Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.93 Q 0.115
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 07.03 Q 0.138
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.07 q 0.143
4 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 PB 07.15 0.156
5 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 07.17 0.127
6 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.21 0.173
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 07.25 0.122
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.27 0.173
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 06.91 Q 0.147
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.00 Q 0.146
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.13 0.138
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.15 0.154
5 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.22 0.147
6 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.29 0.156
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DQ 16.8 -0.061
Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF 0.190
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 06.92 Q 0.142
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 06.98 Q 0.161
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 06.99 q 0.133
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.10 0.196
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.12 0.125
6 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.29 0.162
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 07.31 0.133
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 06.91 Q 0.147
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 06.92 Q 0.142
3 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.93 Q 0.115
4 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 06.98 Q 0.161
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 06.99 q 0.133
6 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.00 Q 0.146
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 07.03 Q 0.138
8 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.07 q 0.143
9 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.10 0.196
10 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.12 0.125
11 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.13 0.138
12 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.15 0.154
13 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 PB 07.15 0.156
14 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 07.17 0.127
15 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.21 0.173
16 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.22 0.147
17 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 07.25 0.122
18 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.27 0.173
19 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.29 0.162
20 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.29 0.156
21 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 07.31 0.133
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DQ 16.8 -0.061
Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF 0.190

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.89 0.119
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =PB 06.91 0.135
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.96 0.148
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 06.98 0.157
5 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 06.98 0.143
6 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 07.00 0.134
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 =PB 07.03 0.158
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 NL 06.97 Q 0.159
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.23 Q 0.152
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.27 0.166
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.29 0.176
5 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.32 0.151
6 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 07.36 0.176
7 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.47 0.143
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 07.05 Q 0.164
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.06 Q 0.142
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.26 0.183
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.28 0.167
5 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 =SB 07.31 0.172
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.35 0.128
Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ 16.8 -0.137
Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 07.00 Q 0.148
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.11 Q 0.160
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.14 q 0.144
4 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 07.23 q 0.175
5 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 07.26 0.143
6 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.28 0.148
7 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 07.30 0.119
8 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.35 0.132
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 NL 06.97 Q 0.159
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 07.00 Q 0.148
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 07.05 Q 0.164
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.06 Q 0.142
5 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.11 Q 0.160
6 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.14 q 0.144
7 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 07.23 q 0.175
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.23 Q 0.152
9 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 07.26 0.143
10 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.26 0.183
11 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.27 0.166
12 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.28 0.148
13 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.28 0.167
14 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.29 0.176
15 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 07.30 0.119
16 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 =SB 07.31 0.172
17 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.32 0.151
18 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.35 0.132
19 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.35 0.128
20 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 07.36 0.176
21 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.47 0.143
Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ 16.8 -0.137
Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 =NL 06.98 0.183
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 =NL 06.98 0.146
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.01 0.149
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.06 0.147
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 07.08 0.130
6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.17 0.131
7 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 07.19 0.143
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.24 0.172
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.53 0.139
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 =PB 07.60 0.159
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 PB 07.61 0.106
4 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.65 0.137
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 07.66 0.158
6 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.66 0.143
7 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.73 0.206
8 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.74 0.148
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.66 Q 0.158
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.70 Q 0.187
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.71 q 0.154
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.87 0.165
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 =PB 07.89 0.141
6 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 08.00 0.145
7 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 =PB 08.03 0.142
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 NL 07.59 Q 0.139
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.67 Q 0.152
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 07.73 q 0.138
4 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.85 0.184
5 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.07 0.195
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 08.10 0.166
7 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.12 0.270
8 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.17 0.194
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 07.67 Q 0.155
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 07.69 Q 0.144
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 07.80 0.146
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 07.84 0.156
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 07.87 0.209
6 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 07.99 0.137
7 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.05 0.178
8 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.20 0.160
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 NL 07.59 Q 0.139
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.66 Q 0.158
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.67 Q 0.152
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 07.67 Q 0.155
5 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 07.69 Q 0.144
6 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.70 Q 0.187
7 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.71 q 0.154
8 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 07.73 q 0.138
9 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 07.80 0.146
10 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 07.84 0.156
11 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.85 0.184
12 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.87 0.165
13 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 07.87 0.209
14 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 =PB 07.89 0.141
15 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 07.99 0.137
16 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 08.00 0.145
17 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 =PB 08.03 0.142
18 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.05 0.178
19 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.07 0.195
20 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 08.10 0.166
21 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.12 0.270
22 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.17 0.194
23 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.20 0.160

