Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 7.2.2020 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 17 12.55 11.8911.7012.5512.55
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 13 11.45 10.8211.4510.4711.45
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 15 11.24 11.2411.1011.0011.24
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 11.15 10.8410.8911.1511.15
5 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 16 10.85 10.1410.8509.7910.85
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 14 10.77 09.9410.6710.7710.77
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 12 10.48 10.48XX10.48
8 Natálie KováčováNatálie Kováčová
AC PardubiceAC Pardubice
03 10 10.27 10.2709.7409.6410.27
9 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 9 10.23 09.5310.2309.5510.23
10 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 7 09.79 09.5209.7909.5609.79
11 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 8 09.70 08.8208.5009.7009.70
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 09.56 08.6409.3309.5609.56
13 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 09.53 X09.5308.5009.53
14 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 3 08.12 08.1208.11X08.12
15 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 08.12 08.1206.9308.0208.12
16 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 07.68 07.2607.1107.6807.68
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 7.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 13 10.68 10.4310.0710.6810.68
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 18 10.51 08.7610.2510.5110.51
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 11 10.10 09.4710.1008.6010.10
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 10.07 09.8110.07X10.07
5 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 15 09.97 09.9708.8309.7709.97
6 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 16 09.86 09.8609.35X09.86
7 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 17 09.72 09.0409.7209.6609.72
8 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 09.29 X09.2907.6109.29
9 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 09.13 08.6209.1308.8209.13
10 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 08.99 08.8308.9908.2608.99
11 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 19 08.81 XX08.8108.81
12 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 08.64 08.6408.4208.2808.64
13 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 9 08.43 08.2408.0908.4308.43
14 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 08.33 07.7708.3308.2908.33
15 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3 08.15 06.4207.4308.1508.15
16 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 07.67 06.7106.8507.6707.67
17 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 07.54 07.2406.8307.5407.54
18 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1 06.91 06.9106.7006.0606.91
19 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 2 06.01 X06.0105.6206.01
Celkem 19 závodníků