Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:59.98 Q
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06 Q
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 2:00.44
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:01.21
5 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:02.84
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.04
7 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:05.35
Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40047Stibal Jakub (MOSBR)1:00.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.58 Q
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.96 Q
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:57.09 q
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 1:57.60 q
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 2:00.03
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:02.70
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:07.47
8 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:07.91
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400641Janeček Jiří (USKUL)57.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:58.69 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:59.23 Q
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.25
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:00.98
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:02.02
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.71
7 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.89
Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400661Staníček Pavel (UNIBR)59.89
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.58 Q
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.96 Q
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:57.09 q
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 1:57.60 q
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:58.69 Q
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:59.23 Q
7 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.25
8 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:59.98 Q
9 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 2:00.03
10 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06 Q
11 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 2:00.44
12 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:00.98
13 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:01.21
14 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:02.02
15 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:02.70
16 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.71
17 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:02.84
18 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.89
19 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.04
20 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:05.35
21 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:07.47
22 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:07.91
Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 NL 1:53.01
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 1:54.22
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 1:54.37
4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 1:56.86
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.55
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 1:58.00
7 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:58.26
8 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 1:59.12
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400641Janeček Jiří (USKUL)55.36
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:57.96 Q
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 1:58.05 Q
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 1:58.31 q
4 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.11 q
5 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:00.74
6 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.40
7 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.78
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400425Trávníček Štěpán (STRIB)58.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:03.55 Q
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:03.96 Q
3 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.61
4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.89
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:07.38
6 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:07.62
7 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:10.89
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400359Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:04.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:59.43 Q
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.02 Q
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:00.37
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:01.06
5 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:03.02
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:03.26
7 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.67
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 2:04.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400294Čuda Michal (HVEPA)58.81
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:57.96 Q
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 1:58.05 Q
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 1:58.31 q
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:59.43 Q
5 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.02 Q
6 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.11 q
7 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:00.37
8 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:00.74
9 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:01.06
10 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:03.02
11 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:03.26
12 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.40
13 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:03.55 Q
14 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.67
15 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.78
16 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:03.96 Q
17 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 2:04.92
18 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.61
19 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.89
20 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:07.38
21 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:07.62
22 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:10.89
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:56.88
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.21
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.88
4 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:59.05
5 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:02.25
6 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:03.03
7 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:04.00
8 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:06.43
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400425Trávníček Štěpán (STRIB)59.86
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 NL 2:13.02
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:13.52
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:14.88
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:16.86
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.33
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:17.59
7 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:18.82
8 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:20.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400251Červinková Julie (AKZLI)1:06.37
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:18.76 Q
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:18.90 Q
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:20.10 Q
4 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:21.04
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:21.12
6 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:22.47
7 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.10
8 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:26.78
9 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:27.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40086Folková Denisa (SNLIB)1:10.02
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 2:17.19 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:17.61 Q
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:18.86 Q
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:19.19 q
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:20.36 q
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:22.64
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:24.53
8 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:31.88
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400251Červinková Julie (AKZLI)1:06.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 2:17.19 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:17.61 Q
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:18.76 Q
4 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:18.86 Q
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:18.90 Q
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:19.19 q
7 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:20.10 Q
8 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:20.36 q
9 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:21.04
10 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:21.12
11 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:22.47
12 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:22.64
13 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:24.53
14 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.10
15 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:26.78
16 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:27.72
17 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:31.88

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:22.77 Q
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.52 Q
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:24.01
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.91
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.19
6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.89
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:28.17
8 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:30.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400506Ningerová Klára (FMIST)1:13.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.59 Q
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:18.90 Q
3 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:20.01 q
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:20.87
5 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 2:22.43
6 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:25.21
7 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:28.20
8 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:28.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400219Serbousková Sára Viktorie (CTREB)1:09.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:17.72 Q
2 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:18.13 Q
3 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:20.39 q
4 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 2:21.31
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:24.36
6 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.27
7 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.77
8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.05
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400351Steinsová Adéla (SKPRI)1:06.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:17.72 Q
2 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:18.13 Q
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.59 Q
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:18.90 Q
5 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:20.01 q
6 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:20.39 q
7 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:20.87
8 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 2:21.31
9 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 2:22.43
10 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:22.77 Q
11 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.52 Q
12 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:24.01
13 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:24.36
14 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.91
15 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:25.21
16 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.19
17 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.27
18 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.89
19 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:28.17
20 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:28.20
21 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:28.28
22 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.77
23 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.05
24 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:30.77

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:16.04
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:16.97
3 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:16.99
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:19.40
5 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:20.16
6 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.73
7 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:23.92
8 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:24.53
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400387Borová Hana (VITKO)1:11.32
Celkem 8 závodníků