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.57 Q 0.155
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.80 Q 0.146
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.84 q 0.172
4 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 07.98 0.181
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.09 0.309
6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 =SB 08.12 0.177
7 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.14 0.172
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.65 Q 0.201
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.73 Q 0.170
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.88 q 0.183
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 07.91 0.154
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 =PB 07.95 0.109
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.02 0.173
7 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 08.02 0.169
8 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.04 0.176
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.67 Q 0.134
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 07.82 Q 0.141
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.92 0.148
4 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.01 0.144
5 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 =PB 08.03 0.155
6 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.03 0.156
7 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 08.04 0.191
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.11 0.147
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.57 Q 0.155
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.65 Q 0.201
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.67 Q 0.134
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.73 Q 0.170
5 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.80 Q 0.146
6 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 07.82 Q 0.141
7 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.84 q 0.172
8 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.88 q 0.183
9 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 07.91 0.154
10 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.92 0.148
11 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 =PB 07.95 0.109
12 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 07.98 0.181
13 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.01 0.144
14 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.02 0.173
15 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 08.02 0.169
16 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 =PB 08.03 0.155
17 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.03 0.156
18 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.04 0.176
19 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 08.04 0.191
20 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.09 0.309
21 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.11 0.147
22 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 =SB 08.12 0.177
23 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.14 0.172
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 07.40 0.144
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.53 0.195
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 07.62 0.180
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 =PB 07.73 0.202
5 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 07.80 0.142
6 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 07.82 0.182
7 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 07.87 0.184
8 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.88 0.138
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 22.05 Q 0.179
2 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 22.60 0.154
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.27 0.149
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.31 0.158
Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.35 Q 0.154
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.09 0.167
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.12 0.157
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 24.02 0.172
Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 17.3.1 0.147
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.16 Q 0.167
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.34 q 0.131
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 23.13 0.221
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.19 0.161
David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF 0.161
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 21.99 Q 0.148
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 22.35 0.171
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 22.38 0.158
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.10 0.182
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.14 0.177
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 21.99 Q 0.148
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 22.05 Q 0.179
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.16 Q 0.167
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.34 q 0.131
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 22.35 0.171
6 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.35 Q 0.154
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 22.38 0.158
8 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 22.60 0.154
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.09 0.167
10 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.10 0.182
11 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.12 0.157
12 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 23.13 0.221
13 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.14 0.177
14 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.19 0.161
15 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.27 0.149
16 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.31 0.158
17 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 24.02 0.172
Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 17.3.1 0.147
David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF 0.161

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 NL 21.31 0.185
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.00 0.134
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.09 0.173
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.51 0.167
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.60 0.141
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 =NL 22.09 Q 0.200
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.92 0.173
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.93 0.167
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.80 0.179
5 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.86 0.144
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 22.25 Q 0.184
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 22.82 0.159
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.99 0.250
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.41 0.128
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.44 0.168
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 22.19 Q 0.153
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 22.42 q 0.155
3 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 22.76 0.139
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.27 0.196
5 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.65 0.142
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 22.31 Q 0.162
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.63 0.169
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.93 0.137
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 22.97 0.167
5 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.38 0.149
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 =NL 22.09 Q 0.200
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 22.19 Q 0.153
3 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 22.25 Q 0.184
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 22.31 Q 0.162
5 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 22.42 q 0.155
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.63 0.169
7 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 22.76 0.139
8 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 22.82 0.159
9 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.92 0.173
10 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.93 0.167
11 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.93 0.137
12 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 22.97 0.167
13 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.99 0.250
14 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.27 0.196
15 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.38 0.149
16 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.41 0.128
17 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.44 0.168
18 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.65 0.142
19 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.80 0.179
20 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.86 0.144

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NL 21.95 0.188
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 22.15 0.146
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.15 0.137
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.37 0.184
Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNF 0.249
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 MR 23.87 0.141
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.04 0.144
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.58 0.180
4 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 24.69 0.190
5 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.24 0.196
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 =NL 24.39 Q 0.205
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 24.96 0.152
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.22 0.142
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 26.25 0.161
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.40 0.192
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 24.72 Q 0.176
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.11 0.199
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.55 0.362
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.38 0.346
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.82 0.186
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 NL 24.23 Q 0.164
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 24.73 q 0.267
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 25.50 0.160
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 25.95 0.156
