Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

Trojskok - Junioři

(so, 15.2.2020 - 17:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 14 PB 14.79 13.6714.23-14.2312.1314.2514.79
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 16 14.60 X14.3614.2814.3613.2113.6914.60
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 15 PB 14.42 13.3413.6514.4214.4214.19-13.19
4 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 PB 14.26 13.5813.8313.8513.8514.26X13.79
5 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 12 PB 14.21 X14.02X14.0214.2114.07X
6 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 SB 13.98 13.19X13.2913.2913.9813.97X
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 SB 13.82 X13.1813.4113.4111.6413.6113.82
8 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 11 13.79 13.79X13.5713.7913.47X13.67
9 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 3 PB 12.91 X12.5112.9112.91
10 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 12.80 12.8012.80
11 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5 12.74 12.74X12.7212.74
12 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 9 12.54 12.54XX12.54
13 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 12.48 12.48X12.2012.48
14 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 2 12.43 12.15X12.4312.43
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 DNS
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1 DNS
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 16.2.2020 - 11:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 14 NL 14.17 14.17 12.8414.01-14.0113.95-14.17
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 15 PB 14.00 14.00 13.5013.7713.7413.7713.8213.7914.00
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 13 PB 13.84 13.84 12.7412.7913.1613.1613.5913.7313.84
4 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 16 13.69 13.69 12.8313.6913.3313.6913.3213.3713.45
5 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12 PB 13.55 13.55 12.8913.1113.5113.5113.5512.4913.23
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 7 PB 13.15 13.15 X12.9413.1513.15XX12.88
7 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 8 PB 13.11 13.11 12.7412.2912.9112.9112.5213.1112.65
8 Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 10 12.95 12.95 12.81X12.9512.95XX12.41
9 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 9 12.82 12.82 12.8212.5412.5812.82
10 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 PB 12.55 12.55 X12.1512.5512.55
11 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 11 12.49 12.49 12.4012.49X12.49
12 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 3 PB 12.41 12.41 12.4112.3112.3212.41
13 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6 12.40 12.40 X12.2312.4012.40
14 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5 12.19 12.19 12.19X11.7312.19
15 Jakub KociánJakub Kocián
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 4 12.18 12.18 11.8812.0512.1812.18
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 DNS
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 16.2.2020 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 16 NL 12.23 12.2312.11-12.23-X-
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 13 PB 12.16 X11.5611.7711.7711.43X12.16
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 11.97 X11.7711.7711.7711.97XX
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 14 PB 11.95 11.2111.7811.5311.7811.4311.6511.95
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 PB 11.68 X11.4211.4911.49XX11.68
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 3 SB 11.59 XX11.5511.5511.0011.5311.59
7 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10 SB 11.53 11.2911.2811.5311.53X09.3611.42
8 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 PB 11.48 11.3411.3511.4811.4811.3111.3909.77
9 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 11.36 11.3611.3111.3611.36
10 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 SB 11.31 10.9211.2811.3111.31
11 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 SB 11.13 11.0311.1311.0911.13
12 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11 11.04 X11.04X11.04
13 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 10.96 X10.9610.9210.96
14 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 10.95 10.8210.8610.9510.95
15 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 10.72 10.4610.72X10.72
16 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 10.59 10.59X10.5710.59
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 16.2.2020 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 15 NL 12.19 11.6711.5511.5911.6712.1012.1912.16
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 PB 11.89 10.8911.1911.2411.24X11.8411.89
3 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 13 SB 11.72 11.7011.7211.3511.72-11.48X
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 16 11.71 09.3111.7111.7011.7109.3911.7111.40
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 PB 11.60 10.9910.0011.6011.6011.2611.5011.29
6 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 PB 11.49 11.4811.15X11.4811.1611.4911.44
7 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 PB 11.29 10.9811.2611.0411.2611.0811.2111.29
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 PB 11.18 X11.1810.3611.1809.8810.9210.91
9 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 11.13 10.7811.1310.9711.13
10 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 6 PB 11.12 XX11.1211.12
11 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 9 11.06 11.06XX11.06
12 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 3 10.79 X10.79X10.79
13 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 1 10.66 10.4310.3910.6610.66
14 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 10.65 10.3410.6510.4810.65
15 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 8 10.21 09.8010.1510.2110.21
Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11 DNS
Celkem 16 závodníků