Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 8.2.2020 - 17:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.10
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 7 2.01 --OOOOOXXOXOOXXX
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 9 2.01 ----OOOOXOXXOXXX
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 1.98 --O-O-OXOXXOXXX
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 1.95 -OXOOOXOOXO-XXX
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 2 1.92 -O-OXOXOOXXX
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6 1.92 --XOOXOXOOXXX
7 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 8 1.92 ----XOXOXOXXX
8 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 10 1.92 ----O-XXOXXX
9 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 3 1.83 OXOOXXOXXX
10 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 1.80 --O-XXX
11 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4 1.80 -XXOOXXX
Celkem 11 závodníků
Muži B (so, 8.2.2020 - 17:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.86
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 7 1.83 ---OOXOOOXOXXX
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 1.80 --O-OXOXOOXXX
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3 1.80 OOOOXXOOXXOOXXX
4 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 4 1.74 OOOXXOXOXXOXXX
5 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 1.68 -XOXOOXXX
6 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 1.62 OOXXX
Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 1.98 ------O-XOO-XXOXXOXXX
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.92 ------O-XXOXO-XX-
3= Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 1.83 --XOOOOXOXOXXX
3= Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 2 1.83 --XOOOOXOXOXXX
5 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 1.83 ---O-OXOXXOXXX
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4 1.80 --OOXO-XOXXX
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 1.77 ---O-XOXXX
Celkem 7 závodníků
Junioři B (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 8 1.77 --OOOOOXXOXXOXXX
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.74 --OOOOXOOXXX
3 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 1.71 O-OXOOXOOXXX
4 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 7 1.71 ---OOOXOXXX
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 1.68 -O-OOOXXX
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 1.62 OOXOOXXX
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 1.53 OXXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.86 -O-OXOOOXOXXOXXX
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 1.83 -O-OOOOOXXX
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 1.83 -O-XOOXOXOXOXXX
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.80 -O-OOOXXOXXX
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 1.71 -OOXOXXX
Celkem 5 závodníků
Dorostenci B (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6 1.77 -----O-OOXOOXXX
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5 1.74 -O-XOOOXXOXXOXXOOXXX
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 1.68 -----OOOXXX
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 1.65 ----XO-OXXX
5 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 1.65 -O-OXOXXOOXXX
6 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 2 1.65 -OOOOOXXOXXX
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 1.65 OOOXOOOXXOXXX
8 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 1.53 OOOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 7.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 1.65 --OOOOOOXXOXXX
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 1.65 OOXOOOXXOXOXOXXOXXX
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 1.62 OOOXOOOOXOXXX
4 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 12 1.62 O-OXOOXOOXXOXXX
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 1.59 -XOXOXXOXOXOXOXXX
6 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 1.59 OOOXOOXOXXOXXX
7 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 16 1.59 -OOXOXOXXOXXOXXX
8 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 1.56 OOOOXXOXOXXX
9= Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 9 1.53 O-XOOXOXXX
9= Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 1.53 O-XOOXOXXX
11 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 14 1.53 OOOXXOXXOXXX
12 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 6 1.50 OOXOOXXX
13 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3 1.50 OXOXOXOXXX
14 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 1.47 OXOOXXX
15 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 10 1.47 OXXOXXOXXX
16 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 1.44 XOOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4 1.80 ----OOOXOOXXOXXOXXX
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 6 1.77 ----OXOOOXXOOXXX
3 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3 1.71 --OOOOOOXXX
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 1.71 -OOOOOOXOXXX
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1 1.68 -OOOXOXXOOXXX
6 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 5 1.65 OOOOOOXXX
Celkem 6 závodníků
Ženy B (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5 1.62 O-OOOOOXXX
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 6 1.62 -OOOOOXOXXX
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.59 OOXOOXOXXOXXX
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 1.59 OOXOOXXOXXOXXX
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 1.56 OOXOOXOXXX
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 1 1.44 OXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 1.80 ---OOOOOOXOXXO
2= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 1.68 O-OOOXXOOXXX
2= Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 1.68 O-OOOXXOOXXX
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 1.65 OOOOXXOXOXXX
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.56 -OOXXX
Celkem 5 závodníků
Juniorky B (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 1.65 OOOOOOXOOXXX
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 1.62 -OOOOOOXXX
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 1.62 -O-OOXOXOXXX
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 1.62 OOOOXXOOXOXXX
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 1.62 -XOXOOXOXOXXOXXX
6 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 1.59 OOOXOOXXOXXX
7= Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6 1.53 -OXOOXXX
7= Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 1.53 -OXOOXXX
7= Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 1.53 -OXOOXXX
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 1.53 OOOXOXXX
11 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 1.47 XXOOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 7.2.2020 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 16 NL 1.74 ---O-OOOOXOOOOXXX
2 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 17 1.65 --OOOXOOOXOXOXXX
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 15 1.62 --O-OXOXOOOXXX
4 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5 1.62 OOOOOOOOXOXXX
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 12 1.62 -OOOOXOXOOXOX
6 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 13 1.59 -OOOXOXOOXOXXX
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 1.56 ---OOOXOXXX
8 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 1.56 OOOXOXXOXXOXOXXX
9 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 1.53 -O-OOOXXX
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 18 1.53 ---OXOOXXX
11 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 6 1.53 OOOOOXOXXX
12 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 3 1.50 OOOXOOXXX
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 1.50 -XOOXOXOXXX
14 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 1.50 OOXOOXXOXXX
15 Natálie KováčováNatálie Kováčová
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 1.47 OXOOOXXX
16 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 1.47 OXOOXXOXXX
Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 9 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 7.2.2020 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.71
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 1.68 ---OOOOOXOXOXOXXOOXXX
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 1.65 -O-O-OXOOXOXXOOXXOXXX
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 19 1.62 ---OOOOOOXOXXOXXX
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 14 1.56 --OOOOXOOXXOXXX
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 16 1.53 --O-OOOXOXXX
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 1.53 OOOOXXOOXXOXOXXX
7 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 1.53 -XOOOOOOXXOXXX
8 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 9 1.50 O-OOOOOXXX
9 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 1.50 O-OOXOOOXXX
10 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 11 1.50 O-XOXOOOXOXXX
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4 1.47 OOOOOOXXX
12 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 1.47 OOXOXOXXOOXXX
13 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 3 1.47 OOOXOOXOXXX
14 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 1.47 OOXOOXXOXXOXXX
15 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 1.44 OOOXXOXOXXX
16 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 20 1.41 OOOOXXX
17 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.41 OOXOXXOXXX
18= Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 8 1.38 XOXOXOXXX
18= Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 1.38 XOXOXOXXX
Celkem 19 závodníků