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 26.40 0.157
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.65 Q 0.191
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 24.77 0.145
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 25.41 0.174
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.78 0.229
Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.209
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 NL 24.23 Q 0.164
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 =NL 24.39 Q 0.205
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.65 Q 0.191
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 24.72 Q 0.176
5 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 24.73 q 0.267
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 24.77 0.145
7 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 24.96 0.152
8 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.11 0.199
9 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.22 0.142
10 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 25.41 0.174
11 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 25.50 0.160
12 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.55 0.362
13 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 25.95 0.156
14 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 26.25 0.161
15 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.38 0.346
16 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 26.40 0.157
17 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.40 0.192
18 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.78 0.229
19 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.82 0.186
Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.209

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.15 Q
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 25.56
3 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.96
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 26.01
5 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 26.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 25.09 Q 0.218
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 25.21 q 0.193
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.90 0.166
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 26.08 0.148
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 26.44 0.228
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.71 Q 0.189
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.43 0.208
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 25.76 0.390
4 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.81 0.190
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.75 0.146
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 25.07 Q 0.169
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.72 0.132
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 25.80 0.150
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 25.95 0.156
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.76 0.166
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.71 Q 0.189
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 25.07 Q 0.169
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 25.09 Q 0.218
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.15 Q
5 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 25.21 q 0.193
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.43 0.208
7 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 25.56
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.72 0.132
9 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 25.76 0.390
10 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 25.80 0.150
11 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.81 0.190
12 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.90 0.166
13 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 25.95 0.156
14 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.96
15 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 26.01
16 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 26.08 0.148
17 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 26.35
18 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 26.44 0.228
19 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.75 0.146
20 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.76 0.166

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 MR 23.85 0.136
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.41 0.180
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 24.82 0.168
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 25.21 0.225
5 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 27.79 0.204
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 =SB 49.22 Q 0.140
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 49.49 q 0.174
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 50.13 q 0.161
4 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 51.14 0.198
5 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 51.86 0.200
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20074Zajíc Tomáš (UHHRD)23.46
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.41 Q 0.142
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 50.61 0.139
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 50.96 0.206
4 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 51.30 0.180
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 51.85 0.155
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200428Macík Ondřej (DUKPR)23.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 49.97 Q 0.155
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 50.15 0.216
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 50.74 0.228
4 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 51.49 0.181
5 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.10 0.175
6 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 53.40 0.149
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200596Wojnar Filip (TZTRI)23.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.12 Q 0.190
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.22 0.189
3 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 50.98 0.144
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 52.04 0.170
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 52.66 0.178
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 53.73 0.164
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200375Husek Michal (VITKO)23.71
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 =SB 49.22 Q 0.140
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 49.49 q 0.174
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 49.97 Q 0.155
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.12 Q 0.190
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 50.13 q 0.161
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 50.15 0.216
7 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.22 0.189
8 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.41 Q 0.142
9 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 50.61 0.139
10 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 50.74 0.228
11 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 50.96 0.206
12 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 50.98 0.144
13 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 51.14 0.198
14 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 51.30 0.180
15 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 51.49 0.181
16 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 51.85 0.155
17 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 51.86 0.200
18 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 52.04 0.170
19 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 52.66 0.178
20 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.10 0.175
21 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 53.40 0.149
22 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 53.73 0.164

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 48.54 0.161
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 48.79 0.169
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 49.62 0.149
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 49.93 0.177
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 50.78 0.138
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 51.15 0.160
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 MR 47.90 0.162
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 48.64 0.179
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 49.27 0.190
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 49.93 0.177
5 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 50.14 0.175
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 50.26 0.216
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 49.12 Q 0.171
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 50.03 q 0.163
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 51.80 0.216
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 52.06 0.198
5 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.70 0.153
6 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 54.75 0.352
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200658Plaček Tadeáš (UNIBR)23.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.25 Q 0.164
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 51.57 0.148
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.61 0.158
4 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 52.24 0.144
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNF 0.197
Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200653Ježek David (UNIBR)23.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 49.38 Q 0.162
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 50.99 0.173
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 51.63 0.309
4 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.06 0.164
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 =PB 53.30 0.173
Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNF 0.196
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200655Musil Lukáš (UNIBR)23.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.35 Q 0.175
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 50.83 q 0.164
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 PB 51.28 0.172
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.82 0.155
5 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 52.57 0.192
6 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 53.34 0.180
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200574Krátký Michal (SPTRE)23.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 49.12 Q 0.171
