Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

Skok daleký - Muži

(so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 17 7.28 7.287.027.137.28
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 16 7.12 7.117.12X7.12
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 18 7.09 7.09XX7.09
4 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 15 6.89 6.89X6.826.89
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 14 6.89 5.306.786.896.89
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 13 6.83 6.616.836.576.83
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 10 6.74 6.526.616.746.74
8 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 6.67 XX6.676.67
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 8 6.54 6.266.546.406.54
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 6.53 6.326.536.316.53
11 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 6.46 6.326.336.466.46
12 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3 6.44 6.44XX6.44
13 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 6.37 6.276.376.216.37
14 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 2 6.32 XX6.326.32
15 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 6.13 6.136.04X6.13
16 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 6.04 6.045.895.916.04
17 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 4 5.58 5.58XX5.58
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 8.2.2020 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 14 7.24 X7.24X7.24
2 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 6.85 6.526.636.856.85
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 13 6.81 6.336.814.786.81
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 6.65 6.656.59X6.65
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 8 6.62 6.19X6.626.62
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 6.44 6.256.446.366.44
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 6.39 XX6.396.39
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 6.36 X6.36X6.36
9 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 6.34 6.276.345.876.34
10 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 6.32 X5.936.326.32
11 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 6.14 6.126.146.086.14
12 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5 6.12 6.106.126.066.12
13 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 6.02 X6.02X6.02
14 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.89 5.81X5.895.89
15 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 2 5.86 5.615.865.755.86
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 8.2.2020 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 11 6.63 6.416.636.506.63
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 6.55 6.276.556.476.55
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 6.47 X6.473.916.47
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 6.30 X6.176.306.30
5 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 6.28 5.816.286.256.28
6 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4 6.22 6.006.226.086.22
7 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5 6.17 5.885.946.176.17
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 6 6.15 6.155.825.996.15
9 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 5.97 5.745.765.975.97
10 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 9 5.94 5.94X5.805.94
11 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 5.84 5.845.764.645.84
12 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 5.68 5.685.50X5.68
13 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1 5.68 X5.265.685.68
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 7.2.2020 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 16 6.35 6.255.936.356.35
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 6.04 5.785.866.046.04
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 5.92 5.805.845.925.92
4 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 5.80 5.805.76X5.80
5 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 11 5.64 5.645.395.405.64
6 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 5.53 5.245.535.495.53
7 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 12 5.49 5.495.145.115.49
8 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4 5.46 5.465.185.335.46
9 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3 5.45 5.115.175.455.45
10 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 6 5.36 5.355.36X5.36
11 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 5.34 X5.025.345.34
12 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 14 5.33 5.245.335.325.33
13 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 5.26 4.965.105.265.26
14 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 9 5.14 5.145.08X5.14
15 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2 4.91 4.774.914.784.91
16 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 1 4.87 4.874.70X4.87
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 12 6.34 6.286.296.346.34
2 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 6.16 4.196.165.956.16
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 5.99 5.99X5.955.99
4 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 9 5.80 5.145.525.805.80
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 5.65 X5.465.655.65
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 5 5.63 5.635.545.585.63
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 8 5.60 X5.535.605.60
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 7 5.55 5.495.55X5.55
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 4 5.38 5.335.385.355.38
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 5.10 XX5.105.10
11 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 1 5.03 4.934.985.035.03
12 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3 4.99 4.824.874.994.99
Poznámky/pokusy:
" Závodnice Jana Novotná (USKPR)-kontuze krční páteře, podezření na whip flash syndrom. Po ošetření lékařem závodu převezena ZZS do FN Bulovka.
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 8.2.2020 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 6.02 X5.766.026.02
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 5.74 5.44X5.745.74
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 5.46 X5.235.465.46
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 5.44 5.275.445.375.44
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 13 5.41 5.30X5.415.41
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15 5.41 X3.895.415.41
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 5.39 4.74X5.395.39
8 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 5.37 5.37X5.365.37
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 5.28 4.98X5.285.28
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 5.20 4.915.035.205.20
11 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 5.18 4.065.075.185.18
12 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 5.17 5.15X5.175.17
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 5.15 5.15XX5.15
14 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 4.82 4.824.634.794.82
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 4.43 4.25X4.434.43
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 7.2.2020 - 17:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 17 5.65 X5.655.605.65
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 15 5.46 5.405.345.465.46
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11 5.43 X5.435.345.43
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 14 5.42 5.285.425.075.42
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 5.41 3.695.135.415.41
6 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 13 5.39 5.145.394.205.39
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 16 5.36 5.335.175.365.36
8 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 10 5.18 4.695.18X5.18
9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 5.12 4.354.605.125.12
10 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 9 5.07 5.074.914.965.07
11 Natálie KováčováNatálie Kováčová
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 5.06 4.604.685.065.06
12 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 5.00 5.005.00
13 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 8 4.97 4.974.80X4.97
14 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 4.93 4.934.744.824.93
15 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 6 4.90 4.904.824.754.90
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 DNS
Poznámky/pokusy:
" Závodnice Eliška Červená (SVITA) ošetřena lékařem závodu pro podezření na parciální rupturu stehenního svalu zadní skupiny.
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 7.2.2020 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 15 5.50 5.265.475.505.50
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 19 5.46 5.465.425.325.46
3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 14 5.41 4.895.055.415.41
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 17 5.36 5.035.255.365.36
5 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 11 5.27 5.065.27-5.27
6 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 18 5.22 4.99X5.225.22
7 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 5.19 4.794.905.195.19
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 5.17 5.035.105.175.17
9 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 12 4.96 4.96XX4.96
10 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 4.90 4.904.524.614.90
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 4.89 4.784.824.894.89
12 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 10 4.86 4.86--4.86
13 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 6 4.85 3.81X4.854.85
14 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2 4.82 4.574.744.824.82
15 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 4.82 4.82X4.234.82
16 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 4.77 4.424.514.774.77
17 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 4.71 4.604.674.714.71
18 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 4.60 4.604.37X4.60
19 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 5 4.52 4.52X4.514.52
Celkem 19 závodníků