Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.09 0.189
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.11 0.142
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.12 0.151
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.13 0.151
5 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 7 07.21 0.187
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.26 0.205
Poznámky:
Závodník č. 13 Ondřej Kopecký (ACPAR) byl napomenut žlutou kartou podle pravidla 125.5 za nesportovní chování ve smyslu pravidla 162.5c.
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.27 0.138
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.31 0.140
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.33 0.169
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.36 0.168
5 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.37 0.175
6 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.40 0.159
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.39 0.167
2 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 07.47 0.167
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.48 0.145
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 0.181
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.59 0.212
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.79 0.184
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.09 0.189
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.11 0.142
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.12 0.151
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.13 0.151
5 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 7 07.21 0.187
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.26 0.205
7 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.27 0.138
8 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.31 0.140
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.33 0.169
10 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.36 0.168
11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.37 0.175
12 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.39 0.167
13 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.40 0.159
14 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 07.47 0.167
15 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.48 0.145
16 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 0.181
17 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.59 0.212
18 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.79 0.184

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.07 0.170
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.18 0.157
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23 0.158
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.32 0.344
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.32 0.149
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.36 0.156
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.39 0.159
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.52 0.165
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.42 0.163
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.47 0.155
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.50 0.151
4 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.52 0.158
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.55 0.164
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.62 0.143
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.67 0.191
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.07 0.170
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.18 0.157
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23 0.158
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.32 0.344
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.32 0.149
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.36 0.156
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.39 0.159
8 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.42 0.163
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.47 0.155
10 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.50 0.151
11 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.52 0.165
12 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.52 0.158
13 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.55 0.164
14 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.62 0.143
15 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.67 0.191

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.33 0.160
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.38 0.148
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.40 0.175
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.42 0.161
5 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.68 0.173
6 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.75 0.160
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.53 0.153
2= František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.56 0.193
2= Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 07.56 0.135
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.71 0.196
5 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.75 0.190
6 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.83 0.255
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.84 0.240
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.33 0.160
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.38 0.148
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.40 0.175
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.42 0.161
5 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.53 0.153
6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.56 0.193
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 07.56 0.135
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.68 0.173
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.71 0.196
10 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.75 0.190
10 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.75 0.160
12 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.83 0.255
13 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.84 0.240

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 07.34
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.55
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66
4 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.66
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.70
6 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.82
7 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.87
8 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.74
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.82
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.86
4 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 07.90
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.91
6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.10
7 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.16
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.17
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 07.34
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.55
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66
4 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.66
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.70
6 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.74
7 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.82
8 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.82
9 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.86
10 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.87
11 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 07.90
12 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.91
13 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.97
14 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.10
15 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.16
16 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.17