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 49.38 Q 0.162
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 50.03 q 0.163
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.35 Q 0.175
5 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 50.83 q 0.164
6 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 50.99 0.173
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.25 Q 0.164
8 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 PB 51.28 0.172
9 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 51.57 0.148
10 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.61 0.158
11 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 51.63 0.309
12 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 51.80 0.216
13 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.82 0.155
14 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 52.06 0.198
14 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.06 0.164
16 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 52.24 0.144
17 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 52.57 0.192
18 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.70 0.153
19 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 =PB 53.30 0.173
20 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 53.34 0.180
21 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 54.75 0.352
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNF 0.197
Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 DNS
Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNF 0.196

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.73 Q 0.185
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 58.27 0.143
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 58.75 0.173
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 59.10 0.164
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 59.53 0.347
6 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 60.26 0.211
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200187Cymbálová Zuzana (SLAPR)28.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 57.24 Q 0.162
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 58.34 0.228
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 58.70 0.207
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 60.44 0.400
5 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 60.46 0.188
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.14 0.202
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200106Bartošková Klára (VMYTO)27.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 57.87 Q 0.257
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 58.16 q 0.171
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 58.67 0.249
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.39 0.203
5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 59.79 0.144
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 60.28 0.153
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200463Hůlková Barbora (LIAZJ)26.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 57.60 Q 0.208
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 58.21 q 0.225
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 58.40 0.262
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 58.89 0.200
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 59.24 0.173
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200648Bisová Nikola (USKUL)26.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 57.24 Q 0.162
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 57.60 Q 0.208
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.73 Q 0.185
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 57.87 Q 0.257
5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 58.16 q 0.171
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 58.21 q 0.225
7 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 58.27 0.143
8 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 58.34 0.228
9 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 58.40 0.262
10 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 58.67 0.249
11 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 58.70 0.207
12 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 58.75 0.173
13 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 58.89 0.200
14 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 59.10 0.164
15 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 59.24 0.173
16 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.39 0.203
17 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 59.53 0.347
18 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 59.79 0.144
19 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 60.26 0.211
20 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 60.28 0.153
21 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 60.44 0.400
22 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 60.46 0.188
23 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.14 0.202
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 NL 56.25 0.248
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 56.25 0.197
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 =PB 56.95 0.163
4 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 57.10 0.256
5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 58.38 0.146
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 58.72 0.273
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 NL 55.44 0.170
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 55.59 0.107
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 56.34 0.178
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 57.43 0.185
5 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 58.13 0.151
6 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 58.27 0.370
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 NL 56.38 Q 0.308
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 59.08 0.413
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 59.31 0.163
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 59.45 0.182
5 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 60.14 0.175
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200504Cagašová Anna (FMIST)26.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.60 Q 0.198
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 58.49 q 0.173
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 58.91 0.160
4 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 60.94 0.419
5 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 61.13 0.142
6 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 61.72 0.201
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200129Štoudková Pavla (AKOLY)26.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 58.11 Q 0.169
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 58.77 q 0.359
3 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.90 0.183
4 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 61.24 0.266
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 61.48 0.329
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 61.89 0.413
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20076Mitanová Karolína (UHHRD)27.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 58.91 Q 0.342
2 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 59.55 0.188
3 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 59.58 0.223
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 60.94 0.250
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.30 0.226
Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20091Šlapáková Magdalena (SNLIB)26.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 NL 56.38 Q 0.308
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.60 Q 0.198
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 58.11 Q 0.169
4 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 58.49 q 0.173
5 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 58.77 q 0.359
6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.90 0.183
7 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 58.91 Q 0.342
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 58.91 0.160
9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 59.08 0.413
10 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 59.31 0.163
11 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 59.45 0.182
12 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 59.55 0.188
13 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 59.58 0.223
14 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 60.14 0.175
15 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 60.94 0.419
16 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 60.94 0.250
17 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 61.13 0.142
18 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 61.24 0.266
19 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.30 0.226
20 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 61.48 0.329
21 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 61.72 0.201
22 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 61.89 0.413
Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:59.98 Q
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06 Q
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 2:00.44
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:01.21
5 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:02.84
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.04
7 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:05.35
Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40047Stibal Jakub (MOSBR)1:00.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.58 Q
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.96 Q
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:57.09 q
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 1:57.60 q
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 2:00.03
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:02.70
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:07.47
8 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:07.91
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400641Janeček Jiří (USKUL)57.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:58.69 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:59.23 Q
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.25
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:00.98
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:02.02
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.71
