Back

 / 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva

Hodonín (15. 6. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 13:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.95
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 29.38
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 29.42
4 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 30.58
5 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 36.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 13:35) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 30.06
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 30.52
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 32.59
Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.95
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 29.38
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 29.42
4 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 30.06
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 30.52
6 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 30.58
7 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 32.59
8 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 36.85
Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 13:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 31.70
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 31.92
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 33.64
4 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 34.66
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 34.69
6 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 35.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 13:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 36.27
2 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 36.42
3 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 36.55
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 5 38.49
5 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 46.66
6 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 47.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 31.70
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 31.92
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 33.64
4 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 34.66
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 34.69
6 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 35.41
7 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 36.27
8 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 36.42
9 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 36.55
10 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 5 38.49
11 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 46.66
12 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 47.19