Back

 / 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva

Hodonín (15. 6. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 10:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.06
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 14.38
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.87
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.89
5 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 14.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.16
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 16.17
3 Jan UrbanJan Urban 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 17.45
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.52
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.06
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 14.38
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.87
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.89
5 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 14.90
6 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.16
7 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 16.17
8 Jan UrbanJan Urban 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 17.45
9 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.52

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 15.54
2 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 16.27
3 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 16.27
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.03
5 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 17.11
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 16.98
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.09
3 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 17.44
4 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 18.95
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 18.48
2 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.26
3 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 20.09
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 5 20.66
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 15.54
2 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 16.27
2 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 16.27
4 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 16.98
5 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.03
6 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.09
7 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 17.11
8 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 17.44
9 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 18.48
10 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 18.95
11 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.26
12 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 20.09
13 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 5 20.66