Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

1000 m - Muži

(ne, 9.2.2020 - 20:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:46.67
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:48.41
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:48.83
4 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 9 2:52.01
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:52.74
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:52.98
7 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:55.23
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12 2:55.42
9 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:55.71
10 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:58.12
11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:59.47
12 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 3:06.23
13 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 3:18.88
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 DNS
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20067Helcelet Adam Sebastian (OLYPR)33.75
40043Běhounek Matěj (SLAPR)1:07.91
60043Běhounek Matěj (SLAPR)1:41.37
80043Běhounek Matěj (SLAPR)2:15.30
Celkem 15 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 9.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:46.50
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:46.62
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:52.95
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:53.75
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:54.96
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:56.21
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:59.43
8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 3:02.15
9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 9 3:09.19
10 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:14.89
11 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:16.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20058Pospíšil Jonáš (AKLOL)32.95
40058Pospíšil Jonáš (AKLOL)1:07.35
6001Baše Roman (SPAPR)1:41.87
8001Baše Roman (SPAPR)2:15.72
Celkem 11 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.23
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:53.89
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:54.41
4 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 3:00.05
5 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:00.86
6 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 3:01.11
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:05.35
8 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 3:06.49
9 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:07.97
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2006Stránský Petr (ACCLI)31.62
400123Havlíček Adam (SPTRE)1:05.36
600123Havlíček Adam (SPTRE)1:38.48
800123Havlíček Adam (SPTRE)2:11.85
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 3:00.42
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:01.08
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:02.19
4 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:03.73
5 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.93
6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:05.09
7 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:05.83
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:31.73
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)30.34
40033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)1:03.08
60033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)1:40.17
80033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)2:20.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:01.19
2 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:02.85
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:04.10
4 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:04.64
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:04.77
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:09.33
7 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:31.31
8 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:46.05
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200111Novák Dominik (HKRAL)33.69
400111Novák Dominik (HKRAL)1:08.58
600111Novák Dominik (HKRAL)1:46.23
800111Novák Dominik (HKRAL)2:24.86
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 3:00.42
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:01.08
3 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:01.19
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:02.19
5 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:02.85
6 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:03.73
7 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.93
8 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:04.10
9 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:04.64
10 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:04.77
11 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:05.09
12 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:05.83
13 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:09.33
14 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:31.31
15 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:31.73
16 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:46.05