Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.08 0.162
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12 0.131
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.25 0.197
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.28 0.148
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.54 0.131
6 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.70 0.157
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.80 0.173
8 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 8 08.81 0.226
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.68 0.145
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.70 0.177
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01 0.167
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.01 0.177
5 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.02 0.194
6 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.17 0.178
7 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37 0.210
8 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.69 0.154
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.08 0.162
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12 0.131
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.25 0.197
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.28 0.148
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.54 0.131
6 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.68 0.145
7 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.70 0.157
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.70 0.177
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.80 0.173
10 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 8 08.81 0.226
11 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01 0.167
12 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.01 0.177
13 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.02 0.194
14 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.17 0.178
15 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37 0.210
16 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.69 0.154
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.13 0.145
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.41 0.148
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.185
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.58 0.197
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59 0.151
6 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.86 0.148
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.95 0.156
Poznámky:
Po skončení běhu byl z dalšího závodu hlavním rozhodčím podle pravidla 122.37 vyloučen za nevhodné chování vůči startérovi závodník č. 12 Václav Chudomel (ACPAR), který nastoupil s upravenými startovními čísly.
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.58 0.167
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.69 0.190
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.72 0.197
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86 0.198
5 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.94 0.179
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.23 0.163
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.41 0.207
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.13 0.145
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.41 0.148
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.185
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.58 0.167
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.58 0.197
6 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59 0.151
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.69 0.190
8 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.72 0.197
9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86 0.198
10 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.94 0.179
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.23 0.163
12 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.41 0.207
13 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.86 0.148
14 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.95 0.156

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.26 0.170
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.35 0.201
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.38 0.186
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.46 0.194
5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.49 0.200
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.71 0.182
7 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.55 0.199
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.67 0.204
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.82 0.175
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.89 0.166
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.91 0.191
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DQ 168.7a
Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.26 0.170
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.35 0.201
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.38 0.186
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.46 0.194
5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.49 0.200
6 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.67 0.204
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.71 0.182
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.82 0.175
9 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.89 0.166
10 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.91 0.191
11 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.55 0.199
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DQ 168.7a
Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.39
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.76
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.87
4 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.15
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.26
6 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37
7 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.38
8 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.10
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.13
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.27
4 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.42
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.46
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.69
7 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.70
8 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.88
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.39
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.76
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.87
4 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.10
5 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.13
6 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.15
7 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.26
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.27
9 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37
10 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.38
11 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.42
12 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.45
13 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.46
14 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.69
15 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.70
16 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.88

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.46 0.156
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.47 0.141
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.51 0.167
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.75 0.351
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.78 0.139
6 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.91 0.178
7 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 8 08.95 0.164
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.03 0.174
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.06 0.157
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09 0.161
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 09.12 0.165
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.59 0.228
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.46 0.156
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.47 0.141
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.51 0.167
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.75 0.351
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.78 0.139
6 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.91 0.178
7 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 8 08.95 0.164
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.03 0.174
9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.06 0.157
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09 0.161
11 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 09.12 0.165
12 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.59 0.228

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.55 0.198
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.67 0.172
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.80 0.145
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.00 0.356
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.09 0.287
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.11 0.386
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.15 0.226
8 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.31 0.364
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.28 0.113
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.30 0.146
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.31 0.183
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32 0.161
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.36 0.159
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.39 0.238
7 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.74 0.185
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNF 0.191
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.55 0.198
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.67 0.172
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.80 0.145
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.00 0.356
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.09 0.287
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.11 0.386
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.15 0.226
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.28 0.113
9 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.30 0.146
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.31 0.183
11 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.31 0.364
12 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32 0.161
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.36 0.159
14 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.39 0.238
15 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.74 0.185
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNF 0.191

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.50
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.85
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.86
5 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 08.89
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.88
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.96
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.05
4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.23
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.32
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.16
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.25
3 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.70
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.79
Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.50
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.85
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.86
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.88
6 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 08.89
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.96
8 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.05
9 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.16
10 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.23
11 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.25
12 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.32
13 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.36
14 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.39
15 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.70
16 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.79
Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.81
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.02
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.09
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.10
5 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.14
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.23
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.92
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.05
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.45
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.69
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.79
6 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.61
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.75
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.85
5 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.87
6 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.81
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.02
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.05
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.09
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.10
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.14
7 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.23
8 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34
9 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.45
10 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51
11 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.61
12 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.69
13 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.75
14 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.79
15 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.80
16 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.85
17 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.87
18 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.93
19 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.92