7 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.89
Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400661Staníček Pavel (UNIBR)59.89
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.58 Q
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.96 Q
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:57.09 q
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 1:57.60 q
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:58.69 Q
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:59.23 Q
7 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.25
8 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:59.98 Q
9 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 2:00.03
10 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06 Q
11 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 2:00.44
12 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:00.98
13 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:01.21
14 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:02.02
15 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:02.70
16 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.71
17 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:02.84
18 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.89
19 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.04
20 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:05.35
21 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:07.47
22 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:07.91
Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 NL 1:53.01
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 1:54.22
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 1:54.37
4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 1:56.86
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.55
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 1:58.00
7 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:58.26
8 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 1:59.12
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400641Janeček Jiří (USKUL)55.36
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:56.88
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.21
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.88
4 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:59.05
5 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:02.25
6 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:03.03
7 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:04.00
8 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:06.43
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400425Trávníček Štěpán (STRIB)59.86
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:57.96 Q
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 1:58.05 Q
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 1:58.31 q
4 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.11 q
5 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:00.74
6 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.40
7 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.78
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400425Trávníček Štěpán (STRIB)58.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:03.55 Q
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:03.96 Q
3 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.61
4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.89
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:07.38
6 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:07.62
7 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:10.89
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400359Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:04.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:59.43 Q
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.02 Q
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:00.37
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:01.06
5 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:03.02
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:03.26
7 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.67
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 2:04.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400294Čuda Michal (HVEPA)58.81
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:57.96 Q
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 1:58.05 Q
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 1:58.31 q
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:59.43 Q
5 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.02 Q
6 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.11 q
7 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:00.37
8 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:00.74
9 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:01.06
10 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:03.02
11 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:03.26
12 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.40
13 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:03.55 Q
14 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.67
15 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.78
16 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:03.96 Q
17 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 2:04.92
18 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.61
19 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.89
20 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:07.38
21 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:07.62
22 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:10.89
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:18.76 Q
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:18.90 Q
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:20.10 Q
4 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:21.04
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:21.12
6 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:22.47
7 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.10
8 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:26.78
9 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:27.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40086Folková Denisa (SNLIB)1:10.02
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 2:17.19 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:17.61 Q
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:18.86 Q
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:19.19 q
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:20.36 q
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:22.64
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:24.53
8 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:31.88
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400251Červinková Julie (AKZLI)1:06.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 2:17.19 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:17.61 Q
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:18.76 Q
4 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:18.86 Q
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:18.90 Q
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:19.19 q
7 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:20.10 Q
8 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:20.36 q
9 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:21.04
10 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:21.12
11 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:22.47
12 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:22.64
13 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:24.53
14 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.10
15 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:26.78
16 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:27.72
17 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:31.88

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 NL 2:13.02
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:13.52
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:14.88
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:16.86
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.33
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:17.59
7 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:18.82
8 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:20.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400251Červinková Julie (AKZLI)1:06.37
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:22.77 Q
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.52 Q
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:24.01
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.91
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.19
6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.89
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:28.17
8 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:30.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400506Ningerová Klára (FMIST)1:13.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.59 Q
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:18.90 Q
3 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:20.01 q
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:20.87
5 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 2:22.43
6 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:25.21
7 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:28.20
8 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:28.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400219Serbousková Sára Viktorie (CTREB)1:09.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:17.72 Q
2 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:18.13 Q
3 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:20.39 q
4 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 2:21.31
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:24.36
6 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.27
7 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.77
8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.05
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400351Steinsová Adéla (SKPRI)1:06.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:17.72 Q
2 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:18.13 Q
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.59 Q
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:18.90 Q
5 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:20.01 q
6 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:20.39 q
