Back

 / 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva

Hodonín (15. 6. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 6.03 +0.1 m/s 3.91  -0.54.93  +1.15.25  -0.65.255.70  -1.05.50  -0.36.03  +0.1
2 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.91 -0.8 m/s 5.28  -0.75.63  +0.2x5.635.91  -0.8x5.70  +0.3
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.78 +0.2 m/s 4.83  +0.05.78  +0.25.67  -1.45.785.43  -0.5x5.55  +0.6
4 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.50 +0.0 m/s xx5.37  +0.75.37x5.50  +0.0x
5 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 5.36 +0.5 m/s 5.26  -0.85.23  -1.15.07  -0.35.265.36  +0.55.29  -0.24.99  -0.3
6 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 5.33 +0.3 m/s x5.30  +0.05.33  +0.35.33x5.23  -0.7x
7 Jan DonnebergerJan Donneberger
BYAC BrnoBYAC Brno
05 5.30 +0.0 m/s 4.77  +0.04.80  +0.65.25  +0.25.254.86  -2.25.29  -0.35.30  +0.0
8 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 4.95 -0.6 m/s 4.49  -0.94.46  -0.14.78  -0.34.784.72  -0.54.95  -0.64.94  +0.1
9 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4.77 +0.1 m/s xx4.77  +0.14.770.00.00.0
10 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.67 -1.8 m/s x4.67  -1.8x4.670.00.00.0
11 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
BYAC BrnoBYAC Brno
04 4.52 +0.0 m/s 4.46  +0.04.52  +0.04.48  +0.14.520.00.00.0
12 Ondřej ČernýOndřej Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4.51 +0.6 m/s 4.13  -2.34.42  -2.04.51  +0.64.510.00.00.0
13 Matvij TsapMatvij Tsap
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4.50 -0.2 m/s 4.32  +0.24.45  +0.44.50  -0.24.500.00.00.0
14 Adam KaňaAdam Kaňa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.50 -0.4 m/s 4.50  -0.4x4.43  +0.24.500.00.00.0
15 Zdeněk DubZdeněk Dub
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.46 +0.9 m/s 4.33  -0.72.90  +0.64.46  +0.94.460.00.00.0
16 Filip ŠpinárFilip Špinár
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4.42 +0.2 m/s 4.36  +0.24.42  +0.24.17  +0.24.420.00.00.0
17 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.28 -0.1 m/s 4.28  -0.1xx4.280.00.00.0
18 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.20 -0.2 m/s 4.20  -0.24.05  +0.24.05  -0.24.200.00.00.0
19 Václav HamšíkVáclav Hamšík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 4.19 -0.5 m/s x4.19  -0.54.05  -1.54.190.00.00.0
20 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.12 -1.9 m/s 3.25  -0.24.12  -1.94.12  -0.14.120.00.00.0
21 Martin KlobásaMartin Klobása
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 3.81 -1.5 m/s 3.55  -1.23.38  -0.63.81  -1.53.810.00.00.0
22 David ŠmídDavid Šmíd
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.57 -0.3 m/s 3.36  -1.43.57  -0.33.33  -1.03.570.00.00.0
Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 NM
Radim HořínekRadim Hořínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 NM
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 24 5.00 4.49  -0.24.55  -0.54.69  -1.64.694.57  -1.84.83  -0.55.00  +1.2
2 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 21 4.98 4.65  +0.34.97  -1.34.85  +0.94.974.79  -0.44.76  -1.54.98  -1.5
3 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 23 4.96 4.74  -0.34.87  -0.64.96  -0.34.963.57  -0.14.86  -1.83.12  -1.8
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 17 4.87 x4.46  -0.34.39  -1.34.464.56  -0.94.71  -0.74.87  +0.2
5 Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 20 4.85 4.47  -0.84.43  -2.44.34  -0.64.474.48  -2.44.85  +0.84.68  -0.6
6 Klára KachyňováKlára Kachyňová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 15 4.65 4.56  -1.24.52  +0.64.57  -1.34.574.65  +0.44.61  -0.64.56  +0.2
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 18 4.63 xx4.62  +0.54.624.63  -3.54.62  -0.64.57  +0.1
8 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 14 4.60 4.37  -0.54.40  +0.24.47  -1.34.47x4.36  -0.94.60  -0.1
9 Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 19 4.36 4.30  -0.84.26  -1.74.36  -1.24.360.00.00.0
10 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 22 4.36 4.29  -0.34.20  -0.54.36  -1.34.360.00.00.0
11 Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 1 4.35 3.95  +0.44.19  -1.34.35  +0.14.350.00.00.0
12 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 5 4.35 4.18  +0.84.35  +0.03.48  +0.24.350.00.00.0
13 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
04 7 4.23 3.85  -0.44.23  -0.4x4.230.00.00.0
14 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 8 4.19 4.19  -0.33.98  -0.34.09  -0.54.190.00.00.0
15 Ludmila HorákováLudmila Horáková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 13 4.14 4.14  +0.34.07  +0.0-4.140.00.00.0
16 Tereza VrzalováTereza Vrzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 12 4.10 xx4.10  -0.14.100.00.00.0
17 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
06 11 4.07 xx4.07  -1.84.070.00.00.0
18 Nikol KarasováNikol Karasová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 6 4.04 4.03  -0.44.04  +0.03.95  -0.64.040.00.00.0
19 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 9 3.96 xx3.96  -0.53.960.00.00.0
20 Ivana KobylkováIvana Kobylková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4 3.85 3.85  -0.62.59  -0.4x3.850.00.00.0
21 Linda HrbáčkováLinda Hrbáčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 3 3.84 3.70  -1.73.84  -0.6x3.840.00.00.0
22 Tereza SchořováTereza Schořová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 2 3.73 3.36  -0.23.73  -0.43.45  -0.43.730.00.00.0
Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 10 DNS
Kateřina NetušilováKateřina Netušilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 16 DNS
Celkem 24 závodníků