Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

1500 m - Junioři

(ne, 16.2.2020 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:59.50
2 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:59.89
3 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 4:01.47
4 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 11 PB 4:03.61
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 4:04.75
6 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12 PB 4:07.23
7 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 4:08.74
8 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 PB 4:08.81
9 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:09.90
10 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 4:10.18
11 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:12.03
12 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:14.74
13 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 4:16.74
14 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 4:18.92
Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 DNF
Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400457Málek Jan (LIAZJ)1:03.16
800352Hodboď Ondřej (SKPNB)2:09.09
1200352Hodboď Ondřej (SKPNB)3:16.48
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 16.2.2020 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:02.41
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 4:04.05
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 4:04.25
4 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 PB 4:08.11
5 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 PB 4:08.86
6 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:09.51
7 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 4:11.55
8 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 PB 4:12.11
9 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 4:16.37
10 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:18.17
11 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15 4:18.38
12 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 4:18.41
13 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:18.97
14 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 4:19.14
15 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 4:26.39
16 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 4:27.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400214Hřebačka Matěj (AKHOD)1:04.01
80084Šlapák David (SNLIB)2:11.82
120084Šlapák David (SNLIB)3:17.50
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 16.2.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:36.45
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 4:37.52
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 4:37.64
4 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 SB 4:38.23
5 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:42.95
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 PB 4:43.18
7 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 13 4:57.66
8 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14 PB 4:58.38
9 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:58.60
10 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 4:58.66
11 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 15 SB 4:59.58
12 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:09.79
13 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 5:11.76
14 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:14.49
Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400631Bell Julia-Anna Lily (USKPR)1:14.67
800631Bell Julia-Anna Lily (USKPR)2:30.15
1200335Málková Anna (JESPR)3:45.60
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 16.2.2020 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:37.52
2 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 4:46.83
3 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 4:48.12
4 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 4:50.84
5 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 PB 4:52.13
6 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 PB 4:52.81
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 PB 4:53.66
8 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 5:00.10
9 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 5:04.59
10 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 5:04.90
11 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 5:05.83
12 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 14 5:08.67
13 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 5:08.67
14 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:09.45
Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 DNF
Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400129Štoudková Pavla (AKOLY)1:10.60
800129Štoudková Pavla (AKOLY)2:26.12
1200129Štoudková Pavla (AKOLY)3:44.36
Celkem 16 závodníků