:27.68
8 Adam KuželaAdam Kužela 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:42.94
9 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:47.17
Antonín StixAntonín Stix 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 DNS
MS Jakub ŽákJakub Žák 04 Atletický klub PernáAtletický klub Perná 11 2:22.41
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:18.44
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:20.97
3 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 2:23.15
4 Ludmila HorákováLudmila Horáková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:30.20
5 Eva KratochvílováEva Kratochvílová 05 JAC BrnoJAC Brno 9 2:40.34
6 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 2:40.81
7 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:42.73
8 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12 2:49.01
9 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 10 3:01.39
10 Adéla PiňosováAdéla Piňosová 04 JAC BrnoJAC Brno 11 3:17.24
MS Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:26.99
Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNF
Celkem 12 závodníků