7 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:20.87
8 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 2:21.31
9 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 2:22.43
10 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:22.77 Q
11 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.52 Q
12 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:24.01
13 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:24.36
14 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.91
15 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:25.21
16 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.19
17 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.27
18 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.89
19 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:28.17
20 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:28.20
21 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:28.28
22 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.77
23 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.05
24 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:30.77

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:16.04
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:16.97
3 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:16.99
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:19.40
5 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:20.16
6 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.73
7 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:23.92
8 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:24.53
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400387Borová Hana (VITKO)1:11.32
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 16.2.2020 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:59.50
2 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:59.89
3 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 4:01.47
4 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 11 PB 4:03.61
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 4:04.75
6 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12 PB 4:07.23
7 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 4:08.74
8 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 PB 4:08.81
9 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:09.90
10 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 4:10.18
11 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:12.03
12 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:14.74
13 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 4:16.74
14 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 4:18.92
Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 DNF
Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400457Málek Jan (LIAZJ)1:03.16
800352Hodboď Ondřej (SKPNB)2:09.09
1200352Hodboď Ondřej (SKPNB)3:16.48
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 16.2.2020 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:02.41
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 4:04.05
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 4:04.25
4 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 PB 4:08.11
5 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 PB 4:08.86
6 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:09.51
7 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 4:11.55
8 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 PB 4:12.11
9 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 4:16.37
10 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:18.17
11 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15 4:18.38
12 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 4:18.41
13 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:18.97
14 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 4:19.14
15 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 4:26.39
16 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 4:27.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400214Hřebačka Matěj (AKHOD)1:04.01
80084Šlapák David (SNLIB)2:11.82
120084Šlapák David (SNLIB)3:17.50
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 16.2.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:36.45
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 4:37.52
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 4:37.64
4 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 SB 4:38.23
5 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:42.95
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 PB 4:43.18
7 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 13 4:57.66
8 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14 PB 4:58.38
9 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:58.60
10 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 4:58.66
11 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 15 SB 4:59.58
12 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:09.79
13 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 5:11.76
14 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:14.49
Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400631Bell Julia-Anna Lily (USKPR)1:14.67
800631Bell Julia-Anna Lily (USKPR)2:30.15
1200335Málková Anna (JESPR)3:45.60
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 16.2.2020 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:37.52
2 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 4:46.83
3 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 4:48.12
4 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 4:50.84
5 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 PB 4:52.13
6 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 PB 4:52.81
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 PB 4:53.66
8 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 5:00.10
9 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 5:04.59
10 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 5:04.90
11 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 5:05.83
12 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 14 5:08.67
13 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 5:08.67
14 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:09.45
Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 DNF
Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400129Štoudková Pavla (AKOLY)1:10.60
800129Štoudková Pavla (AKOLY)2:26.12
1200129Štoudková Pavla (AKOLY)3:44.36
Celkem 16 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 15.2.2020 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08:36.78
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 08:43.90
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08:44.28
4 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08:44.88
5 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 PB 08:56.25
6 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 08:56.67
7 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 PB 09:01.69
8 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09:03.13
9 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 09:05.97
10 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 09:16.17
11 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09:26.74
12 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 09:29.68
13 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09:31.88
14 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 09:40.72
15 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09:58.26
Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000422Davidík Jakub (STRIB)2:46.14
2000422Davidík Jakub (STRIB)5:40.07
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 15.2.2020 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08:47.05
2 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 08:53.37
3 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08:59.98
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 PB 09:06.51
5 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 11 PB 09:16.19
6 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 09:20.89
7 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 09:23.32
8 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 09:25.01
9 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 PB 09:25.85
10 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 09:35.11
11 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:46.58
12 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 09:46.86
13 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09:51.69
14 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09:55.94
Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 DNF
Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100084Šlapák David (SNLIB)3:02.70
200084Šlapák David (SNLIB)6:05.20
Poznámky:
Závodník s číslem 307 - Urbánek Jakub obdržel žlutou kartu za nesportovní chování dle pravidlo 5.8.
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 15.2.2020 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 09:47.57
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09:59.66
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10:04.27
4 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10:17.97
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 PB 10:23.73
6 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 PB 10:40.11
7 Veronika HanušováVeronika Hanušová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 10:45.78
8 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 10:46.13
9 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13 PB 10:46.17
10 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 PB 10:47.49
11 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 15 PB 10:53.94
12 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 14 SB 11:06.64
13 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 PB 11:12.91
14 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 11:27.79
15 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11:40.02
Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000631Bell Julia-Anna Lily (USKPR)3:11.69
2000631Bell Julia-Anna Lily (USKPR)6:29.85
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 15.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 10:28.74
2 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 10:31.37
3 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 PB 10:35.13
4 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 SB 10:53.35
5 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 8 11:01.05
6 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 11:17.94
7 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno