Back

 / 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva

Hodonín (15. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.6.2019 - 10:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.36 QA
2 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.67 qA
3 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.13 qB
4 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.20
5 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.57
6 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.64
7 David ŠmídDavid Šmíd 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.70
8 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 11.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.6.2019 - 10:35) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.61 QA
2 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.85 qA
3 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.13 qB
4 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.16 qB
5 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.59
6 Matvij TsapMatvij Tsap 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.73
7 Michal KubešMichal Kubeš 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.79
8 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.6.2019 - 10:35) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.59 QA
2 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.98 qA
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.10 qB
4 Vladimír KalábekVladimír Kalábek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.11 qB
5 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.12 qB
6 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.59
7 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.73
8 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.17
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.36 QA
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.59 QA
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.61 QA
4 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.67 qA
5 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.85 qA
6 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.98 qA
7 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.10 qB
8 Vladimír KalábekVladimír Kalábek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.11 qB
9 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.12 qB
10 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.13 qB
10 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.13 qB
12 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.16 qB
13 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.20
14 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.57
15 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.59
15 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.59
17 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.64
18 Matvij TsapMatvij Tsap 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.73
18 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.73
20 Michal KubešMichal Kubeš 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.79
21 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.14
22 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.17
23 David ŠmídDavid Šmíd 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.70
24 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 11.44

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 15.6.2019 - 11:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.39
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.55
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.61
4 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 07.78
5 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.81
6 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.6.2019 - 11:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.00
2 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.00
3 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.07
4 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.11
5 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.19
Vladimír KalábekVladimír Kalábek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.6.2019 - 10:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.16 QA
2 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.52 qB
3 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.63 qB
4 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.69
5 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.87
6 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.28
7 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.36
8 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.6.2019 - 10:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.15 QA
MS Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 08.55 qB
3 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.70
4 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.71
5 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.84
6 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.01
7 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.16
8 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 10.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.6.2019 - 10:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.22 QA
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.38 qA
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.47 qB
4 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.78
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.84
6 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.88
7 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.94
8 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 15.6.2019 - 10:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 08.41 QA
2 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.48 qB
3 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.66
4 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.79
5 Kristýna HricováKristýna Hricová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.96
6 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 09.20
7 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.22
8 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 15.6.2019 - 10:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.53 QA
2 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.57 qB
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.93
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.03
5 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 09.08
6 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.45
7 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.85
8 Vivien PavelkováVivien Pavelková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 10.11
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.15 QA
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.16 QA
3 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.22 QA
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.38 qA
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 08.41 QA
6 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.47 qB
7 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.48 qB
8 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.52 qB
9 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.53 QA
10 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 08.55 qB
11 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.57 qB
12 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.63 qB
13 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.66
14 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.69
15 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.70
16 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.71
17 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.78
18 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.79
19 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.84
19 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.84
21 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.87
22 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.88
23 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.93
24 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.94
25 Kristýna HricováKristýna Hricová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.96
26 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.01
27 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.03
28 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 09.08
29 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.16
30 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 09.20
31 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.22
32 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.28
33 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 09.33
34 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.36
35 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.39
36 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.45
37 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.71
38 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.85
39 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 10.02
40 Vivien PavelkováVivien Pavelková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 10.11

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.6.2019 - 11:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.13
2 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.18
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.23
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.35
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.47
6 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 08.59
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.6.2019 - 11:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.38
2 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.44
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.44
4 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.52
5 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.55
6 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.65
Celkem 6 závodníků