Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.78
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.82
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:36.03
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:40.09
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:40.38
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:41.19
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20060Gieselová Michaela (AKLOL)32.56
40060Gieselová Michaela (AKLOL)1:08.10
60060Gieselová Michaela (AKLOL)1:46.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 2:16.79
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:20.41
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:20.82
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:24.55
5 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 6 2:27.38
Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200135Vadlejch Lucia (SVK)30.44
400135Vadlejch Lucia (SVK)1:06.87
600135Vadlejch Lucia (SVK)1:42.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 2:16.79
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:20.41
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:20.82
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:24.55
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.78
6 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 6 2:27.38
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.82
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:36.03
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:40.09
10 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:40.38
11 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:41.19
Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.71
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:29.16
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.23
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:39.07
5 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:41.05
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.48
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20053Navrátilová Barbora (SLAPR)32.74
40053Navrátilová Barbora (SLAPR)1:09.09
60053Navrátilová Barbora (SLAPR)1:46.34
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.73
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:25.92
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.39
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:31.11
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:32.25
6 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:33.78
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:33.91
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)33.96
40048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:11.11
60048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:48.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.71
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.73
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:25.92
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:29.16
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.39
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:31.11
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:32.25
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:33.78
9 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:33.91
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.23
11 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:39.07
12 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:41.05
13 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.48
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:26.04
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:27.83
3 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:32.11
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:32.22
5 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:41.31
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:44.52
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.12
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:13.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200126Dobešová Klára (SUMPE)32.23
40018Kováčová Natálie (ACPAR)1:11.24
60018Kováčová Natálie (ACPAR)1:49.41
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:24.57
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.45
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:25.55
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.35
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.23
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:41.33
Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200117Nechanická Jessica (NPAKA)33.21
400117Nechanická Jessica (NPAKA)1:08.53
600117Nechanická Jessica (NPAKA)1:47.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:24.57
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.45
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:25.55
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:26.04
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:27.83
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.35
7 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:32.11
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:32.22
9 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.23
10 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:41.31
11 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:41.33
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:44.52
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.12
14 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:13.92
Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.73
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:25.89
3 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:35.11
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.53
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:41.07
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.91
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20041Bezdíčková Dominika (BLANS)32.65
40041Bezdíčková Dominika (BLANS)1:08.05
60051Jarošová Karolína (SLAPR)1:45.08
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.31
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:28.63
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:29.27
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.49
5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:32.87
6 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 2:49.24
Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200103Kumstátová Pavla (LIAZJ)33.58
400103Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:08.57
600103Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:46.95
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:30.66
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:36.53
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:46.42
4 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.04
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.17
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:56.34
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20057Tkáčová Adéla (AKEZK)33.99
40057Tkáčová Adéla (AKEZK)1:11.83
60057Tkáčová Adéla (AKEZK)1:50.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.73
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.31
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:25.89
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:28.63
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:29.27
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:30.66
7 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.49
8 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:32.87
9 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:35.11
10 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:36.53
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.53
12 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:41.07
13 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:46.42
14 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.91
15 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.04
16 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.17
17 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 2:49.24
18 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:56.34
Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS