Back

 / 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva

Hodonín (15. 6. 2019)

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanek, Munteanu, Neugebauer, Žižka Hanek, Munteanu, Neugebauer, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:38.70
2 Strapáč, Odehnal, Skalický, Musil Strapáč, Odehnal, Skalický, Musil VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:39.87
3 Hajzler, Hořínek, Dankovský, Kroupa Hajzler, Hořínek, Dankovský, Kroupa Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:51.23
4 Petečel, Urbánek, Jež, Veleba Petečel, Urbánek, Jež, Veleba BYAC BrnoBYAC Brno 5 2:53.61
5 Kaňa, Pytela, Špéra, Kupka Kaňa, Pytela, Špéra, Kupka Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:53.90
6 Urban, Süsenbek, Budín, Achrer Urban, Süsenbek, Budín, Achrer TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 3:07.72
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlíčková, Hudečková, Konečná, Němcová Havlíčková, Hudečková, Konečná, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:59.36
2 Slavíčková, Zahradníková, Ježková, Jakusidisová Slavíčková, Zahradníková, Ježková, Jakusidisová JAC BrnoJAC Brno 3 3:04.77
3 Salayová, Morávková, Bohdálková, Helešicová Salayová, Morávková, Bohdálková, Helešicová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:05.35
4 Janoušková, Mašková, Orlová, Tichá Janoušková, Mašková, Orlová, Tichá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 3:13.87
5 Pavlušová, Mašková, Otrubová, Herková Pavlušová, Mašková, Otrubová, Herková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:20.43
6 Navrátilová, Náplavová, Kobylková, Valíčková Navrátilová, Náplavová, Kobylková, Valíčková Orel VyškovOrel Vyškov 1 3:21.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lorenzová, Ledecká, Jelínková, Štenclová Lorenzová, Ledecká, Jelínková, Štenclová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:11.90
2 Kachyňová, Blažková, Vrzalová, Špačková Kachyňová, Blažková, Vrzalová, Špačková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 3:21.28
3 Fojtíková, Kratochvílová, Mannová, Kubíčková Fojtíková, Kratochvílová, Mannová, Kubíčková JAC BrnoJAC Brno 4 3:33.10
4 Račanská, Křížová, Kozumplíková, Pavelková Račanská, Křížová, Kozumplíková, Pavelková Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:45.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Havlíčková, Hudečková, Konečná, Němcová Havlíčková, Hudečková, Konečná, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:59.36
2 Slavíčková, Zahradníková, Ježková, Jakusidisová Slavíčková, Zahradníková, Ježková, Jakusidisová JAC BrnoJAC Brno 3 3:04.77
3 Salayová, Morávková, Bohdálková, Helešicová Salayová, Morávková, Bohdálková, Helešicová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:05.35
4 Lorenzová, Ledecká, Jelínková, Štenclová Lorenzová, Ledecká, Jelínková, Štenclová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:11.90
5 Janoušková, Mašková, Orlová, Tichá Janoušková, Mašková, Orlová, Tichá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 3:13.87
6 Pavlušová, Mašková, Otrubová, Herková Pavlušová, Mašková, Otrubová, Herková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:20.43
7 Kachyňová, Blažková, Vrzalová, Špačková Kachyňová, Blažková, Vrzalová, Špačková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 3:21.28
8 Navrátilová, Náplavová, Kobylková, Valíčková Navrátilová, Náplavová, Kobylková, Valíčková Orel VyškovOrel Vyškov 1 3:21.54
9 Fojtíková, Kratochvílová, Mannová, Kubíčková Fojtíková, Kratochvílová, Mannová, Kubíčková JAC BrnoJAC Brno 4 3:33.10
10 Račanská, Křížová, Kozumplíková, Pavelková Račanská, Křížová, Kozumplíková, Pavelková Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:45.76